samo crochess

REGISTRIRANI KLUBOVI PO ZAJEDNICAMA ŽUPANIJA ZA NRL broj 71, 1. siječnja 2013.

B.K.                                                      T.R. D.R. R.S.  U.R.
 69 ZAJEDNICA ŽUPANIJA-ISTOK                                973   32  36   1041
    X. VIROVITIČKO-PODRAVSKA ŽUPANIJA                        49    1   0     50
 1  166   ŠK Gradina, Gradina                                10              10
 2  206   ŠK Orahovica, Orahovica                            14              14
 3  070   ŠK Slatina, Slatina                                12    1         13
 4  033   ŠK Virovitica, Virovitica                          13              13

    XI. POŽEŠKO-SLAVONSKA ŽUPANIJA                           93    0   3     96
 1  044   ŠK Alca, Pleternica                                12              12
 2  311   ŠK Čaglin, Čaglin                                  13              13
 3  037  GŠK Kutjevo, Kutjevo                                11              11
 4  256   ŠK Lapjak, Velika                                   9               9
 5  216   ŠK Pakrac-Lipik, Pakrac                            17        1     18
 6  026  GŠK Požega, Požega                                  31        2     33

    XII. BRODSKO-POSAVSKA ŽUPANIJA                          154   15   4    173
 1  172   ŠK Bedem, Gornji Bogićevci                         21              21
 2  291   ŠK Brod, Slavonski Brod                            14    1   1     16
 3  073   ŠK Đuro Đaković Holding, Slavonski Brod            15    1   3     19
 4  168   ŠK Gundinci, Gundinci                              20              20
 5  307  ŠKI HVIDRA-BROD, Slavonski brod                      4   11         15
 6  112   ŠK Kopanica, Velika Kopanica                        6    2          8
 7  165   ŠK Posavac-Festung, Ruščica-Sl.Brod                25              25
 8  093   ŠK Strmac, Nova Gradiška                           14              14
 9  217   ŠK Šahovnica, Garčin                               16              16
 10 163   ŠK Tomislav, Donji Andrijevci                       8               8
 11 183   ŠK Zrinski, Stari Slatnik                          11              11

    XIV. OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA                         364    8  15    387
 1  018   ŠK Amater, Strizivojna                             10              10
 2  169   ŠK Beli Manastir, Beli Manastir                    18        2     20
 3  013   ŠK Belišće, Belišće                                20              20
 4  208   ŠK Bilje, Bilje                                    12              12
 5  209      Bjelobrdski šahovski klub, Bijelo Brdo           8        1      9
 6  298   ŠK Čepin, Čepin                                     8               8
 7  266   ŠK Dama, Đakovo                                    15    1   1     17
 8  039   ŠK Donji Miholjac, Donji Miholjac                  15              15
 9  251   ŠK Dragovoljac-Sv. Josip Radnik, Osijek            17    4         21
 10 012   ŠK Đakovo, Đakovo                                  24        4     28
 11 040   ŠK Đurđenovac, Đurđenovac                          11              11
 12 015   ŠK ETF-Osijek, Osijek                              31        3     34
 13 071   ŠK Gorjanac, Gorjani                               12              12
 14 016   ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo                     26    1         27
 15 149   ŠK HVIDR-a, Osijek                                 15              15
 16 023   ŠK IPK Osijek, Osijek                               8               8
 17 226   ŠK Mladost, Ernestinovo                             7    1   1      9
 18 230   ŠK Mladost, Osijek                                 11              11
 19 041   ŠK Petrijevci, Petrijevci                          10              10
 20 182   ŠK Piškorevci, Piškorevci                          31              31
 21 032   ŠK Radnik, Velimirovac                             21              21
 22 014   ŠK Slavonac, Našice                                21    1   1     23
 23 252   ŠK Vinogradar, Kneževi Vinogradi                   13        2     15

    XVI. VUKOVARSKO-SRIJEMSKA ŽUPANIJA                      313    8  14    335
 1  202   ŠK Borac, Bobota                                    7    1          8
 2  312   ŠK Borovo 1937, Vukovar                            11    2   1     14
 3  154   ŠK Bošnjaci, Bošnjaci                              17              17
 4  192   ŠK Bršadin, Bršadin                                 8               8
 5  186   ŠK Dukat, Štitar                                    8    1          9
 6  271   ŠK Gunja, Gunja                                     8               8
 7  185   ŠK Ilok, Ilok                                      18        3     21
 8  214  OŠK Ivankovo, Ivankovo                              12              12
 9  239   ŠK Jankovci, Novi Jankovci                         10              10
 10 116   ŠK Komletinci, Komletinci                           8               8
 11 243   ŠK Markušica, Markušica                             9               9
 12 191   ŠK Negoslavci, Negoslavci                           7        1      8
 13 299   ŠK Orion-Vinkovci, Vinkovci                        29              29
 14 139   ŠK Otok, Otok                                      10              10
 15 111   ŠK Sladorana, Županja                              20        1     21
 16 195   ŠK Slaven, Vukovar                                  7        1      8
 17 188   ŠK Sloga, Borovo                                    9        1     10
 18 223   ŠK Sloga, Pačetin                                  18        1     19
 19 142   ŠK Šokadija, Babina Greda                          21              21
 20 101   ŠK Šokadija, Stari Mikanovci                       15              15
 21 290   ŠK Tigar Komletinci, Komletinci                     9               9
 22 310   ŠK Tompojevci, Tompojevci                           8               8
 23 198   ŠK Trpinja, Trpinja                                 8        1      9
 24 025   ŠK Vinkovci, Vinkovci                              14    3   1     18
 25 220   ŠK Vukovar '91, Vukovar                            22    1   3     26

 91 ZAJEDNICA ŽUPANIJA-CENTAR                              1488   68  30   1586
    I. ZAGREBAČKA ŽUPANIJA                                  273    8   4    285
 1  141   ŠK Ban Jelačić, Zaprešić                           38    1   2     41
 2  105   ŠK Dugo Selo, Dugo Selo                            25    3         28
 3  038   ŠK Ivanić, Ivanić-Grad                             15              15
 4  159   ŠK Jaska, Jastrebarsko                             17              17
 5  027   ŠK PIK Vrbovec, Vrbovec                            25              25
 6  001   ŠK Polet, Buševec                                  37    3   1     41
 7  283   ŠK Rugvica, Rugvica                                22              22
 8  008   ŠK Samobor, Samobor                                28              28
 9  158   ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja                    19              19
 10 187   ŠK Velika Gorica, Velika Gorica                    26    1   1     28
 11 277   ŠK Zaprešić, Zaprešić                              21              21

    II. KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA                         130    3   3    136
 1  211   ŠK Gaj, Mače                                       11              11
 2  146   ŠK Krapina, Krapina                                17    3         20
 3  279   ŠK Krapinske Toplice, Krapinske Toplice            14              14
 4  204   ŠK Laufer, Sveti Križ Začretje                     12              12
 5  229   ŠK Oroslavje, Oroslavje                            21              21
 6  090   ŠK Polet, Zabok                                    11              11
 7  213   ŠK Straža, Hum Na Sutli                            23        3     26
 8  156   ŠK Zelenjak, Klanjec                               21              21

    III. SISAČKO-MOSLAVAČKA ŽUPANIJA                        137    4   4    145
 1  244   ŠK Jasenovac, Jasenovac                            15              15
 2  138   ŠK Lekenik, Lekenik                                 7               7
 3  293   ŠK Mladost, Petrinja                               17    2   1     20
 4  261   ŠD Moslavina, Kutina                               15              15
 5  250   ŠK Obrtnik, Novska                                 10              10
 6  221   ŠK Petrinja, Petrinja                              21        1     22
 7  304   ŠŠ Pješak, Kutina                                   7               7
 8  080   ŠD Sisak, Sisak                                    34    1   2     37
 9  115  ŠKS Sloga, Sisak                                    11    1         12

    IV. KARLOVAČKA ŽUPANIJA                                  38    1   0     39
 1  119   ŠK Draganić, Draganić                              10              10
 2  118   ŠK Duga Resa, Duga Resa                            17    1         18
 3  061  KŠK Karlovački šahovski klub, Karlovac              11              11

    V. VARAŽDINSKA ŽUPANIJA                                  76    3   2     81
 1  102  ŠŠK Marof, Novi Marof                               14    1         15
 2  144   ŠU Metalac, Ladanje Donje-Maruševec                 8               8
 3  157  ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice                    20              20
 4  031   ŠD Varaždin, Varaždin                              34    2   2     38

    VI. KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA                     129   14   2    145
 1  175  ŠŠK Konaki, Novo Virje                              24    1         25
 2  029  ŠŠK Koprivnica, Koprivnica                          15    2         17
 3  042   ŠK Križevci, Križevci                              22              22
 4  234   ŠK Picok Đurđevac, Đurđevac                        20    3         23
 5  170  ŠŠK Podravka, Koprivnica                            16    3   1     20
 6  282   ŠK Stari Graničar, Cirkvena                        15    5         20
 7  215   ŠK Tomislav-Goran, Sveti Ivan Žabno                17        1     18

    VII. BJELOVARSKO-BILOGORSKA ŽUPANIJA                     62    6   2     70
 1  110   ŠK Bilogora '91, Grubišno Polje                    13              13
 2  253   ŠK Bjelovar, Bjelovar                              15        1     16
 3  084   ŠD Braslav Rabar, Hercegovac                       10              10
 4  276   ŠK Garešnica, Garešnica                            10              10
 5  247   ŠK Ivan Dvoržak, Rovišće-Zrinski Topolovac         14    6   1     21

    XX. MEĐIMURSKA ŽUPANIJA                                 174   10   5    189
 1  178   ŠK Dinamo, Palovec-Mala Subotica                   12              12
 2  302   ŠK Gardinovec, Belica                               9               9
 3  180   ŠK Goran, Lopatinec                                11              11
 4  232   ŠK Gornji Mihaljevec, Macinec                      21    1   1     23
 5  043   ŠD Međimurje, Čakovec                              11              11
 6  228   ŠK Miklavec, Mursko Središće                       13              13
 7  140   ŠK Mursko Središće, Mursko Središće                 5    3   1      9
 8  081   ŠK Nedelišće, Nedelišće                            13              13
 9  227   ŠK Nikola Zrinski, Gornji Kuršanec                  9               9
 10 131   ŠK Pretetinec, Nedelišće                           10              10
 11 150   ŠK Sloboda, Mihovljan-Čakovec                      23    4   1     28
 12 085   ŠK Strahoninec, Čakovec-Strahininec                13              13
 13 098   ŠK Stridon, Štrigova                               24    2   2     28

    XXI. GRAD ZAGREB                                        469   19   8    496
 1  313   ŠK AER, Zagreb                                      8               8
 2  308   ŠK Brestje, Sesvete                                18              18
 3  305   ŠK Contrada, Zagreb                                 7               7
 4  049   ŠK Dalekovod, Zagreb                               20    2         22
 5  286   ŠK E4, Zagreb                                       3               3
 6  028   ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb                   42              42
 7  295   ŠK HAŠK, Zagreb                                    16              16
 8  240   ŠK Hrvatska radiotelevizija, Zagreb                11              11
 9  205   ŠK Hrvatski branitelj 90-96, Zagreb                19    1         20
 10 274   ŠK INA, Zagreb                                     12              12
 11 263   ŠK Klaka, Zagreb                                    9    1         10
 12 002   ŠK Končar, Zagreb                                  13              13
 13 095   ŠK Maksimir, Zagreb                                10              10
 14 064 HAŠK Mladost, Zagreb                                 28    2   3     33
 15 280   ŠK Novi Zagreb, Zagreb                             24    1         25
 16 058   ŠK Odra, Odra-Novi Zagreb                          12              12
 17 017   ŠK Pliva, Zagreb                                    7               7
 18 010   ŠK Podsused, Zagreb                                38    1   1     40
 19 054  ŠKS Polet, Zagreb                                   11              11
 20 130   ŠK Prigorje, Zagreb-Markuševec                     18              18
 21 268   ŠK Silent, Zagreb                                  12    3         15
 22 005   ŠK Sljeme-Agroproteinka, Sesvete                   11    1   2     14
 23 067   ŠK Srebro, Zagreb                                  10    2         12
 24 281   ŠK Stjepan Bosak, Zagreb                           12    2         14
 25 309   ŠK Špansko, Zagreb                                 11              11
 26 269   ŠK UHBDR 99. brigade, Zagreb                       19    1         20
 27 174   ŠK Univerzal, Zagreb                                8               8
 28 117   ŠK Val, Zagreb                                      8               8
 29 133   ŠK Vrbani, Vrbani-Zagreb                            8               8
 30 048   ŠK Zagreb, Zagreb                                  33    2   2     37
 31 075   ŠK Zanatlijski, Zagreb                             11              11

 33 ZAJEDNICA ŽUPANIJA-ZAPAD                                569   33  23    625
    VIII. PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA                       397   33  18    448
 1  297   ŠK Cres, Cres                                      16              16
 2  203   ŠK Crikvenica, Crikvenica                          12              12
 3  053   ŠK Delnice, Delnice                                12              12
 4  128   ŠK Draga, Rijeka                                   19    5   2     26
 5  151   ŠK Goran, Vrbovsko                                 15    1   1     17
 6  052   ŠK Goranka, Ravna Gora                             12    3   3     18
 7  083   ŠŠ Goranka, Ravna Gora                             17    3         20
 9  107   ŠK Junior, Rijeka                                  19        2     21
 9  050   ŠK Kastav, Kastav                                  30              30
 10 089   ŠK Kraljevica, Kraljevica                          15    2         17
 11 207   ŠK Krk, Krk                                        20    9         29
 12 030   ŠK Kvarner, Rijeka                                 17              17
 13 055   ŠK Liburnija, Rijeka                               33    1   6     40
 14 082   ŠK Lošinj, Mali Lošinj                             30    2         32
 15 236   ŠK Lucija, Rijeka                                   8               8
 16 022   ŠK Maestral, Rijeka                                10    1         11
 17 173   ŠK Rijeka, Rijeka                                  25    3   3     31
 18 196   ŠK Rječina, Dražice                                15        1     16
 19 264   ŠK Šahovska škola Delnice, Delnice                 23              23
 20 284   ŠK Viškovo, Viškovo                                13    3         16
 21 079   ŠK Volosko, Volosko                                23              23
 22 137   ŠK Zrinski-Frankopan, Novi Vinodolski              13              13

    IX. LIČKO-SENJSKA ŽUPANIJA                               39    0   1     40
 1  096   ŠK Gacka, Otočac                                   10              10
 2  108   ŠK Karlobag, Karlobag                              15        1     16
 3  275   ŠK Velebit, Senj                                   14              14

    XVIII. ISTARSKA ŽUPANIJA                                133    0   4    137
 1  301   ŠK Batana, Rovinj                                   9        2     11
 2  060   ŠK Buje, Buje                                      12        1     13
 3  181   ŠK Labin, Labin                                    14              14
 4  288   ŠK Lovac, Pazin                                    11              11
 5  045   ŠK Pula, Pula                                      37        1     38
 6  136   ŠK Uljanik, Pula                                   14              14
 7  051   ŠK Vladimir Gortan, Poreč                          19              19
 8  074   ŠK Vodnjan, Vodnjan                                17              17


 24 ZAJEDNICA ŽUPANIJA-JUG                                  488   11  21    520
    XIII. ZADARSKA ŽUPANIJA                                 109    3   5    117
 1  152   ŠK Casper, Zadar                                   22    3         25
 2  034   ŠK Goran, Bibinje                                  20        3     23
 3  272   ŠK NOŠK, Novigrad Dalmatinski                       8               8
 4  224   ŠK Pakoštane, Pakoštane                            10              10
 5  267   ŠK Sveti Vid, Privlaka                             17        1     18
 6  069   ŠK Zadar, Zadar                                    32        1     33

    XV. ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA                            65    1   2     68
 1  273   ŠK Brodarica, Brodarica                            10              10
 2  143   ŠK Knin, Knin                                      13    1         14
 3  122   ŠK Primošten, Primošten                            18              18
 4  078   ŠK Šibenik, Šibenik                                24        2     26

    XVII. SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA                     286    7  10    303
 1  057   ŠK A1 Split, Split                                 27    1   1     29
 2  287   ŠK Bačvice, Split                                  17    2         19
 3  278   ŠK Brda, Split                                     19        2     21
 4  238   ŠK Epetium, Stobreč                                18              18
 5  124   ŠK Jelsa, Jelsa                                    36    1         37
 6  091   ŠK Makarska, Makarska                              22        1     23
 7  109   ŠK Mornar, Split                                   20    1   1     22
 8  046  GŠK Mravince-Cemex, Mravince                        31    1   2     34
 9  062   ŠK Omiš, Omiš                                      24    1         25
 10 099   ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi                  34        2     36
 11 303   ŠK Petar Žaja, Aržano                              23              23
 12 233   ŠK Sveti Vid, Klis                                 15        1     16

    XIX. DUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJA                     28    0   4     32
 1  193   ŠK Blato, Blato                                     8               8
 2  056   ŠK Dubrovnik, Dubrovnik                            20        4     24
B.K.                                                      T.R. D.R. R.S.  U.R.
217     UKUPNO REGISTRIRANO U HŠS                          3518  144 110   3772

B.K. Broj registriranih klubova
T.R. Temeljna registracija igrača
D.R. Dvojna registracija igrača
R.S. Registrirani stranaci
U.R. Ukupno registrirani igrači