12. OTVORENO KADETSKO PRVENSTVO OSJEČKO-BARANJSKE ŽUPANIJE  ZA 2011. GODINU


Đakovo, 7.-9. siječnja 2011.

 



 

Konačan poredak / mlađi kadeti

Mjesto Sbr.   Ime Rtg Klub Bod BH. BH. Kum pobj
1 2 IV Požgaj Hrvoje 1784 ŠK Sveta Nedelja, Bestovje 8,0 40,5 52,5 41,5 7
2 13 IV Muha Magdalena 1614 ŠK Zagreb, Zagreb 8,0 39,0 51,5 37,0 8
3 1 III Matanović Anto 1827 ŠK Brod, Slavonski Brod 6,5 42,5 54,0 38,5 6
4 7   Mićan Mato 1650 ŠK Piškorevci, Piškorevci 6,5 39,0 50,0 33,0 6
5 5 IV Kakuk Tibor 1700 ŠK Grgin Dol, Požega 6,0 39,0 51,0 32,0 6
6 8   Aščić Robert 1645 ŠK Dama, Đakovo 6,0 33,0 43,0 28,0 6
7 10   Bišćan Nikola 1634 ŠK Donji Miholjac, Donji Miholjac 6,0 30,5 39,0 27,0 6
8 15   Kakuk Ivor 1602 ŠK Grgin Dol, Požega 5,5 40,0 51,5 33,0 5
9 3 IV Muha Miljenko 1764 ŠK Zagreb, Zagreb 5,5 37,5 49,5 32,0 5
10 11 IV Mićan Karmela 1631 ŠK Piškorevci, Piškorevci 5,5 37,5 48,5 31,0 5
11 14   Raguž Frano 1611 ŠK Dama, Đakovo 5,5 35,0 45,0 29,0 5
12 9   Benčić Hrvoje 1638 ŠK Banja Luka, Zagreb 5,5 32,0 41,5 27,5 4
13 4 IV Benčić Vedran 1742 ŠK Banja Luka, Zagreb 5,0 40,0 50,5 32,0 4
14 12   Krmpotić Josip 1621 ŠK Bedem, Gornji Bogićevci 5,0 35,5 46,5 27,0 5
15 21   Barić Luka 1600 Šk Dama 5,0 33,5 42,5 25,0 5
16 32   Skočibušić Ivan 1600 ŠK Đakovo, Đakovo 5,0 31,5 41,0 24,0 4
17 6   Filajdić Fabijan 1661 ŠK Brod, Slavonski Brod 5,0 31,5 41,0 23,0 5
18 26   Krmpotić Benjamin 1600 ŠK Bedem, Gornji Bogićevci 4,5 35,5 47,0 21,5 4
19 37   Vujica Blaž 1600 ŠK Bedem, Gornji Bogićevci 4,5 34,5 43,5 26,0 3
20 34   Spajić Petra 1600 ŠK Donji Miholjac, Donji Miholjac 4,5 33,5 44,0 24,5 4
21 35   Udovičić Krešimir 1600 ŠK Brod, Slavonski Brod 4,5 31,5 40,0 21,5 3
22 41   Šarčević Nikolina 1600 Šk Piškorevci 4,5 29,5 37,0 21,5 4
23 39   Šarčević Matea 1600 Šk Piškorevci 4,5 29,5 36,5 22,0 4
24 40   Šarčević Matej 1600 Šk Piškorevci 4,0 31,5 40,0 22,0 4
25 24   Ergović Pavle 1600 ŠK Radnik, Velimirovac 4,0 31,0 40,0 20,0 3
26 19   Baran Marko 1600 ŠK Dama, Đakovo 4,0 27,0 34,5 18,0 4
27 17   Aščić Judita 1600 ŠK Dama, Đakovo 4,0 26,5 34,5 18,0 1
28 23   Crnković Valentina 1600 Šk Radnik 4,0 24,0 33,0 13,0 3
29 27   Krunić Martina 1600 Šk Piškorevci 3,5 30,0 39,0 17,5 3
30 31   Rimac Karlo 1600 ŠK Dama, Đakovo 3,5 28,5 38,0 20,0 3
31 28   Laitkam Luka 1600 ŠK Đakovo, Đakovo 3,5 26,5 35,5 15,5 1
32 38   Vukadin David 1600 Šk Piškorevci 3,5 26,5 33,0 18,5 2
33 36   Vardić Borna 1600 Šk Dama, Đakovo 3,5 26,0 34,0 15,5 3
34 22   Blažinkov Martina 1600 Šk Piškorevci 3,5 25,0 32,5 14,5 2
35 16   Adrić Mihaela 1600 Šk Piškorevci 3,5 23,5 29,0 14,5 2
36 33   Spajić Karlo 1600 Šk Piškorevci 3,5 22,5 28,5 12,5 2
37 20   Barbarić Tomislav 1600 ŠK Brod, Slavonski Brod 3,0 31,5 40,5 18,0 3
38 42   Šimunek Bruno 1600 Šk Radnik 3,0 27,0 36,0 17,5 1
39 25   Grgurić Gabrijela 1600 Šk Radnik 3,0 22,0 28,0 9,5 1
40 30   Raguž Šima 1600 ŠK Dama, Đakovo 2,0 23,5 30,0 7,5 0
41 18   Aščić Mihaela 1600 Šk Dama 1,5 21,5 27,5 6,5 0
42 29   Mikić Mihael 1600 ŠK Dama, Đakovo 0,0 21,0 28,0 0,0 0

Rezultati po kolima

Mjesto Sbr.   Ime Rtg 1.Rd. 2.Rd. 3.Rd. 4.Rd. 5.Rd. 6.Rd. 7.Rd. 8.Rd. 9.Rd. Bod
1 2 IV Požgaj Hrvoje 1784 28 b 1 2 c 1 4 b 1 5 c 1 3 b = 8 c 1 13 b 1 10 c = 9 c 1 8,0
2 13 IV Muha Magdalena 1614 20 c 1 1 b 0 18 c 1 12 b 1 14 c 1 10 b 1 3 b 1 4 c 1 8 b 1 8,0
3 1 III Matanović Anto 1827 34 c 1 10 b 1 17 c 1 9 b 1 1 c = 13 b 1 2 c 0 5 b 1 4 b 0 6,5
4 7   Mićan Mato 1650 31 c 1 37 b 1 1 c 0 11 b = 15 b 1 14 c 1 8 b 1 2 b 0 3 c 1 6,5
5 5 IV Kakuk Tibor 1700 18 c 1 11 b 1 7 c 1 1 b 0 13 c 0 24 b 1 6 c 1 3 c 0 10 b 1 6,0
6 8   Aščić Robert 1645 42 b 1 19 c 0 25 b 1 8 c 0 18 b 1 22 c 1 5 b 0 16 c 1 14 b 1 6,0
7 10   Bišćan Nikola 1634 30 b 1 23 c 1 5 b 0 15 c 0 22 b 0 38 c 1 29 b 1 19 c 1 13 b 1 6,0
8 15   Kakuk Ivor 1602 33 c 1 13 b = 32 c 1 6 b 1 9 c 1 1 b 0 4 c 0 11 b 1 2 c 0 5,5
9 3 IV Muha Miljenko 1764 25 c 1 14 b 1 12 c 1 3 c 0 8 b 0 20 b 1 11 c 1 13 c = 1 b 0 5,5
10 11 IV Mićan Karmela 1631 16 c 1 3 c 0 29 b 1 37 b 1 20 c 1 2 c 0 21 b 1 1 b = 5 c 0 5,5
11 14   Raguž Frano 1611 21 b 1 5 c 0 22 b 1 4 c = 30 b 1 15 c 1 9 b 0 8 c 0 18 b 1 5,5
12 9   Benčić Hrvoje 1638 40 c 1 24 b 1 9 b 0 2 c 0 16 b 1 19 c = 18 b = 23 b = 21 c 1 5,5
13 4 IV Benčić Vedran 1742 39 b 1 8 c = 19 b 1 17 c 1 5 b 1 3 c 0 1 c 0 9 b = 7 c 0 5,0
14 12   Krmpotić Josip 1621 36 b 1 9 c 0 23 b 1 19 c 1 2 b 0 4 b 0 24 c 1 20 b 1 6 c 0 5,0
15 21   Barić Luka 1600 38 c 1 17 b 0 24 c 1 7 b 1 4 c 0 11 b 0 20 c 0 32 b 1 25 c 1 5,0
16 32   Skočibušić Ivan 1600 10 b 0 28 c 1 27 b = 34 b 1 12 c 0 25 c 1 19 b = 6 b 0 24 c 1 5,0
17 6   Filajdić Fabijan 1661 29 b 1 15 c 1 3 b 0 13 b 0 - - - - - - 37 c 1 26 c 1 23 b 1 5,0
18 26   Krmpotić Benjamin 1600 5 b 0 21 c 1 2 b 0 23 c 1 6 c 0 27 b 1 12 c = 30 b 1 11 c 0 4,5
19 37   Vujica Blaž 1600 35 c 1 6 b 1 13 c 0 14 b 0 37 c 1 12 b = 16 c = 7 b 0 20 c = 4,5
20 34   Spajić Petra 1600 2 b 0 39 c 1 26 b 1 27 c 1 10 b 0 9 c 0 15 b 1 14 c 0 19 b = 4,5
21 35   Udovičić Krešimir 1600 11 c 0 18 b 0 - - 1 26 c 1 25 b = 30 c 1 10 c 0 22 b 1 12 b 0 4,5
22 41   Šarčević Nikolina 1600 37 c 0 31 b 1 11 c 0 40 b 1 7 c 1 6 b 0 25 c = 21 c 0 33 b 1 4,5
23 39   Šarčević Matea 1600 41 c 1 7 b 0 14 c 0 18 b 0 40 c 1 37 b 1 26 b 1 12 c = 17 c 0 4,5
24 40   Šarčević Matej 1600 26 b 1 12 c 0 15 b 0 29 c 1 35 b 1 5 c 0 14 b 0 38 c 1 16 b 0 4,0
25 24   Ergović Pavle 1600 9 b 0 36 c 1 6 c 0 33 b 1 21 c = 16 b 0 22 b = 29 c 1 15 b 0 4,0
26 19   Baran Marko 1600 24 c 0 40 b 1 20 c 0 21 b 0 32 c 1 31 b 1 23 c 0 17 b 0 37 c 1 4,0
27 17   Aščić Judita 1600 32 c = 35 b = 16 c = 20 b 0 31 c = 18 c 0 36 b = 34 b = 30 c 1 4,0
28 23   Crnković Valentina 1600 1 c 0 16 b 0 34 c 0 39 b 1 33 c = 32 b 0 31 c = 41 c 1 38 b 1 4,0
29 27   Krunić Martina 1600 17 c 0 33 b 1 10 c 0 24 b 0 36 c 1 34 b 1 7 c 0 25 b 0 31 c = 3,5
30 31   Rimac Karlo 1600 7 c 0 34 b = 35 c 1 32 b 1 11 c 0 21 b 0 33 c 1 18 c 0 27 b 0 3,5
31 28   Laitkam Luka 1600 4 b 0 22 c 0 36 b 1 38 c = 27 b = 26 c 0 28 b = 35 c = 29 b = 3,5
32 38   Vukadin David 1600 27 b = 41 c 1 8 b 0 30 c 0 26 b 0 28 c 1 38 b = 15 c 0 35 b = 3,5
33 36   Vardić Borna 1600 8 b 0 29 c 0 39 b 1 25 c 0 28 b = 35 c 1 30 b 0 36 c 1 22 c 0 3,5
34 22   Blažinkov Martina 1600 3 b 0 30 c = 28 b 1 16 c 0 38 b 0 29 c 0 39 b = 27 c = 41 b 1 3,5
35 16   Adrić Mihaela 1600 19 b 0 27 c = 30 b 0 41 c 1 24 c 0 33 b 0 40 c 1 31 b = 32 c = 3,5
36 33   Spajić Karlo 1600 14 c 0 25 b 0 31 c 0 - - 1 29 b 0 41 b 1 27 c = 33 b 0 40 c 1 3,5
37 20   Barbarić Tomislav 1600 22 b 1 4 c 0 38 b 1 10 c 0 19 b 0 23 c 0 17 b 0 39 c 1 26 b 0 3,0
38 42   Šimunek Bruno 1600 15 b 0 - - 1 37 c 0 31 b = 34 c 1 7 b 0 32 c = 24 b 0 28 c 0 3,0
39 25   Grgurić Gabrijela 1600 13 c 0 20 b 0 33 c 0 28 c 0 41 b 1 40 b = 34 c = 37 b 0 - - 1 3,0
40 30   Raguž Šima 1600 12 b 0 26 c 0 41 b = 22 c 0 23 b 0 39 c = 35 b 0 - - 1 36 b 0 2,0
41 18   Aščić Mihaela 1600 23 b 0 32 b 0 40 c = 35 b 0 39 c 0 36 c 0 - - 1 28 b 0 34 c 0 1,5
42 29   Mikić Mihael 1600 6 c 0 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 0,0

Startna lista / mlađi kadeti

Sbr.   Ime IRtg FED Klub
1 III Matanović Anto 1827 CRO ŠK Brod, Slavonski Brod
2 IV Požgaj Hrvoje 1784 CRO ŠK Sveta Nedelja, Bestovje
3 IV Muha Miljenko 1764 CRO ŠK Zagreb, Zagreb
4 IV Benčić Vedran 1742 CRO ŠK Banja Luka, Zagreb
5 IV Kakuk Tibor 1700 CRO ŠK Grgin Dol, Požega
6   Filajdić Fabijan 1661 CRO ŠK Brod, Slavonski Brod
7   Mićan Mato 1650 CRO ŠK Piškorevci, Piškorevci
8   Aščić Robert 1645 CRO ŠK Dama, Đakovo
9   Benčić Hrvoje 1638 CRO ŠK Banja Luka, Zagreb
10   Bišćan Nikola 1634 CRO ŠK Donji Miholjac, Donji Miholjac
11 IV Mićan Karmela 1631 CRO ŠK Piškorevci, Piškorevci
12   Krmpotić Josip 1621 CRO ŠK Bedem, Gornji Bogićevci
13 IV Muha Magdalena 1614 CRO ŠK Zagreb, Zagreb
14   Raguž Frano 1611 CRO ŠK Dama, Đakovo
15   Kakuk Ivor 1602 CRO ŠK Grgin Dol, Požega
16   Adrić Mihaela 1600 CRO Šk Piškorevci
17   Aščić Judita 1600 CRO ŠK Dama, Đakovo
18   Aščić Mihaela 1600 CRO Šk Dama
19   Baran Marko 1600 CRO ŠK Dama, Đakovo
20   Barbarić Tomislav 1600 CRO ŠK Brod, Slavonski Brod
21   Barić Luka 1600 CRO Šk Dama
22   Blažinkov Martina 1600 CRO Šk Piškorevci
23   Crnković Valentina 1600 CRO Šk Radnik
24   Ergović Pavle 1600 CRO ŠK Radnik, Velimirovac
25   Grgurić Gabrijela 1600 CRO Šk Radnik
26   Krmpotić Benjamin 1600 CRO ŠK Bedem, Gornji Bogićevci
27   Krunić Martina 1600 CRO Šk Piškorevci
28   Laitkam Luka 1600 CRO ŠK Đakovo, Đakovo
29   Mikić Mihael 1600 CRO ŠK Dama, Đakovo
30   Raguž Šima 1600 CRO ŠK Dama, Đakovo
31   Rimac Karlo 1600 CRO ŠK Dama, Đakovo
32   Skočibušić Ivan 1600 CRO ŠK Đakovo, Đakovo
33   Spajić Karlo 1600 CRO Šk Piškorevci
34   Spajić Petra 1600 CRO ŠK Donji Miholjac, Donji Miholjac
35   Udovičić Krešimir 1600 CRO ŠK Brod, Slavonski Brod
36   Vardić Borna 1600 CRO Šk Dama, Đakovo
37   Vujica Blaž 1600 CRO ŠK Bedem, Gornji Bogićevci
38   Vukadin David 1600 CRO Šk Piškorevci
39   Šarčević Matea 1600 CRO Šk Piškorevci
40   Šarčević Matej 1600 CRO Šk Piškorevci
41   Šarčević Nikolina 1600 CRO Šk Piškorevci
42   Šimunek Bruno 1600 CRO Šk Radnik

Konačan poredak / stariji kadeti

Mjesto Sbr.   Ime Rtg Klub Bod BH. BH. Kum pobj
1 4 II Bošnjak Petar 1713 ŠK Grgin Dol, Požega 7,5 40,0 51,5 39,5 7
2 1 II Matanović Luka 1835 ŠK Đuro Đaković Holding, Slavonski Brod 7,5 40,0 51,0 37,5 7
3 2 II Pavčević Bruno 1783 ŠK Zagreb, Zagreb 7,0 40,5 52,5 37,5 6
4 5 MK Grgić Neomi 1688 Šk Radnik, Velimirovac 7,0 39,5 50,5 36,0 7
5 13 IV Erenda Bruno 1741 ŠK Zagreb, Zagreb 5,5 38,5 49,5 29,5 5
6 3 II Vuletić Karlo 1780 ŠK Šahovnica, Garčin 5,5 38,5 46,5 30,0 5
7 9 IV Grgurić Toni 1784 Šk Radnik, Velimirovac 5,5 38,0 49,0 29,5 5
8 14 IV Raguž Ivan 1738 ŠK Dama, Đakovo 5,5 31,0 41,5 23,5 5
9 6 III Udovičić Dominik 1660 ŠK Đuro Đaković Holding, S.Brod 5,0 38,5 48,5 28,0 5
10 8 IV Lovrić Dinko 1795 ŠK Bedem, Gornji Bogićevci 5,0 37,5 45,5 30,0 5
11 10 III Matanović Pavo 1753 ŠK Brod, Slavonski Brod 5,0 35,0 46,5 28,0 5
12 20   Zimmermann Mateo 1616 ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo 5,0 34,5 43,5 24,5 4
13 12 IV Bošnjak Andrija 1745 ŠK Grgin Dol, Požega 5,0 32,5 42,5 25,0 5
14 32   Skočibušić Davor 1600 ŠK Đakovo, Đakovo 5,0 28,5 36,5 22,5 4
15 7 III Zagorščak Dino 1824 Šk Hrvatska čitaonica, Valpovo 4,5 33,0 44,0 23,5 4
16 15 IV Herega Ivan 1658 ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo 4,5 32,0 41,0 23,0 3
17 24   Barbarić Filip 1600 ŠK Brod, Slavonski Brod 4,5 32,0 40,0 24,0 4
18 19 IV Lončar Dajana 1627 ŠK Radnik, Velimirovac 4,5 31,5 41,5 21,5 4
19 16   Kovač Darko 1651 ŠK Piškorevci, Piškorevci 4,0 31,0 40,5 21,0 4
20 21   Vrapčenjak Luka 1607 ŠK Šokadija, Stari Mikanovci 4,0 29,5 39,5 19,0 4
21 11 II Mićan Josipa 1746 ŠK Piškorevci, Piškorevci 4,0 29,0 37,5 19,5 2
22 34   Žderić Dorian 1600 ŠK Đakovo, Đakovo 4,0 28,5 37,0 18,5 1
23 31   Miletić Joško 1600 ŠK Radnik, Velimirovac 4,0 28,5 36,5 20,5 2
24 28   Klemen Nikola 1600 ŠK Đakovo, Đakovo 4,0 26,0 32,0 17,5 2
25 27   Ferić Silvio 1600 Šk Piškorevci 4,0 24,0 29,5 14,5 3
26 22   Barić Marko 1605 ŠK Šokadija, Stari Mikanovci 3,5 29,5 40,0 18,5 2
27 18 II Šapina Ružica 1633 ŠK Piškorevci, Piškorevci 3,5 29,0 40,0 18,0 1
28 26   Ferić Filip 1600 Šk Piškorevci 3,5 28,5 34,5 15,0 3
29 17   Nakić Norbert 1637 ŠK Šokadija, Stari Mikanovci 3,5 27,5 35,5 19,0 1
30 30   Kvakan Mihael 1600 Šk Hrvatska čitaonica Valpovo 3,5 23,0 29,0 13,0 3
31 29   Kovačević Marko 1600 ŠK Šokadija, Stari Mikanovci 3,0 24,0 29,5 12,0 1
32 23   Anđelić Hrvoslav 1600 ŠK Piškorevci, Piškorevci 2,5 26,0 31,5 12,0 2
33 33   Vukušić Domagoj 1600 ŠK Šokadija, Stari Mikanovci 2,5 24,5 29,5 12,5 0
34 25   Brlošić Josip 1600 Šk Piškorevci 0,5 25,5 33,5 1,5 0

Rezultati po kolima

Mjesto Sbr.   Ime Rtg 1.Rd. 2.Rd. 3.Rd. 4.Rd. 5.Rd. 6.Rd. 7.Rd. 8.Rd. 9.Rd. Bod
1 4 II Bošnjak Petar 1713 20 c 1 5 b 1 7 c 1 2 b 1 3 b = 6 c 1 4 c 0 15 b 1 9 b 1 7,5
2 1 II Matanović Luka 1835 27 b 1 11 c 1 9 b 1 1 c 0 10 c 1 3 b 1 7 c = 4 b 1 6 c 1 7,5
3 2 II Pavčević Bruno 1783 18 c 1 13 b 1 4 c 1 10 b 1 1 c = 2 c 0 9 b 1 6 b = 5 b 1 7,0
4 5 MK Grgić Neomi 1688 26 b 1 8 c 1 3 b 0 19 c 1 11 b 1 5 c 1 1 b 1 2 c 0 10 b 1 7,0
5 13 IV Erenda Bruno 1741 30 b 1 1 c 0 22 b 1 9 c 1 8 b = 4 b 0 17 c 1 7 b 1 3 c 0 5,5
6 3 II Vuletić Karlo 1780 12 b 0 34 c 1 29 c 1 13 b 1 7 c 1 1 b 0 10 b 1 3 c = 2 b 0 5,5
7 9 IV Grgurić Toni 1784 28 b 1 17 c 1 1 b 0 12 c 1 6 b 0 14 c 1 2 b = 5 c 0 11 b 1 5,5
8 14 IV Raguž Ivan 1738 23 c 1 4 b 0 12 c 0 28 b 1 5 c = 15 b 0 24 c 1 26 b 1 17 c 1 5,5
9 6 III Udovičić Dominik 1660 32 c 1 19 b 1 2 c 0 5 b 0 18 c 1 13 b 1 3 c 0 12 b 1 1 c 0 5,0
10 8 IV Lovrić Dinko 1795 34 c 1 12 b 1 21 c 1 3 c 0 2 b 0 16 b 1 6 c 0 18 b 1 4 c 0 5,0
11 10 III Matanović Pavo 1753 25 c 1 2 b 0 18 c 1 16 b 1 4 c 0 23 b 1 15 c 0 13 b 1 7 c 0 5,0
12 20   Zimmermann Mateo 1616 6 c 1 10 c 0 8 b 1 7 b 0 15 c = 17 c = 16 b 1 9 c 0 27 b 1 5,0
13 12 IV Bošnjak Andrija 1745 31 c 1 3 c 0 20 b 1 6 c 0 26 b 1 9 c 0 14 b 1 11 c 0 15 b 1 5,0
14 32   Skočibušić Davor 1600 16 c = 21 b 0 32 c 1 29 b = 24 c 1 7 b 0 13 c 0 28 b 1 19 c 1 5,0
15 7 III Zagorščak Dino 1824 17 b 0 28 c 1 19 c 0 21 b 1 12 b = 8 c 1 11 b 1 1 c 0 13 c 0 4,5
16 15 IV Herega Ivan 1658 14 b = 22 c = 17 b 1 11 c 0 20 b 1 10 c 0 12 c 0 23 b 1 18 c = 4,5
17 24   Barbarić Filip 1600 15 c 1 7 b 0 16 c 0 33 b 1 29 c 1 12 b = 5 b 0 27 c 1 8 b 0 4,5
18 19 IV Lončar Dajana 1627 3 b 0 31 c 1 11 b 0 22 c 1 9 b 0 19 c 1 20 b 1 10 c 0 16 b = 4,5
19 16   Kovač Darko 1651 33 c 1 9 c 0 15 b 1 4 b 0 23 c 0 18 b 0 25 c 1 20 c 1 14 b 0 4,0
20 21   Vrapčenjak Luka 1607 1 b 0 30 c 1 13 c 0 25 b 1 16 c 0 21 b 1 18 c 0 19 b 0 33 b 1 4,0
21 11 II Mićan Josipa 1746 24 b = 14 c 1 10 b 0 15 c 0 27 b = 20 c 0 30 b 1 22 c = 23 b = 4,0
22 34   Žderić Dorian 1600 29 c = 16 b = 5 c 0 18 b 0 25 c 1 31 b = 23 c = 21 b = 24 c = 4,0
23 31   Miletić Joško 1600 8 b 0 26 c = 27 b = 32 c 1 19 b 1 11 c 0 22 b = 16 c 0 21 c = 4,0
24 28   Klemen Nikola 1600 21 c = 29 b 0 26 b = 27 c = 14 b 0 32 c 1 8 b 0 34 c 1 22 b = 4,0
25 27   Ferić Silvio 1600 11 b 0 27 c = 33 b = 20 c 0 22 b 0 34 c 1 19 b 0 32 c 1 26 c 1 4,0
26 22   Barić Marko 1605 4 c 0 23 b = 24 c = 30 b 1 13 c 0 29 b = 28 c 1 8 c 0 25 b 0 3,5
27 18 II Šapina Ružica 1633 2 c 0 25 b = 23 c = 24 b = 21 c = 28 b = 29 c 1 17 b 0 12 c 0 3,5
28 26   Ferić Filip 1600 7 c 0 15 b 0 31 b 1 8 c 0 30 b 1 27 c = 26 b 0 14 c 0 34 b 1 3,5
29 17   Nakić Norbert 1637 22 b = 24 c 1 6 b 0 14 c = 17 b 0 26 c = 27 b 0 33 c = 31 c = 3,5
30 30   Kvakan Mihael 1600 5 c 0 20 b 0 34 b 1 26 c 0 28 c 0 33 b 1 21 c 0 31 b = 32 b 1 3,5
31 29   Kovačević Marko 1600 13 b 0 18 b 0 28 c 0 34 b 1 33 c = 22 c = 32 b 0 30 c = 29 b = 3,0
32 23   Anđelić Hrvoslav 1600 9 b 0 33 c = 14 b 0 23 b 0 34 c 1 24 b 0 31 c 1 25 b 0 30 c 0 2,5
33 33   Vukušić Domagoj 1600 19 b 0 32 b = 25 c = 17 c 0 31 b = 30 c 0 34 b = 29 b = 20 c 0 2,5
34 25   Brlošić Josip 1600 10 b 0 6 b 0 30 c 0 31 c 0 32 b 0 25 b 0 33 c = 24 b 0 28 c 0 0,5

Startna lista / stariji kadeti

Sbr.   Ime NRtg IRtg FED Klub
1 II Matanović Luka 1835 1998 CRO ŠK Đuro Đaković Holding, Slavonski Brod
2 II Pavčević Bruno 1783 1898 CRO ŠK Zagreb, Zagreb
3 II Vuletić Karlo 1780 1921 CRO ŠK Šahovnica, Garčin
4 II Bošnjak Petar 1713 1902 CRO ŠK Grgin Dol, Požega
5 MK Grgić Neomi 1688 1936 CRO Šk Radnik, Velimirovac
6 III Udovičić Dominik 1660 1799 CRO ŠK Đuro Đaković Holding, S.Brod
7 III Zagorščak Dino 0 1824 CRO Šk Hrvatska čitaonica, Valpovo
8 IV Lovrić Dinko 0 1795 CRO ŠK Bedem, Gornji Bogićevci
9 IV Grgurić Toni 0 1784 CRO Šk Radnik, Velimirovac
10 III Matanović Pavo 0 1753 CRO ŠK Brod, Slavonski Brod
11 II Mićan Josipa 0 1746 CRO ŠK Piškorevci, Piškorevci
12 IV Bošnjak Andrija 0 1745 CRO ŠK Grgin Dol, Požega
13 IV Erenda Bruno 0 1741 CRO ŠK Zagreb, Zagreb
14 IV Raguž Ivan 0 1738 CRO ŠK Dama, Đakovo
15 IV Herega Ivan 0 1658 CRO ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo
16   Kovač Darko 0 1651 CRO ŠK Piškorevci, Piškorevci
17   Nakić Norbert 0 1637 CRO ŠK Šokadija, Stari Mikanovci
18 II Šapina Ružica 0 1633 CRO ŠK Piškorevci, Piškorevci
19 IV Lončar Dajana 0 1627 CRO ŠK Radnik, Velimirovac
20   Zimmermann Mateo 0 1616 CRO ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo
21   Vrapčenjak Luka 0 1607 CRO ŠK Šokadija, Stari Mikanovci
22   Barić Marko 0 1605 CRO ŠK Šokadija, Stari Mikanovci
23   Anđelić Hrvoslav 0 1600 CRO ŠK Piškorevci, Piškorevci
24   Barbarić Filip 0 1600 CRO ŠK Brod, Slavonski Brod
25   Brlošić Josip 0 1600 CRO Šk Piškorevci
26   Ferić Filip 0 1600 CRO Šk Piškorevci
27   Ferić Silvio 0 1600 CRO Šk Piškorevci
28   Klemen Nikola 0 1600 CRO ŠK Đakovo, Đakovo
29   Kovačević Marko 0 1600 CRO ŠK Šokadija, Stari Mikanovci
30   Kvakan Mihael 0 1600 CRO Šk Hrvatska čitaonica Valpovo
31   Miletić Joško 0 1600 CRO ŠK Radnik, Velimirovac
32   Skočibušić Davor 0 1600 CRO ŠK Đakovo, Đakovo
33   Vukušić Domagoj 0 1600 CRO ŠK Šokadija, Stari Mikanovci
34   Žderić Dorian 0 1600 CRO ŠK Đakovo, Đakovo

Organizatori: ŠAHOVSKI SAVEZ OBŽ i ŠK DAMA
Mjesto održavanja: Hotel Blaža, Đakovo
Vrijeme održavanja: 7.-9. siječnja 2011.

Pravo sudjelovanja:
djevojčice i dječaci rođeni 1996.godine i mlađi.
Turnir je otvorenog karaktera i na njemu mogu sudjelovati i igrači iz klubova izvan Osječko-baranjske županije.

Sustav natjecanja:
Švicarski sustav – 9 kola
Predviđena su dva turnira - turnir kadeta i kadetkinja do 11 godina, turnir kadeta i kadetkinja do 15 godina.
Ukoliko kadetkinja bude u nekoj od navedenih kategorija više od 10 igrat će zasebni turnir.

Tempo igre: 30 minuta + 30 sekundi za razmišljanje po igraču (igračici);

Raspored kola:
1. kolo: 07.01.2011. (petak)   od 09,00 do 11,00 sati;
2. kolo: 07.01.2011. (petak)   od 11,00 do 13,00 sati;
3. kolo: 07.01.2011. (petak)   od 14,00 do 16,00 sati;
4. kolo: 08.01.2011. (subota)  od 09,00 do 11,00 sati;
5. kolo: 08.01.2011. (subota)  od 11,00 do 13,00 sati;
6. kolo: 08.01.2011. (subota)  od 14,00 do 16,00 sati;
7. kolo: 09.01.2011. (nedjelja) od 09,00 do 11,00 sati;
8. kolo: 09.01.2011. (nedjelja) od 11,00 do 13,00 sati;
9. kolo: 09.01.2011. (nedjelja) od 14,00 do 16,00 sati;

Nagrade: pehari za tri prvoplasirana mjesta na turnirima, a ukoliko kadetkinje igraju na zajedničkom turniru sa kadetima izdvojit će se poredak za kadete i kadetkinje i biti nagrađen medaljama. Također će posebno biti izdvojen redoslijed na razini OBŽ;

Upisnina:
30 kuna.

Obveze sudionika: svi sudionici trebaju ponijeti kompletnu šahovsku garnituru i digitalni šahovski sat.

Suci turnira: Zdravko Birovljević, Đuro Anđelić;
Prijave i obavijesti: Ivanka Raguž (telefoni-091/791-6953 i Josipa Aščić e-mail: Josipa.Ascic@dgu.hr 

Zainteresirani igrači trebaju se prijaviti najkasnije do 8,45 sati 7. siječnja 2011.

U hotelu će tijekom turnira sudionicima biti omogućeni obroci po popularnim cijenama do 25 kuna, a moguć je i smještaj po cijeni od 250 kn ( puni pansion).
Turnir će biti rejtingiran za Nacionalnu rejting-listu.

Valpovo, 26. studenoga 2010.
 

Predsjednik ŠS OBŽ
Zdravko Birovljević