OTVORENI MEĐUNARODNI ŠAHOVSKI TURNIR
17. OPEN BOŠNJACI
Bošnjaci, 3.-9. siječnja 2012.


Konačan poredak

Mjesto Sbr.   Ime Rtg FED Klub Bod BH. BH. pobj SB
1 4 IM Šarić, Siniša 2472 SRB ŠK Slaven, Vukovar 7,5 47,0 51,5 7 43,75
2 6 IM Pancevski, Filip 2459 MKD Alkaloid ,Skopje 7,0 49,0 53,5 6 39,25
3 1 GM Jovanović, Zoran 2556 CRO ŠK ETF-Osijek, Osijek 7,0 47,5 52,0 5 39,25
4 5 GM Dizdarevic, Emir 2469 BIH   7,0 42,5 46,5 6 35,25
5 3 GM Martinović, Saša 2505 CRO ŠK Casper, Zadar 6,5 49,0 52,5 5 36,00
6 2 GM Žaja, Ivan 2515 CRO GŠK Mravince-Dalmacijacement, Solin 6,5 48,5 52,0 5 35,50
7 11 IM Leskur, Dejan 2394 SRB   6,5 46,5 50,5 4 35,75
8 10 FM Jakić, Ivan 2406 CRO ŠK Zadar, Zadar 6,5 46,0 50,5 5 34,50
9 25 MK Živković, Nikola 2235 CRO ŠK Vukovar '91, Vukovar 6,5 44,0 47,5 6 33,25
10 7 IM Kovačević, Blažimir 2449 CRO ŠK Đuro Đaković Holding, Slavonski Brod 6,5 43,5 47,0 5 31,50
11 37 MK Šribar, Peter 2142 CRO ŠK Končar, Zagreb 6,5 42,0 45,0 6 29,25
12 33 MK Stočko, Josip 2189 CRO ŠK Vinkovci, Vinkovci 6,0 48,0 51,0 5 30,00
13 46 I Kovačević, Srećko 2078 CRO ŠK Dragovoljac-Sv. Josip Radnik, Osijek 6,0 48,0 51,0 4 33,25
14 28 MK Petrušić, Toni 2215 CRO ŠK Zadar, Zadar 6,0 46,5 50,0 4 30,75
15 27   Vajic, Goran 2221 BIH   6,0 45,5 49,5 5 30,00
16 12 IM Andrijevic, Milan 2338 SRB   6,0 44,5 48,0 5 29,00
17 8 IM Tomic, Bosko 2407 BIH   6,0 44,5 47,5 4 29,75
18 15 FM Brigljević, Milan 2278 CRO ŠD Sisak, Sisak 6,0 43,0 47,0 5 29,50
19 16 FM Bobanac, Miro 2277 CRO ŠK Mornar, Split 6,0 43,0 47,0 5 28,00
20 38 MK Dejanović, Mladen 2136 CRO ŠD Sisak, Sisak 6,0 42,5 46,0 5 27,50
21 17 WIM Frančišković, Borka 2272 CRO ŠK Liburnija, Rijeka 6,0 42,0 45,5 3 29,75
22 9 IM Biti, Ozren 2406 CRO ŠD Varaždin, Varaždin 5,5 50,0 53,0 4 30,25
23 30 MK Muškardin, Mario 2210 CRO ŠK Liburnija, Rijeka 5,5 45,0 49,5 5 27,25
24 43 MK Blagojević, Marijan 2109 CRO ŠK Bjelovar, Bjelovar 5,5 44,0 47,5 4 27,00
25 18 FM Krištović, Marijan 2269 CRO ŠD Braslav Rabar, Hercegovac 5,5 44,0 47,0 5 24,75
26 14 FM Abdil, Halil 2293 BIH   5,5 41,5 45,0 5 24,00
27 24 MK Zovko, Mario 2236 CRO ŠK Vukovar '91, Vukovar 5,5 41,0 44,5 4 24,25
28 20 FM Pandurević, Miro 2243 CRO ŠK Ilok, Ilok 5,5 40,5 44,0 5 24,00
29 32 MK Blažeka, Matej 2196 CRO HAŠK Mladost, Zagreb 5,5 40,5 44,0 3 25,75
30 23 FM Vuković, Ivo 2238 CRO   5,5 39,0 42,0 3 23,25
31 88 II Mezak, Damir 1754 CRO ŠK Bjelovar, Bjelovar 5,5 33,0 36,0 5 21,50
32 22 MK Bošnjak, Nino 2240 CRO ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo 5,0 49,0 53,5 5 27,50
33 61 I Bošnjak, Petar 1918 CRO ŠŠK Konaki, Novo Virje 5,0 44,5 48,0 4 23,50
34 34 WFM Berke, Ana 2153 CRO ŠK Liburnija, Rijeka 5,0 44,0 47,5 4 22,75
35 13 FM Iveljic, Igor 2324 BIH   5,0 43,0 47,0 4 24,25
36 35 MK Radović, Velimir 2146 CRO ŠK Vukovar '91, Vukovar 5,0 42,5 46,5 4 22,50
37 19 MK Urukalović, Roman 2250 CRO ŠK Univerzal, Zagreb 5,0 42,0 45,5 3 23,75
38 40 MK Bajlo, Kristijan 2126 CRO ŠK Sveti Vid, Privlaka 5,0 42,0 45,0 3 21,75
39 31 FM Hodak, Stevo 2209 CRO ŠK Vinkovci, Vinkovci 5,0 40,0 43,0 4 20,00
40 49 I Babić, Andrija 2038 CRO ŠK Sladorana, Županja 5,0 39,5 42,5 4 21,00
41 41 MK Horvat, Željko 2124 CRO ŠK Tigar Komletinci, Komletinci 5,0 39,5 42,0 5 19,50
42 55 MK Kitarović, Mihajlo 1982 CRO ŠK Komletinci, Komletinci 5,0 39,5 39,5 5 17,00
43 29 MK Mravunac, Damir 2211 CRO ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb 5,0 39,0 42,5 5 20,00
44 83   Kobas, Mihael 1788 CRO   5,0 39,0 41,0 4 19,25
45 42 MK Jošić, Stevan 2115 CRO ŠK Komletinci, Komletinci 5,0 38,5 42,0 3 22,75
46 26 FM Rosić, Slavko 2228 BIH ŠK Sladorana, Županja 5,0 38,0 41,0 5 20,50
47 62 I Matanović, Luka 1914 CRO ŠK Đuro Đaković Holding, Slavonski Brod 5,0 37,5 40,5 5 19,50
48 47 MK Blažeka, Damjan 2063 CRO HAŠK Mladost, Zagreb 5,0 37,0 40,0 4 19,00
49 36 FM Smuk, Želimir 2142 CRO ŠK Vinkovci, Vinkovci 5,0 33,5 36,5 3 18,00
50 80 I Tomašević, Ivana 1809 CRO ŠK Bošnjaci, Bošnjaci 5,0 31,5 33,5 4 15,75
51 103 II Tomljenović, Ivan 1748 CRO OŠK Ivankovo, Ivankovo 5,0 30,5 33,5 4 17,50
52 39 MK Babić, Zvonko 2135 CRO ŠK Bjelovar, Bjelovar 4,5 43,0 46,0 3 20,00
53 52 MK Ikica, Ante 2012 CRO ŠK Vladimir Gortan, Poreč 4,5 42,0 44,0 4 18,25
54 73 III Tadić, Drago 1867 CRO ŠK Jankovci, Novi Jankovci 4,5 40,5 42,5 4 17,75
55 45 MK Takač, Zvonko 2088 CRO ŠK Samobor, Samobor 4,5 40,0 43,5 3 19,50
56 21 MK Jelečević, Ivo 2241 CRO ŠK Samobor, Samobor 4,5 40,0 43,5 3 19,25
57 98 I Petričević, Ivan 2000 CRO ŠK Gundinci, Gundinci 4,5 38,5 42,0 3 19,00
58 59 NM Vujnović, Patricija 1928 CRO ŠK Liburnija, Rijeka 4,5 38,5 41,0 4 17,00
59 64 II Grubišić, Ivica 1905 CRO ŠK Tigar Komletinci, Komletinci 4,5 38,0 41,0 3 17,75
60 72 II Imširović, Alen 1868 CRO ŠK Mladost, Osijek 4,5 36,5 39,0 4 15,75
61 91 IV Bastalić, Borko 1703 CRO ŠK Mladost, Osijek 4,5 36,0 39,0 4 16,25
62 93 II Golubičić, Luka 1688 CRO ŠK Bošnjaci, Bošnjaci 4,5 35,0 38,5 3 17,00
63 67   Muminovic, Semsudin 1882 BIH   4,5 34,5 37,0 4 14,25
64 96 IV Tomljenović, Mile 1629 CRO OŠK Ivankovo, Ivankovo 4,5 31,5 33,5 3 14,00
65 48 I Patarčić, Domagoj 2044 CRO ŠK Sladorana, Županja 4,0 43,0 46,0 3 17,75
66 63 II Meštrović, Josip 1910 CRO ŠK Brda, Split 4,0 39,0 42,0 3 14,25
67 69 II Friedrich, Zdenko 1877 CRO ŠK Mladost, Ernestinovo 4,0 38,5 41,5 4 14,50
68 56 I Tucaković, Zdravko 1981 CRO ŠK Lapjak, Velika 4,0 38,5 40,5 3 14,00
69 54 I Abaza, Ivan 1997 CRO ŠK Otok, Otok 4,0 38,0 40,0 4 14,00
70 57 II Bekčić, Martin 1978 CRO ŠK Komletinci, Komletinci 4,0 36,5 38,5 4 13,00
71 85 II Džaja, Martin Zorislav 1775 CRO ŠK Mornar, Split 4,0 35,5 35,5 3 11,75
72 81   Hamzic, Adil 1800 BIH   4,0 35,0 37,0 3 12,25
73 82 MK Ljikar, Tamara 1793 CRO ŠK Vukovar '91, Vukovar 4,0 34,0 36,5 3 14,25
74 51 I Pavlović, Željko 2025 CRO ŠK Alca, Pleternica 4,0 33,5 35,5 2 13,00
75 86 MK Blažeka, Mihaela 1758 CRO ŠK Polet, Buševec 4,0 33,0 35,5 4 12,50
76 92 III Vlaičević, Marko 1689 CRO ŠK Bilje, Bilje 4,0 33,0 35,0 4 13,00
77 90 II Dejanović, Dragan 1706 CRO ŠD Sisak, Sisak 4,0 31,0 33,0 3 11,75
78 99   Vukic, Anto 2000 BIH   4,0 30,5 33,0 3 12,75
79 87 III Sesar, Ante 1755 CRO ŠK Mladost, Ernestinovo 4,0 30,0 32,0 4 11,00
80 50 I Matanović, Zlatko 2035 CRO ŠK Komletinci, Komletinci 3,5 40,5 42,5 2 13,25
81 58   Lujic, Simo 1946 SRB   3,5 40,0 42,5 3 12,75
82 66 II Fureš, Ivica 1904 CRO ŠK IPK Osijek, Osijek 3,5 39,0 42,0 1 14,75
83 65 II Mutapčić, Ilija 1905 CRO ŠK Vukovar '91, Vukovar 3,5 39,0 41,5 3 13,00
84 44   Pasalic, Adnan 2093 BIH   3,5 38,0 41,0 2 15,25
85 102 III Matanović, Pavo 1774 CRO ŠK Đuro Đaković Holding, Slavonski Brod 3,5 37,5 40,5 2 15,00
86 70 II Lombarović, Marko 1874 CRO ŠK Otok, Otok 3,5 36,0 38,0 3 10,50
87 78 III Draškić, Skender 1825 CRO OŠK Ivankovo, Ivankovo 3,5 36,0 38,0 2 11,75
88 71 I Katulić, Zlatko 1870 CRO ŠK Turopolec, Velika Gorica 3,5 35,5 38,5 3 12,25
89 77 III Jelić, Slavko 1827 CRO OŠK Ivankovo, Ivankovo 3,5 34,0 37,0 3 12,50
90 74 IV Josipović, Zdravko 1854 CRO ŠK Jankovci, Novi Jankovci 3,5 32,5 34,5 2 10,50
91 100 III Matanović, Anto 1829 CRO ŠK Đuro Đaković Holding, Slavonski Brod 3,5 30,5 30,5 3 8,25
92 109   Tadić, Matej 1617 CRO ŠK Orion-Vinkovci, Vinkovci 3,5 29,0 29,0 2 8,00
93 53   Tolić, Mato 2005 SLO   3,0 38,5 42,5 3 14,50
94 68 II Mrgan, Franjo 1882 CRO ŠK Vukovar '91, Vukovar 3,0 37,5 40,5 2 12,00
95 79 IV Kukolj, Drago 1825 CRO ŠK Jankovci, Novi Jankovci 3,0 36,0 39,0 2 10,75
96 60 II Damjanović, Ilija 1927 CRO ŠK Bošnjaci, Bošnjaci 3,0 35,0 38,0 3 10,00
97 84 III Drenški, Mijo 1782 CRO ŠK Otok, Otok 3,0 33,5 35,5 1 10,50
98 107   Petričević, Marija 1644 CRO ŠK Gundinci, Gundinci 3,0 33,0 35,0 2 9,50
99 76 IV Luketić, Ivan 1833 CRO ŠK Vukovar '91, Vukovar 3,0 32,5 34,5 3 9,50
100 94 II Bikić, Ivona 1655 CRO ŠK Bošnjaci, Bošnjaci 3,0 31,5 33,5 1 9,50
101 105 IV Marinković, Danilo 1705 CRO ŠK Orion-Vinkovci, Vinkovci 3,0 31,5 33,5 1 9,00
102 89   Jakovljević, Tadija 1745 CRO ŠK Vukovar '91, Vukovar 3,0 31,0 33,0 3 8,00
103 97 III Leaković, Martin 1594 CRO ŠK Bošnjaci, Bošnjaci 3,0 30,0 32,0 1 9,25
104 114   Petričević, Ivana Antoaneta 1600 CRO ŠK Gundinci, Gundinci 3,0 30,0 32,0 1 8,00
105 95 I Blažeka, Ivana 1650 CRO ŠK Polet, Buševec 3,0 29,5 31,5 3 7,00
106 104 IV Leaković, Emil 1741 CRO ŠK Bošnjaci, Bošnjaci 3,0 27,0 29,0 3 6,00
107 106   Baričević, Ivan 1649 CRO OŠK Ivankovo, Ivankovo 3,0 26,5 26,5 2 5,00
108 101   Orsolic, Jela 1800 BIH   2,5 34,0 36,0 1 8,25
109 75 IV Gutić, Stjepan 1842 CRO ŠK Tigar Komletinci, Komletinci 2,5 33,0 36,0 1 9,00
110 115   Šokić, Dario 1600 CRO ŠK Sladorana 2,5 30,0 33,0 1 8,00
111 116   Živković, Zvonimir 1600 CRO ŠK Sladorana 2,5 24,0 24,0 2 4,00
112 110 IV Tomić, Marin 1612 CRO ŠK Sladorana, Županja 2,0 28,0 28,0 1 2,75
113 108 III Golubičić, Laura 1633 CRO ŠK Bošnjaci, Bošnjaci 2,0 27,5 29,5 2 4,50
114 112   Šarčević, Mario 1604 CRO ŠK Bošnjaci, Bošnjaci 2,0 26,5 26,5 2 2,00
115 111   Šimunović, Katarina 1610 CRO ŠK Bošnjaci, Bošnjaci 2,0 25,5 25,5 2 2,50
116 113   Golubičić, Đuka 1600 CRO ŠK Bošnjaci, Bošnjaci 0,0 26,0 28,0 0 0,00

 

Rezultati po kolima

Mjesto Sbr.   Ime Rtg FED 1.Rd. 2.Rd. 3.Rd. 4.Rd. 5.Rd. 6.Rd. 7.Rd. 8.Rd. 9.Rd. Bod
1 4 IM Šarić, Siniša 2472 SRB 47 c 1 12 b 1 32 c 0 11 b 1 30 c = 56 b 1 19 c 1 2 b 1 5 c 1 7,5
2 6 IM Pancevski, Filip 2459 MKD 59 c 1 36 b 1 15 c 1 32 b 1 3 c = 6 c 1 5 b = 1 c 0 12 b 1 7,0
3 1 GM Jovanović, Zoran 2556 CRO 58 b 1 23 c 1 25 b 1 8 c = 2 b = 32 b 1 22 c = 6 c = 17 b 1 7,0
4 5 GM Dizdarevic, Emir 2469 BIH 66 b 1 29 c = 38 b = 13 c 0 33 b 1 65 c 1 34 b 1 14 c 1 16 b 1 7,0
5 3 GM Martinović, Saša 2505 CRO 33 b = 95 c 1 27 b 1 19 c 1 13 b = 9 c 1 2 c = 22 b 1 1 b 0 6,5
6 2 GM Žaja, Ivan 2515 CRO 96 c 1 39 b 1 28 c 1 22 b = 8 c 1 2 b 0 26 c 1 3 b = 7 c = 6,5
7 11 IM Leskur, Dejan 2394 SRB 67 b 1 20 c 1 13 b = 14 c = 23 b = 30 c 1 12 b = 15 c 1 6 b = 6,5
8 10 FM Jakić, Ivan 2406 CRO 63 c 1 52 b 1 43 c 1 3 b = 6 b 0 12 c = 9 b = 23 c 1 28 b 1 6,5
9 25 MK Živković, Nikola 2235 CRO 44 b 1 53 c 0 66 b 1 80 c 1 10 c 1 5 b 0 8 c = 26 b 1 22 c 1 6,5
10 7 IM Kovačević, Blažimir 2449 CRO 83 b 1 34 c 1 14 b = 16 c = 9 b 0 80 c 1 46 b 1 17 c = 25 b 1 6,5
11 37 MK Šribar, Peter 2142 CRO 105 b 1 22 b 0 60 c 1 1 c 0 82 b 1 42 c 1 25 b = 27 c 1 46 b 1 6,5
12 33 MK Stočko, Josip 2189 CRO 61 b 1 1 c 0 94 b 1 54 c 1 25 b 1 8 b = 7 c = 35 - + 2 c 0 6,0
13 46 I Kovačević, Srećko 2078 CRO 106 c 1 18 b 1 7 c = 4 b 1 5 c = 22 b 0 21 c = 37 b = 32 c 1 6,0
14 28 MK Petrušić, Toni 2215 CRO 75 c 1 81 b 1 10 c = 7 b = 37 c = 21 b = 18 c 1 4 b 0 41 c 1 6,0
15 27   Vajic, Goran 2221 BIH 71 b 1 42 c 1 2 b 0 70 c 1 16 b 1 17 c = 35 b = 7 b 0 36 c 1 6,0
16 12 IM Andrijevic, Milan 2338 SRB 86 c 1 41 b 1 24 c = 10 b = 15 c 0 53 b 1 43 c 1 32 b 1 4 c 0 6,0
17 8 IM Tomic, Bosko 2407 BIH 82 c = 97 b 1 48 c 1 24 b 1 22 c = 15 b = 37 c 1 10 b = 3 c 0 6,0
18 15 FM Brigljević, Milan 2278 CRO 54 b 1 13 c 0 33 b 1 20 c = 38 b 1 27 c = 14 b 0 65 c 1 34 b 1 6,0
19 16 FM Bobanac, Miro 2277 CRO 90 c 1 55 b 1 53 c 1 5 b 0 40 c = 36 b 1 1 b 0 20 c = 38 b 1 6,0
20 38 MK Dejanović, Mladen 2136 CRO 64 c 1 7 b 0 90 c 1 18 b = 21 c 0 81 b 1 56 c 1 19 b = 37 - + 6,0
21 17 WIM Frančišković, Borka 2272 CRO 109 b 1 65 c = 29 b = 38 c = 20 b 1 14 c = 13 b = 34 c = 33 b 1 6,0
22 9 IM Biti, Ozren 2406 CRO 94 b 1 11 c 1 45 b 1 6 c = 17 b = 13 c 1 3 b = 5 c 0 9 b 0 5,5
23 30 MK Muškardin, Mario 2210 CRO 31 c 1 3 b 0 63 c 1 69 b 1 7 c = 37 b 0 48 c 1 8 b 0 57 c 1 5,5
24 43 MK Blagojević, Marijan 2109 CRO 91 b 1 26 c 1 16 b = 17 c 0 35 b 0 54 c 1 30 b = 61 c 1 29 b = 5,5
25 18 FM Krištović, Marijan 2269 CRO 99 c 1 40 b 1 3 c 0 53 b 1 12 c 0 69 b 1 11 c = 39 b 1 10 c 0 5,5
26 14 FM Abdil, Halil 2293 BIH 60 c 1 24 b 0 96 c 1 55 b 1 39 c = 40 b 1 6 b 0 9 c 0 58 b 1 5,5
27 24 MK Zovko, Mario 2236 CRO 73 c 1 68 b = 5 c 0 48 b 1 81 c 1 18 b = 52 c = 11 b 0 53 c 1 5,5
28 20 FM Pandurević, Miro 2243 CRO 87 c 1 74 b 1 6 b 0 84 c = 44 b 1 34 c 0 41 c 1 52 b 1 8 c 0 5,5
29 32 MK Blažeka, Matej 2196 CRO 77 c 1 4 b = 21 c = 81 b = 52 c = 57 b 1 32 c 0 68 b 1 24 c = 5,5
30 23 FM Vuković, Ivo 2238 CRO 72 b = 101 c 1 80 b = 93 c 1 1 b = 7 b 0 24 c = 53 b = 55 c 1 5,5
31 88 II Mezak, Damir 1754 CRO 23 b 0 93 c 0 98 b 1 94 c = 49 b 1 84 c 0 83 b 1 81 b 1 52 c 1 5,5
32 22 MK Bošnjak, Nino 2240 CRO 50 c 1 69 b 1 1 b 1 2 c 0 42 b 1 3 c 0 29 b 1 16 c 0 13 b 0 5,0
33 61 I Bošnjak, Petar 1918 CRO 5 c = 56 b = 18 c 0 50 b 1 4 c 0 60 b 1 85 c 1 43 b 1 21 c 0 5,0
34 34 WFM Berke, Ana 2153 CRO 76 c 1 10 b 0 86 c 1 57 b 1 56 c = 28 b 1 4 c 0 21 b = 18 c 0 5,0
35 13 FM Iveljic, Igor 2324 BIH 88 b 1 45 c 0 68 c 1 52 b = 24 c 1 39 b 1 15 c = 12 - - - - - 5,0
36 35 MK Radović, Velimir 2146 CRO 62 b 1 2 c 0 67 b 1 44 c = 84 b 1 19 c 0 38 b = 42 c 1 15 b 0 5,0
37 19 MK Urukalović, Roman 2250 CRO 89 b 1 80 c = 65 b = 45 c 1 14 b = 23 c 1 17 b 0 13 c = 20 - - 5,0
38 40 MK Bajlo, Kristijan 2126 CRO 57 c = 100 b 1 4 c = 21 b = 18 c 0 86 b 1 36 c = 67 b 1 19 c 0 5,0
39 31 FM Hodak, Stevo 2209 CRO 102 b 1 6 c 0 83 b 1 58 c 1 26 b = 35 c 0 84 b 1 25 c 0 40 b = 5,0
40 49 I Babić, Andrija 2038 CRO 98 b 1 25 c 0 87 b 1 46 c 1 19 b = 26 c 0 45 b 0 88 - + 39 c = 5,0
41 41 MK Horvat, Željko 2124 CRO 108 b 1 16 c 0 54 b 0 72 c 1 67 b 1 62 c 1 28 b 0 44 c 1 14 b 0 5,0
42 55 MK Kitarović, Mihajlo 1982 CRO 116 c 1 15 b 0 73 c 1 43 b 1 32 c 0 11 b 0 75 c 1 36 b 0 76 c 1 5,0
43 29 MK Mravunac, Damir 2211 CRO 79 b 1 70 c 1 8 b 0 42 c 0 66 b 1 93 c 1 16 b 0 33 c 0 63 c 1 5,0
44 83   Kobas, Mihael 1788 CRO 9 c 0 115 b 1 74 c 1 36 b = 28 c 0 55 b = 69 c 1 41 b 0 68 c 1 5,0
45 42 MK Jošić, Stevan 2115 CRO 78 c 1 35 b 1 22 c 0 37 b 0 86 c = 85 b = 40 c 1 57 b = 48 c = 5,0
46 26 FM Rosić, Slavko 2228 BIH 97 c 0 85 b 1 82 c 1 40 b 0 59 c 1 68 b 1 10 c 0 47 b 1 11 c 0 5,0
47 62 I Matanović, Luka 1914 CRO 1 b 0 61 c 1 56 c 0 73 b 0 102 b 1 72 c 1 62 b 1 46 c 0 71 b 1 5,0
48 47 MK Blažeka, Damjan 2063 CRO 101 b = 72 c 1 17 b 0 27 c 0 87 b 1 78 c 1 23 b 0 66 c 1 45 b = 5,0
49 36 FM Smuk, Želimir 2142 CRO 100 c = 82 b = - - - 59 b = 31 c 0 97 b 1 50 c = 99 b 1 67 c 1 5,0
50 80 I Tomašević, Ivana 1809 CRO 32 b 0 114 c 1 93 b 0 33 c 0 98 b = 112 c 1 49 b = 80 c 1 65 b 1 5,0
51 103 II Tomljenović, Ivan 1748 CRO 55 c 0 - - - 109 c = 85 b 0 104 b 1 87 c = 72 b 1 83 c 1 70 b 1 5,0
52 39 MK Babić, Zvonko 2135 CRO 103 b 1 8 c 0 88 b 1 35 c = 29 b = 70 c 1 27 b = 28 c 0 31 b 0 4,5
53 52 MK Ikica, Ante 2012 CRO 115 c 1 9 b 1 19 b 0 25 c 0 89 b 1 16 c 0 95 b 1 30 c = 27 b 0 4,5
54 73 III Tadić, Drago 1867 CRO 18 c 0 113 b 1 41 c 1 12 b 0 55 c = 24 b 0 64 c 1 74 b 1 - - - 4,5
55 45 MK Takač, Zvonko 2088 CRO 51 b 1 19 c 0 89 b 1 26 c 0 54 b = 44 c = 66 b = 86 c 1 30 b 0 4,5
56 21 MK Jelečević, Ivo 2241 CRO 95 b = 33 c = 47 b 1 65 c 1 34 b = 1 c 0 20 b 0 58 c 0 89 b 1 4,5
57 98 I Petričević, Ivan 2000 CRO 38 b = 84 c = 95 b 1 34 c 0 58 b 1 29 c 0 70 b 1 45 c = 23 b 0 4,5
58 59 NM Vujnović, Patricija 1928 CRO 3 c 0 77 b 1 75 c 1 39 b 0 57 c 0 71 c = 108 b 1 56 b 1 26 c 0 4,5
59 64 II Grubišić, Ivica 1905 CRO 2 b 0 62 c = 101 b 1 49 c = 46 b 0 79 c 1 65 b 0 95 c 1 61 b = 4,5
60 72 II Imširović, Alen 1868 CRO 26 b 0 108 c 1 11 b 0 91 c 1 65 b 0 33 c 0 79 b 1 62 c = 85 b 1 4,5
61 91 IV Bastalić, Borko 1703 CRO 12 c 0 47 b 0 107 c 1 63 b 1 69 c 0 94 c 1 93 b 1 24 b 0 59 c = 4,5
62 93 II Golubičić, Luka 1688 CRO 36 c 0 59 b = 85 c 1 68 b = 96 c 1 41 b 0 47 c 0 60 b = 81 c 1 4,5
63 67   Muminovic, Semsu. 1882 BIH 8 b 0 105 c 1 23 b 0 61 c 0 103 b 1 108 c = 98 b 1 84 c 1 43 b 0 4,5
64 96 IV Tomljenović, Mile 1629 CRO 20 b 0 83 c 0 104 b 1 87 c = 94 b = 88 c = 54 b 0 110 c 1 86 b 1 4,5
65 48 I Patarčić, Domagoj 2044 CRO 107 c 1 21 b = 37 c = 56 b 0 60 c 1 4 b 0 59 c 1 18 b 0 50 c 0 4,0
66 63 II Meštrović, Josip 1910 CRO 4 c 0 76 b 1 9 c 0 97 b 1 43 c 0 99 b 1 55 c = 48 b 0 77 c = 4,0
67 69 II Friedrich, Zdenko 1877 CRO 7 c 0 106 b 1 36 c 0 77 b 1 41 c 0 76 b 1 80 b 1 38 c 0 49 b 0 4,0
68 56 I Tucaković, Zdravko 1981 CRO 104 b 1 27 c = 35 b 0 62 c = 110 b 1 46 c 0 71 b 1 29 c 0 44 b 0 4,0
69 54 I Abaza, Ivan 1997 CRO 114 b 1 32 c 0 71 b 1 23 c 0 61 b 1 25 c 0 44 b 0 87 c 1 - - - 4,0
70 57 II Bekčić, Martin 1978 CRO 110 c 1 43 b 0 97 c 1 15 b 0 76 c 1 52 b 0 57 c 0 75 b 1 51 c 0 4,0
71 85 II Džaja, Martin Zori. 1775 CRO 15 c 0 116 b 1 69 c 0 74 b = 90 c 1 58 b = 68 c 0 96 b 1 47 c 0 4,0
72 81   Hamzic, Adil 1800 BIH 30 c = 48 b 0 100 c = 41 b 0 113 c 1 47 b 0 51 c 0 106 b 1 96 - + 4,0
73 82 MK Ljikar, Tamara 1793 CRO 27 b 0 104 c 1 42 b 0 47 c 1 80 b 0 83 c = 88 b 0 108 c 1 74 c = 4,0
74 51 I Pavlović, Željko 2025 CRO 112 b 1 28 c 0 44 b 0 71 c = 108 b = 89 c = 78 b 1 54 c 0 73 b = 4,0
75 86 MK Blažeka, Mihaela 1758 CRO 14 b 0 111 c 1 58 b 0 83 c 1 93 b 0 82 c 1 42 b 0 70 c 0 94 b 1 4,0
76 92 III Vlaičević, Marko 1689 CRO 34 b 0 66 c 0 114 b 1 88 c 1 70 b 0 67 c 0 94 b 1 93 c 1 42 b 0 4,0
77 90 II Dejanović, Dragan 1706 CRO 29 b 0 58 c 0 112 b 1 67 c 0 83 b 0 101 c 1 82 b = 98 c 1 66 b = 4,0
78 99   Vukic, Anto 2000 BIH 45 b 0 94 c 0 111 b 1 103 c = 109 c 1 48 b 0 74 c 0 82 c = 93 b 1 4,0
79 87 III Sesar, Ante 1755 CRO 43 c 0 110 b 1 81 c 0 96 b 0 92 c 1 59 b 0 60 c 0 113 b 1 99 c 1 4,0
80 50 I Matanović, Zlatko 2035 CRO 113 c 1 37 b = 30 c = 9 b 0 73 c 1 10 b 0 67 c 0 50 b 0 87 c = 3,5
81 58   Lujic, Simo 1946 SRB 111 b 1 14 c 0 79 b 1 29 c = 27 b 0 20 c 0 89 b 1 31 c 0 62 b 0 3,5
82 66 II Fureš, Ivica 1904 CRO 17 b = 49 c = 46 b 0 102 c 1 11 c 0 75 b 0 77 c = 78 b = 92 c = 3,5
83 65 II Mutapčić, Ilija 1905 CRO 10 c 0 64 b 1 39 c 0 75 b 0 77 c 1 73 b = 31 c 0 51 b 0 108 c 1 3,5
84 44   Pasalic, Adnan 2093 BIH 85 c = 57 b = 99 c 1 28 b = 36 c 0 31 b 1 39 c 0 63 b 0 - - - 3,5
85 102 III Matanović, Pavo 1774 CRO 84 b = 46 c 0 62 b 0 51 c 1 105 b 1 45 c = 33 b 0 90 b = 60 c 0 3,5
86 70 II Lombarović, Marko 1874 CRO 16 b 0 103 c 1 34 b 0 105 c 1 45 b = 38 c 0 110 b 1 55 b 0 64 c 0 3,5
87 78 III Draškić, Skender 1825 CRO 28 b 0 112 c 1 40 c 0 64 b = 48 c 0 51 b = 100 c 1 69 b 0 80 b = 3,5
88 71 I Katulić, Zlatko 1870 CRO 35 c 0 107 b 1 52 c 0 76 b 0 100 c 1 64 b = 73 c 1 40 - - - - - 3,5
89 77 III Jelić, Slavko 1827 CRO 37 c 0 92 b 1 55 c 0 100 b 1 53 c 0 74 b = 81 c 0 91 b 1 56 c 0 3,5
90 74 IV Josipović, Zdravko 1854 CRO 19 b 0 91 c 1 20 b 0 108 c = 71 b 0 110 c = 102 b 1 85 c = - - - 3,5
91 100 III Matanović, Anto 1829 CRO 24 c 0 90 b 0 116 c 1 60 b 0 99 c 0 92 b 1 109 c = 89 c 0 111 b 1 3,5
92 109   Tadić, Matej 1617 CRO - - - 89 c 0 103 b = 95 c = 79 b 0 91 c 0 116 b 1 102 c 1 82 b = 3,5
93 53   Tolić, Mato 2005 SLO - - - 31 b 1 50 c 1 30 b 0 75 c 1 43 b 0 61 c 0 76 b 0 78 c 0 3,0
94 68 II Mrgan, Franjo 1882 CRO 22 c 0 78 b 1 12 c 0 31 b = 64 c = 61 b 0 76 c 0 105 b 1 75 c 0 3,0
95 79 IV Kukolj, Drago 1825 CRO 56 c = 5 b 0 57 c 0 92 b = 106 c 1 96 b 1 53 c 0 59 b 0 - - - 3,0
96 60 II Damjanović, Ilija 1927 CRO 6 b 0 102 c 1 26 b 0 79 c 1 62 b 0 95 c 0 105 b 1 71 c 0 72 - - 3,0
97 84 III Drenški, Mijo 1782 CRO 46 b 1 17 c 0 70 b 0 66 c 0 112 b = 49 c 0 104 b = 101 c = 98 b = 3,0
98 107   Petričević, Marija 1644 CRO 40 c 0 99 b 0 31 c 0 115 b 1 50 c = 109 b 1 63 c 0 77 b 0 97 c = 3,0
99 76 IV Luketić, Ivan 1833 CRO 25 b 0 98 c 1 84 b 0 110 c 0 91 b 1 66 c 0 103 b 1 49 c 0 79 b 0 3,0
100 94 II Bikić, Ivona 1655 CRO 49 b = 38 c 0 72 b = 89 c 0 88 b 0 114 c 1 87 b 0 104 c = 101 b = 3,0
101 105 IV Marinković, Danilo 1705 CRO 48 c = 30 b 0 59 c 0 109 b 0 107 c = 77 b 0 115 c 1 97 b = 100 c = 3,0
102 89   Jakovljević, Tadija 1745 CRO 39 c 0 96 b 0 106 c 1 82 b 0 47 c 0 107 b 1 90 c 0 92 b 0 112 c 1 3,0
103 97 III Leaković, Martin 1594 CRO 52 c 0 86 b 0 92 c = 78 b = 63 c 0 113 b 1 99 c 0 109 b = 104 c = 3,0
104 114   Petričević, Ivana A 1600 CRO 68 c 0 73 b 0 64 c 0 107 b = 51 c 0 115 b 1 97 c = 100 b = 103 b = 3,0
105 95 I Blažeka, Ivana 1650 CRO 11 c 0 63 b 0 113 c 1 86 b 0 85 c 0 106 b 1 96 c 0 94 c 0 110 b 1 3,0
106 104 IV Leaković, Emil 1741 CRO 13 b 0 67 c 0 102 b 0 114 c 1 95 b 0 105 c 0 112 b 1 72 c 0 113 b 1 3,0
107 106   Baričević, Ivan 1649 CRO 65 b 0 88 c 0 61 b 0 104 c = 101 b = 102 c 0 111 b 0 116 c 1 114 b 1 3,0
108 101   Orsolic, Jela 1800 BIH 41 c 0 60 b 0 115 c 1 90 b = 74 c = 63 b = 58 c 0 73 b 0 83 b 0 2,5
109 75 IV Gutić, Stjepan 1842 CRO 21 c 0 - - - 51 b = 101 c 1 78 b 0 98 c 0 91 b = 103 c = - - - 2,5
110 115   Šokić, Dario 1600 CRO 70 b 0 79 c 0 - - 1 99 b 1 68 c 0 90 b = 86 c 0 64 b 0 105 c 0 2,5
111 116   Živković, Zvonimir 1600 CRO 81 c 0 75 b 0 78 c 0 113 b 0 115 c 0 116 b 1 107 c 1 112 b = 91 c 0 2,5
112 110 IV Tomić, Marin 1612 CRO 74 c 0 87 b 0 77 c 0 116 b 1 97 c = 50 b 0 106 c 0 111 c = 102 b 0 2,0
113 108 III Golubičić, Laura 1633 CRO 80 b 0 54 c 0 105 b 0 111 c 1 72 b 0 103 c 0 114 b 1 79 c 0 106 c 0 2,0
114 112   Šarčević, Mario 1604 CRO 69 c 0 50 b 0 76 c 0 106 b 0 116 c 1 100 b 0 113 c 0 115 b 1 107 c 0 2,0
115 111   Šimunović, Katarina 1610 CRO 53 b 0 44 c 0 108 b 0 98 c 0 111 b 1 104 c 0 101 b 0 114 c 0 116 b 1 2,0
116 113   Golubičić, Đuka 1600 CRO 42 b 0 71 c 0 91 b 0 112 c 0 114 b 0 111 c 0 92 c 0 107 b 0 115 c 0 0,0

Startna lista igrača

Sbr.   Ime IRtg NRtg FED Klub
1 GM Jovanović, Zoran 2556 2503 CRO ŠK ETF-Osijek, Osijek
2 GM Žaja, Ivan 2515 2447 CRO GŠK Mravince-Dalmacijacement, Solin
3 GM Martinović, Saša 2505 2481 CRO ŠK Casper, Zadar
4 IM Šarić, Siniša 2472 2472 SRB ŠK Slaven, Vukovar
5 GM Dizdarevic, Emir 2469 2469 BIH  
6 IM Pancevski, Filip 2459 2459 MKD Alkaloid ,Skopje
7 IM Kovačević, Blažimir 2449 2410 CRO ŠK Đuro Đaković Holding, Slavonski Brod
8 IM Tomic, Bosko 2407 2407 BIH  
9 IM Biti, Ozren 2406 2372 CRO ŠD Varaždin, Varaždin
10 FM Jakić, Ivan 2406 2357 CRO ŠK Zadar, Zadar
11 IM Leskur, Dejan 2394 2394 SRB  
12 IM Andrijevic, Milan 2338 2338 SRB  
13 FM Iveljic, Igor 2324 2324 BIH  
14 FM Abdil, Halil 2293 2293 BIH  
15 FM Brigljević, Milan 2278 2261 CRO ŠD Sisak, Sisak
16 FM Bobanac, Miro 2277 2245 CRO ŠK Mornar, Split
17 WIM Frančišković, Borka 2272 2294 CRO ŠK Liburnija, Rijeka
18 FM Krištović, Marijan 2269 2250 CRO ŠD Braslav Rabar, Hercegovac
19 MK Urukalović, Roman 2250 2223 CRO ŠK Univerzal, Zagreb
20 FM Pandurević, Miro 2243 2236 CRO ŠK Ilok, Ilok
21 MK Jelečević, Ivo 2241 2207 CRO ŠK Samobor, Samobor
22 MK Bošnjak, Nino 2240 2175 CRO ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo
23 FM Vuković, Ivo 2238 2238 CRO  
24 MK Zovko, Mario 2236 2203 CRO ŠK Vukovar '91, Vukovar
25 MK Živković, Nikola 2235 2189 CRO ŠK Vukovar '91, Vukovar
26 FM Rosić, Slavko 2228 2228 BIH ŠK Sladorana, Županja
27   Vajic, Goran 2221 2221 BIH  
28 MK Petrušić, Toni 2215 2213 CRO ŠK Zadar, Zadar
29 MK Mravunac, Damir 2211 2175 CRO ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb
30 MK Muškardin, Mario 2210 2226 CRO ŠK Liburnija, Rijeka
31 FM Hodak, Stevo 2209 2177 CRO ŠK Vinkovci, Vinkovci
32 MK Blažeka, Matej 2196 2189 CRO HAŠK Mladost, Zagreb
33 MK Stočko, Josip 2189 2203 CRO ŠK Vinkovci, Vinkovci
34 WFM Berke, Ana 2153 2152 CRO ŠK Liburnija, Rijeka
35 MK Radović, Velimir 2146 2129 CRO ŠK Vukovar '91, Vukovar
36 FM Smuk, Želimir 2142 2140 CRO ŠK Vinkovci, Vinkovci
37 MK Šribar, Peter 2142 2120 CRO ŠK Končar, Zagreb
38 MK Dejanović, Mladen 2136 2111 CRO ŠD Sisak, Sisak
39 MK Babić, Zvonko 2135 2162 CRO ŠK Bjelovar, Bjelovar
40 MK Bajlo, Kristijan 2126 2091 CRO ŠK Sveti Vid, Privlaka
41 MK Horvat, Željko 2124 2105 CRO ŠK Tigar Komletinci, Komletinci
42 MK Jošić, Stevan 2115 2065 CRO ŠK Komletinci, Komletinci
43 MK Blagojević, Marijan 2109 2095 CRO ŠK Bjelovar, Bjelovar
44   Pasalic, Adnan 2093 2093 BIH  
45 MK Takač, Zvonko 2088 2070 CRO ŠK Samobor, Samobor
46 I Kovačević, Srećko 2078 2055 CRO ŠK Dragovoljac-Sv. Josip Radnik, Osijek
47 MK Blažeka, Damjan 2063 2097 CRO HAŠK Mladost, Zagreb
48 I Patarčić, Domagoj 2044 2047 CRO ŠK Sladorana, Županja
49 I Babić, Andrija 2038 2031 CRO ŠK Sladorana, Županja
50 I Matanović, Zlatko 2035 2004 CRO ŠK Komletinci, Komletinci
51 I Pavlović, Željko 2025 2000 CRO ŠK Alca, Pleternica
52 MK Ikica, Ante 2012 2012 CRO ŠK Vladimir Gortan, Poreč
53   Tolić, Mato 2005 2005 SLO  
54 I Abaza, Ivan 1997 1950 CRO ŠK Otok, Otok
55 MK Kitarović, Mihajlo 1982 1979 CRO ŠK Komletinci, Komletinci
56 I Tucaković, Zdravko 1981 1989 CRO ŠK Lapjak, Velika
57 II Bekčić, Martin 1978 1990 CRO ŠK Komletinci, Komletinci
58   Lujic, Simo 1946 2000 SRB  
59 NM Vujnović, Patricija 1928 2111 CRO ŠK Liburnija, Rijeka
60 II Damjanović, Ilija 1927 1907 CRO ŠK Bošnjaci, Bošnjaci
61 I Bošnjak, Petar 1918 2066 CRO ŠŠK Konaki, Novo Virje
62 I Matanović, Luka 1914 2064 CRO ŠK Đuro Đaković Holding, Slavonski Brod
63 II Meštrović, Josip 1910 1986 CRO ŠK Brda, Split
64 II Grubišić, Ivica 1905 1900 CRO ŠK Tigar Komletinci, Komletinci
65 II Mutapčić, Ilija 1905 1900 CRO ŠK Vukovar '91, Vukovar
66 II Fureš, Ivica 1904 1936 CRO ŠK IPK Osijek, Osijek
67   Muminovic, Semsudin 1882 2000 BIH  
68 II Mrgan, Franjo 1882 1900 CRO ŠK Vukovar '91, Vukovar
69 II Friedrich, Zdenko 1877 1863 CRO ŠK Mladost, Ernestinovo
70 II Lombarović, Marko 1874 1905 CRO ŠK Otok, Otok
71 I Katulić, Zlatko 1870 1880 CRO ŠK Turopolec, Velika Gorica
72 II Imširović, Alen 1868 1969 CRO ŠK Mladost, Osijek
73 III Tadić, Drago 1867 1849 CRO ŠK Jankovci, Novi Jankovci
74 IV Josipović, Zdravko 1854 1693 CRO ŠK Jankovci, Novi Jankovci
75 IV Gutić, Stjepan 1842 1750 CRO ŠK Tigar Komletinci, Komletinci
76 IV Luketić, Ivan 1833 1737 CRO ŠK Vukovar '91, Vukovar
77 III Jelić, Slavko 1827 1783 CRO OŠK Ivankovo, Ivankovo
78 III Draškić, Skender 1825 1839 CRO OŠK Ivankovo, Ivankovo
79 IV Kukolj, Drago 1825 1769 CRO ŠK Jankovci, Novi Jankovci
80 I Tomašević, Ivana 1809 1789 CRO ŠK Bošnjaci, Bošnjaci
81   Hamzic, Adil 1800 2000 BIH  
82 MK Ljikar, Tamara 1793 1958 CRO ŠK Vukovar '91, Vukovar
83   Kobas, Mihael 1788 1600 CRO  
84 III Drenški, Mijo 1782 1813 CRO ŠK Otok, Otok
85 II Džaja, Martin Zorislav 1775 1967 CRO ŠK Mornar, Split
86 MK Blažeka, Mihaela 1758 1900 CRO ŠK Polet, Buševec
87 III Sesar, Ante 1755 1718 CRO ŠK Mladost, Ernestinovo
88 II Mezak, Damir 1754 1800 CRO ŠK Bjelovar, Bjelovar
89   Jakovljević, Tadija 1745 1664 CRO ŠK Vukovar '91, Vukovar
90 II Dejanović, Dragan 1706 1959 CRO ŠD Sisak, Sisak
91 IV Bastalić, Borko 1703 1736 CRO ŠK Mladost, Osijek
92 III Vlaičević, Marko 1689 1785 CRO ŠK Bilje, Bilje
93 II Golubičić, Luka 1688 1877 CRO ŠK Bošnjaci, Bošnjaci
94 II Bikić, Ivona 1655 1725 CRO ŠK Bošnjaci, Bošnjaci
95 I Blažeka, Ivana 1650 1841 CRO ŠK Polet, Buševec
96 IV Tomljenović, Mile 1629 1779 CRO OŠK Ivankovo, Ivankovo
97 III Leaković, Martin 1594 1705 CRO ŠK Bošnjaci, Bošnjaci
98 I Petričević, Ivan 0 2000 CRO ŠK Gundinci, Gundinci
99   Vukic, Anto 0 2000 BIH  
100 III Matanović, Anto 0 1829 CRO ŠK Đuro Đaković Holding, Slavonski Brod
101   Orsolic, Jela 0 1800 BIH  
102 III Matanović, Pavo 0 1774 CRO ŠK Đuro Đaković Holding, Slavonski Brod
103 II Tomljenović, Ivan 0 1748 CRO OŠK Ivankovo, Ivankovo
104 IV Leaković, Emil 0 1741 CRO ŠK Bošnjaci, Bošnjaci
105 IV Marinković, Danilo 0 1705 CRO ŠK Orion-Vinkovci, Vinkovci
106   Baričević, Ivan 0 1649 CRO OŠK Ivankovo, Ivankovo
107   Petričević, Marija 0 1644 CRO ŠK Gundinci, Gundinci
108 III Golubičić, Laura 0 1633 CRO ŠK Bošnjaci, Bošnjaci
109   Tadić, Matej 0 1617 CRO ŠK Orion-Vinkovci, Vinkovci
110 IV Tomić, Marin 0 1612 CRO ŠK Sladorana, Županja
111   Šimunović, Katarina 0 1610 CRO ŠK Bošnjaci, Bošnjaci
112   Šarčević, Mario 0 1604 CRO ŠK Bošnjaci, Bošnjaci
113   Golubičić, Đuka 0 1600 CRO ŠK Bošnjaci, Bošnjaci
114   Petričević, Ivana Antoaneta 0 1600 CRO ŠK Gundinci, Gundinci
115   Šokić, Dario 0 1600 CRO ŠK Sladorana
116   Živković, Zvonimir 0 1600 CRO ŠK Sladorana

Organizator: Šahovski klub “BOŠNJACI“

Vrijeme i mjesto: 3.-9. siječnja 2012. godine, Bošnjaci, sportska dvorana

Pravo sudjelovanja: Sve registrirane igračice i igrači iz Hrvatske i inozemstva

Sustav natjecanja: Švicarski sustav, 9 kola FIDE-varijanta, zajednički turnir za igračice i igrače

Tempo igre: 90 minuta po igraču uz dodatak od 30 sekundi za svaki odigrani potez.
Turnir će se registrirati kod FIDE i u HŠS.

Nagradni fond: Od 40 500,00 kn bit će raspoređen:
1. mjesto 7500 kn
2. mjesto 5500 kn
3. mjesto 4000 kn
4. mjesto 3000 kn
5. mjesto 2000 kn
6. mjesto 1000 kn
7. mjesto 900 kn
8. mjesto 800 kn
9.mjesto 700 kn
10.mjesto 600 kn
11.mjesto 500 kn
12.mjesto 400 kn
13.mjesto 300 kn
14.mjesto 300 kn

Žene
1. mjesto 2500 kn
2. mjesto 1500 kn
3. mjesto 1000 kn
4. mjesto 300 kn
5. mjesto 300 kn

Igrači rejtinga do 1800
1. mjesto 400 kn
2. mjesto 300 kn
3. mjesto 200 kn

Igrači rejtinga od 1801 do 2000
1. mjesto 500 kn
2. mjesto 400 kn
3. mjesto 300 kn

Igrači rejtinga od 2001 do 2200
1. mjesto 600 kn
2. mjesto 500 kn
3. mjesto 400 kn

Igrač rejtinga od 2201 do 2400
1. mjesto 700 kn
2.mjesto 600 kn
3.mjesto 500 kn

Najbolji igrač VSŽ 500 kn
Najbolji junior VSŽ 500 kn
Najbolja igračica VSŽ 500 kn
Najbolji kadet VSŽ 500 kn

Organizator priprema i prigodne nagrade!

Upisnine: U prednajavi do 25.12. 2011. godine 150 kn po igraču, na dan turnira 200 kn po igraču.
Velemajstori i igrači s rejtingom većim od 2400 kao i igračice preko 2200 bodova, te kadeti,
juniori i žene članovi klubova sa područja Vukovarsko-srijemske županije ne plaćaju upisninu.

Turnirski program: Prijave do 03. siječnja 2012.godine do 17:00 sati

Svečano otvaranje: U utorak 03.01.2012.godine u 17:30 sati
 

I. kolo utorak 03.01. od 18:00 sati
II. kolo srijeda 04.01. od 10:00 sati
III. kolo srijeda 04.01. od 17:00 sati
IV. kolo četvrtak 05.01. od 17:00 sati
V. kolo petak 06.01. od 10:00 sati
VI. kolo petak 06.01. od 17:00 sati
VII. kolo subota 07.01. od 17:00 sati
VIII.kolo nedjelja 08.01. od 17:00 sati
IX. kolo ponedjeljak 09.01. od 10:00 sati


Svečano zatvaranje i podjela nagrada 9. siječnja 2012. godine nakon 9. kola.

Obveze: Obveza igrača je ponijeti šahovsku garnituru i digitalni šahovski sat.

Prijave, obavijesti i smještaj:
Ivo Pejić 091 5789303
Ivan Jelić 0918901971 email: ivan_jel@net.hr
Ivica Leaković 098 9616620

Direktor turnira: Mato Golubičić 099 2818639

Pokrovitelji: Općina Bošnjaci

Medijski pokrovitelj: Glas Slavonije

Sponzori: Šahovski savez Vukovarsko-Srijemske županije, Sladorana d.d. Županja, Vukovarsko-Srijemska županija, „Komunalac“ Županja, „Admiral tisak“ Cerna , Hrvatske šume, Lubanj d.o.o. Županja

RADUJEMO SE VAŠEM DOLASKU.
ŽELIMO VAM UGODAN BORAVAK U BOŠNJACIMA I ZADOVOLJSTVO U IGRI.

Bošnjaci 20. rujna 2011. godine
 


OPEN CHESS TOURNAMENT
17. OPEN BOŠNJACI
Bošnjaci, JAN 3rd – JAN 9th 2012


Organizer: Chess Club “BOŠNJACI“
Date and Locaton: 3rd - 9th of January, 2012 Bošnjaci, elementary school's gymnasium
Participation right: All players from Croatia and foreign countries.
Competition system: Swiss, FIDE version, 9 rounds (joint tournament for male and female chess-players)
Game rate: , 90 minutes + 30 seconds bonification by every move . Tournament will be rated by FIDE.

Prize fund: 5.405, 75 € net (in Croatian kuna) (1 Euro = 7,49 kn)
1st 7500,00 kn
2nd 5500,00 kn
3rd 4000,00 kn
4th 3000,00 kn
5th 2000,00 kn
6th 1000,00 kn
7th 900,00 kn
8th 800,00 kn
9th 700,00 kn
10th 600,00 kn
11th 500,00 kn
12th 400,00 kn
13-14th 300,00 kn

Particular prizes:
For female chess players :
1st 2500,00kn
2nd 1500,00kn
3rd 1000,00kn
4th 300,00kn
5th 300,00kn
in the end of the Tournament, placing of female chess-players will be made)

Best players according to rating
ELO 1800
1st 400,00kn
2nd 300,00kn
3rd 200,00kn
ELO 1801-2000
1st 500,00kn
2nd 400,00kn
3rd 300,00kn
ELO 2001 – 2200
1st 600,00kn
2nd 500,00kn
3rd 400,00kn

ELO 2201 – 2400
1st 700,00kn
2nd 600,00kn
3rd 500,00kn

Best positioned player from VS county 500,00kn
Best junior from VS county 500,00kn
Best female from VS county 500,00kn
Best cadet from VS county 500,00kn

Organizer will give some appropriate prizes!
Entry fee: upfront 150 kn (untill 25th December 2011) or on the opening day 200 kn.
GM-s, male players with Elo rating above 2400, female players with Elo 2200 are free of entry fee.
The first GM-s who sign up for tournament will be accomodated for free.

Tournament schedule: Registrations until 5.00 PM January ,3rd 2012.
Opening ceremony at 5.30 PM

I. round Tuesday 03.01. 6.00 pm
II. round Wednesday 04.01. 10.00 am
III. round Wednesday 04.01. 5:00 pm
IV. round Tuersday 05.01. 5:00 pm
V. round Friday 06.01. 10.00 am
VI. round Friday 06.01. 5:00 pm
VII. round Saturday 07.01. 5:00 pm
VIII. round Sunday 08.01. 5:00 pm
IX. round Monday 09.01. 10.00 am

Closing ceremony, awardings and banquet after 9. round

Obligations: Each participiant has to bring there own chess set and digital chess clock

Private accomodation: Bošnjaci, a night's accomodation 80,00 kn,reservations phone number: +385 98 9 616 620.
Registration and information:
Ivo Pejić 091 / 57 89 303
Ivan Jelić 0918901971 e-mail:ivan_jel@net.hr
Ivica Leaković 098 / 96 16 620,

Director of turnament: Mato Golubičić 099 2818639
Main sponsor: općina Bošnjaci,
Media sponsor: „Glas Slavonije“
Sponsors: Chess federation of VS županija, Sladorana d.d. Županja, VS županija,“Komunalac“ Županja,“Admiral Tisak“ Cerna, "Hrvatske šume", Lubanj d.o.o. Županja

Bošnjaci 25.September 2011
Chess Club “BOŠNJACI“