samo crochess
2013.     22. ekipno prvenstvo Hrvatske    
  Zagreb   Bilten ŠZŽ-a centar PDF: 1301    
Osijek Bilten ŠZŽ-a istok PDF: 1301

           
2012.     21. ekipno prvenstvo Hrvatske    
   
LIGE PUTOVANJA
centar, istok, zapad, jug    
   
           

rujan-listopad I. A liga seniori Šibenik ŠK Liburnija, Rijeka pobjednik PGN TUT
rujan I. liga seniorke Šibenik ŠK Liburnija, Rijeka pobjednice    
rujan-listopad I. B liga seniori Šibenik ŠD Varaždin i ŠK Vukovar '91 plasirali su se u I. A ligu 2013.    
ožujak-travanj I. liga juniori Topusko ŠK HAŠK Mladost pobjednik PGN TUT

ožujak-listopad II., III., IV. i V. lige putovanja centar, istok, zapad, jug    
      Bilten ŠZŽ-a istok PDF: 1201 / 1202 / 1203 / 1204 / 1205z   
studeni   Opatija Kvalifikacijski turnir pobjednika II. liga za ulazak u I B ligu: ŠK Stridon Štrigova i ŠK Slaven Vukovar PGN TUT

travanj-studeni II. liga juniori putovanja Plasman u I. juniorsku ligu 2013. ostvarili su:
ŠŠK Konaki, Novo Virje (centar); ŠK Hrvatska čitaonica Valpovo (istok); ŠK Goranka, Ravna Gora (zapad)
kolovoz II. liga žene Topusko sjever - ŠK Mladost, Petrinja plasirao se u I. ligu seniorke 2013. PGN TUT
ožujak-studeni Kadetska liga kadeti i kadetkinje centar, istok, zapad, jug
   
prosinac Finale kadeti Nova Gradiška centar, istok, zapad, jug: ŠŠK Konaki Novo Virje pobjednik PGN TUT
prosinac Finale kadetkinje Nova Gradiška centar, istok, zapad, jug: ŠK Rječina Dražice pobjednice    

           
2011.     20. ekipno prvenstvo Hrvatske    
listopad I. A liga seniori Šibenik ŠK Liburnija, Rijeka pobjednik PGN TUT
listopad I. liga seniorke Šibenik ŠK Liburnija, Rijeka pobjednice    
listopad I. B liga seniori Šibenik ŠK Đakovo-Hotel Blaža, Đakovo i ŠK Brda, Split plasirali su se u I. A ligu 2012.    

ožujak-listopad II., III., IV., V. lige putovanja centar, istok, zapad, jug    
studeni   Sesvete Kvalifikacijski turnir pobjednika II. liga za ulazak u I B ligu: ŠK A1 Split i ŠK Ilok PGN TUT

travanj I. liga juniori Sv. Filip i Jakov ŠK Liburnija pobjednik PGN TUT
svibanj-studeni II. liga juniori putovanja ŠK Sloboda, Mihovljan (centar), ŠK Mladost Osijek (istok), ŠK Draga, Rijeka (zapad) i ŠK Sveti Vid, Privlaka (jug) plasirali su se u I. juniorsku ligu 2012.    
kolovoz II. liga žene Vinkovci sjever - ŠK Mladost, Petrinja plasirao se u I. ligu seniorke 2012. PGN TUT
    Split jug - ŠK Goran, Vrbovsko plasirao se u I. ligu seniorke 2012.   TUT
ožujak-studeni Kadetska liga kadeti i kadetkinje centar, istok, zapad, jug    
prosinac Finale kadeti Topusko centar, istok, zapad, jug: ŠK Liburnija, Rijeka pobjednik PGN TUT
prosinac Finale kadetkinje Topusko centar, istok, zapad, jug: ŠK Polet Buševec pobjednik    

           
2010.     19. ekipno prvenstvo Hrvatske
rujan I. A liga seniori Šibenik ŠK Liburnija, Rijeka pobjednik PGN TUT
rujan I. liga seniorke Šibenik ŠK Lucija-BKS Bank, Rijeka pobjednice    
rujan I. B liga seniori Šibenik ŠD Varaždin i ŠK Goran, Bibinje plasirali su se u I. A ligu 2011. godine    

  II., III., IV., V. lige putovanja centar, istok, zapad, jug    
studeni   Oroslavje Kvalifikacijski turnir pobjednika II. liga za ulazak u I B ligu:
Rijeka 2 i ŠK Sljeme-Agroproteinka Sesvete
PGN  

travanj I. liga juniori Sv. Filip i Jakov ŠK Liburnija, Rijeka pobjednik PGN TUT
svibanj-studeni II. liga juniori putovanja centar, istok, zapad, jug    
kolovoz II. liga žene Topusko sjever, jug PGN TUT
ožujak-studeni Kadetska liga kadeti i kadetkinje centar, istok, zapad, jug    
prosinac Finale kadeti Topusko centar, istok, zapad, jug PGN TUT
prosinac Finale kadetkinje Topusko centar, istok, zapad, jug    

2009.     18. ekipno prvenstvo Hrvatske
rujan I. A liga seniori Šibenik ŠK ETF Osijek pobjednik PGN TUT
rujan I. liga seniorke Šibenik ŠK Lucija-BKS Bank Rijeka pobjednice    
rujan I. B liga seniori Šibenik ŠK Đakovo-Hotel Blaža i ŠK Junior Rijeka plasirali su se u I. A ligu 2010. godine    

  II., III., IV., V. lige putovanja centar, istok, zapad, jug    
prosinac   Split Kvalifikacijski turnir pobjednika II. liga za ulazak u I B ligu:
ŠK "Brda" Split i ŠK "Velebit" Senj ušli u I. B ligu
PGN  

travanj I. liga juniori Sv. Filip i Jakov HAŠK Mladost Zagreb pobjednik PGN TUT
svibanj-studeni II. liga juniori putovanja centar, istok, zapad, jug    
kolovoz II. liga žene Našice, Jelsa sjever, jug PGN TUM
ožujak-studeni Kadetska liga kadeti i kadetkinje centar, istok, zapad, jug    
prosinac Finale kadeti Vinkovci centar, istok, zapad, jug PGN TUT
prosinac Finale kadetkinje Vinkovci centar, istok, zapad, jug    

2008.     17. ekipno prvenstvo Hrvatske
rujan-listopad I. A liga seniori Šibenik ŠK Zagreb pobjednik PGN TUT
  I. liga seniorke Šibenik ŠK Lucija-BKS Bank Rijeka pobjednice    
  I. B liga seniori Šibenik ŠK A1 Split i ŠK Pula plasirali su se u I. A ligu 2009 . godine    

ožujak-studeni II., III., IV. i V. liga - putovanja centar, istok, zapad, jug    
prosinac   Bizovac  Kvalifikacijski turnir pobjednika II. liga za ulazak u I B ligu:
ŠK "Mladost" Ernestinovo i ŠK "Zadar" ušli u I. B ligu
PGN TUT

ožujak I. liga juniori Sv. Filip i Jakov HAŠK Mladost Zagreb pobjednik PGN TUT
svibanj-studeni II. liga juniori putovanja centar, istok, zapad, jug PGN  
kolovoz-studeni II. liga žene Podgarić, Rijeka sjever, jug PGN  
ožujak-studeni Kadetska liga kadeti centar, istok, zapad, jug    
prosinac Finale kadeti Našice centar, istok, zapad, jug PGN TUT
prosinac Finale kadetkinje Našice centar, istok, zapad, jug TUT