20. EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE U ŠAHU
I. JUNIORSKA LIGA

Sveti Filip i Jakov, 25. travnja - 1. svibnja 2011.
[an error occurred while processing this directive]

Konačan poredak

Mjesto Ekipa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 MB Bod.
1 ŠK Liburnija, Rijeka 2,5 2,0 1,5 3,5 4,0 3,5 2,5 3,5 3,0 3,5 4,0 19 33,5
2 ŠK Podsused, Zagreb 1,5 2,0 3,5 3,5 3,5 3,5 2,5 3,5 2,5 3,5 4,0 19 33,5
3 HAŠK Mladost, Zagreb 2,0 2,0 3,5 3,0 2,5 3,0 3,0 2,0 3,5 3,0 4,0 19 31,5
4 ŠK Zagreb, Zagreb 2,5 0,5 0,5 3,0 2,0 2,5 2,5 4,0 3,5 4,0 4,0 17 29,0
5 ŠK Junior, Rijeka 0,5 0,5 1,0 1,0 1,0 2,0 2,5 2,5 3,5 3,5 3,0 11 21,0
6 ŠK Mornar, Split 0,0 0,5 1,5 2,0 3,0 2,0 1,0 2,0 3,5 2,0 3,5 10 21,0
7 ŠŠK Podravka, Koprivnica 0,5 0,5 1,0 1,5 2,0 2,0 2,5 2,0 2,0 2,5 4,0 10 20,5
8 ŠK Casper, Zadar 1,5 1,5 1,0 1,5 1,5 3,0 1,5 2,0 3,5 3,0 2,0 8 22,0
9 ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo 0,5 0,5 2,0 0,0 1,5 2,0 2,0 2,0 1,5 3,0 3,0 8 18,0
10 ŠK Gornji Mihaljevec, Macinec 1,0 1,5 0,5 0,5 0,5 0,5 2,0 0,5 2,5 1,0 3,5 5 14,0
11 ŠK Rijeka, Rijeka 0,5 0,5 1,0 0,0 0,5 2,0 1,5 1,0 1,0 3,0 2,0 4 13,0
12 ŠK Bošnjaci, Bošnjaci 0,0 0,0 0,0 0,0 1,0 0,5 0,0 2,0 1,0 0,5 2,0 2 7,0

Konačan poredak / kriteriji

Mjesto Ekipa Gam. + = - MB Bod. SB. SB
1 ŠK Liburnija, Rijeka 11 9 1 1 19 33,5 185,75 653,00
2 ŠK Podsused, Zagreb 11 9 1 1 19 33,5 181,25 660,00
3 HAŠK Mladost, Zagreb 11 8 3 0 19 31,5 190,00 630,50
4 ŠK Zagreb, Zagreb 11 8 1 2 17 29,0 159,50 528,50
5 ŠK Junior, Rijeka 11 5 1 5 11 21,0 84,25 371,50
6 ŠK Mornar, Split 11 3 4 4 10 21,0 82,25 383,50
7 ŠŠK Podravka, Koprivnica 11 3 4 4 10 20,5 79,00 372,00
8 ŠK Casper, Zadar 11 3 2 6 8 22,0 60,50 438,75
9 ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo 11 2 4 5 8 18,0 67,50 336,00
10 ŠK Gornji Mihaljevec, Macinec 11 2 1 8 5 14,0 35,25 269,50
11 ŠK Rijeka, Rijeka 11 1 2 8 4 13,0 28,00 244,25
12 ŠK Bošnjaci, Bošnjaci 11 0 2 9 2 7,0 17,50 126,50

Rezultati 1. kola, 26.04.2011 u 9.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 ŠK Junior, Rijeka 2,5 - 1,5 ŠK Casper, Zadar 12
2 2 ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo 1,5 - 2,5 ŠK Gornji Mihaljevec, Macinec 11
3 3 ŠŠK Podravka, Koprivnica 2,5 - 1,5 ŠK Rijeka, Rijeka 10
4 4 HAŠK Mladost, Zagreb 2,0 - 2,0 ŠK Liburnija, Rijeka 9
5 5 ŠK Podsused, Zagreb 3,5 - 0,5 ŠK Mornar, Split 8
6 6 ŠK Zagreb, Zagreb 4,0 - 0,0 ŠK Bošnjaci, Bošnjaci 7
Rezultati 2. kola, 26.04.2011 u 16.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 ŠK Casper, Zadar 2,0 - 2,0 ŠK Bošnjaci, Bošnjaci 7
2 8 ŠK Mornar, Split 2,0 - 2,0 ŠK Zagreb, Zagreb 6
3 9 ŠK Liburnija, Rijeka 2,5 - 1,5 ŠK Podsused, Zagreb 5
4 10 ŠK Rijeka, Rijeka 1,0 - 3,0 HAŠK Mladost, Zagreb 4
5 11 ŠK Gornji Mihaljevec, Macinec 2,0 - 2,0 ŠŠK Podravka, Koprivnica 3
6 1 ŠK Junior, Rijeka 2,5 - 1,5 ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo 2
Rezultati 3. kola, 27.04.2011 u 9.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo 2,0 - 2,0 ŠK Casper, Zadar 12
2 3 ŠŠK Podravka, Koprivnica 2,0 - 2,0 ŠK Junior, Rijeka 1
3 4 HAŠK Mladost, Zagreb 3,5 - 0,5 ŠK Gornji Mihaljevec, Macinec 11
4 5 ŠK Podsused, Zagreb 3,5 - 0,5 ŠK Rijeka, Rijeka 10
5 6 ŠK Zagreb, Zagreb 2,5 - 1,5 ŠK Liburnija, Rijeka 9
6 7 ŠK Bošnjaci, Bošnjaci 0,5 - 3,5 ŠK Mornar, Split 8
Rezultati 4. kola, 27.04.2011 u 16.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 ŠK Casper, Zadar 3,0 - 1,0 ŠK Mornar, Split 8
2 9 ŠK Liburnija, Rijeka 4,0 - 0,0 ŠK Bošnjaci, Bošnjaci 7
3 10 ŠK Rijeka, Rijeka 0,0 - 4,0 ŠK Zagreb, Zagreb 6
4 11 ŠK Gornji Mihaljevec, Macinec 1,5 - 2,5 ŠK Podsused, Zagreb 5
5 1 ŠK Junior, Rijeka 1,0 - 3,0 HAŠK Mladost, Zagreb 4
6 2 ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo 2,0 - 2,0 ŠŠK Podravka, Koprivnica 3
Rezultati 5. kola, 28.04.2011 u 9.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 ŠŠK Podravka, Koprivnica 2,5 - 1,5 ŠK Casper, Zadar 12
2 4 HAŠK Mladost, Zagreb 2,0 - 2,0 ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo 2
3 5 ŠK Podsused, Zagreb 3,5 - 0,5 ŠK Junior, Rijeka 1
4 6 ŠK Zagreb, Zagreb 3,5 - 0,5 ŠK Gornji Mihaljevec, Macinec 11
5 7 ŠK Bošnjaci, Bošnjaci 2,0 - 2,0 ŠK Rijeka, Rijeka 10
6 8 ŠK Mornar, Split 0,0 - 4,0 ŠK Liburnija, Rijeka 9
Rezultati 6. kola, 28.04.2011 u 16.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 ŠK Casper, Zadar 1,5 - 2,5 ŠK Liburnija, Rijeka 9
2 10 ŠK Rijeka, Rijeka 2,0 - 2,0 ŠK Mornar, Split 8
3 11 ŠK Gornji Mihaljevec, Macinec 3,5 - 0,5 ŠK Bošnjaci, Bošnjaci 7
4 1 ŠK Junior, Rijeka 1,0 - 3,0 ŠK Zagreb, Zagreb 6
5 2 ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo 0,5 - 3,5 ŠK Podsused, Zagreb 5
6 3 ŠŠK Podravka, Koprivnica 1,0 - 3,0 HAŠK Mladost, Zagreb 4
Rezultati 7. kola, 29.04.2011 u 9.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 HAŠK Mladost, Zagreb 3,0 - 1,0 ŠK Casper, Zadar 12
2 5 ŠK Podsused, Zagreb 3,5 - 0,5 ŠŠK Podravka, Koprivnica 3
3 6 ŠK Zagreb, Zagreb 4,0 - 0,0 ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo 2
4 7 ŠK Bošnjaci, Bošnjaci 1,0 - 3,0 ŠK Junior, Rijeka 1
5 8 ŠK Mornar, Split 3,5 - 0,5 ŠK Gornji Mihaljevec, Macinec 11
6 9 ŠK Liburnija, Rijeka 3,5 - 0,5 ŠK Rijeka, Rijeka 10
Rezultati 8. kola, 29.04.2011 u 16.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 ŠK Casper, Zadar 3,0 - 1,0 ŠK Rijeka, Rijeka 10
2 11 ŠK Gornji Mihaljevec, Macinec 1,0 - 3,0 ŠK Liburnija, Rijeka 9
3 1 ŠK Junior, Rijeka 1,0 - 3,0 ŠK Mornar, Split 8
4 2 ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo 3,0 - 1,0 ŠK Bošnjaci, Bošnjaci 7
5 3 ŠŠK Podravka, Koprivnica 1,5 - 2,5 ŠK Zagreb, Zagreb 6
6 4 HAŠK Mladost, Zagreb 2,0 - 2,0 ŠK Podsused, Zagreb 5
Rezultati 9. kola, 30.04.2011 u 9.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 ŠK Podsused, Zagreb 2,5 - 1,5 ŠK Casper, Zadar 12
2 6 ŠK Zagreb, Zagreb 0,5 - 3,5 HAŠK Mladost, Zagreb 4
3 7 ŠK Bošnjaci, Bošnjaci 0,0 - 4,0 ŠŠK Podravka, Koprivnica 3
4 8 ŠK Mornar, Split 2,0 - 2,0 ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo 2
5 9 ŠK Liburnija, Rijeka 3,5 - 0,5 ŠK Junior, Rijeka 1
6 10 ŠK Rijeka, Rijeka 3,0 - 1,0 ŠK Gornji Mihaljevec, Macinec 11
Rezultati 10. kola, 30.04.2011 u 16.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 ŠK Casper, Zadar 3,5 - 0,5 ŠK Gornji Mihaljevec, Macinec 11
2 1 ŠK Junior, Rijeka 3,5 - 0,5 ŠK Rijeka, Rijeka 10
3 2 ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo 0,5 - 3,5 ŠK Liburnija, Rijeka 9
4 3 ŠŠK Podravka, Koprivnica 2,0 - 2,0 ŠK Mornar, Split 8
5 4 HAŠK Mladost, Zagreb 4,0 - 0,0 ŠK Bošnjaci, Bošnjaci 7
6 5 ŠK Podsused, Zagreb 3,5 - 0,5 ŠK Zagreb, Zagreb 6
Parovi 11. kola, 01.05.2011 u 9.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 6 ŠK Zagreb, Zagreb 2,5 - 1,5 ŠK Casper, Zadar 12
2 7 ŠK Bošnjaci, Bošnjaci 0,0 - 4,0 ŠK Podsused, Zagreb 5
3 8 ŠK Mornar, Split 1,5 - 2,5 HAŠK Mladost, Zagreb 4
4 9 ŠK Liburnija, Rijeka 3,5 - 0,5 ŠŠK Podravka, Koprivnica 3
5 10 ŠK Rijeka, Rijeka 1,0 - 3,0 ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo 2
6 11 ŠK Gornji Mihaljevec, Macinec 0,5 - 3,5 ŠK Junior, Rijeka 1

RASPIS

20. ekipno državno prvenstvo – I. Hrvatska šahovska liga u konkurenciji juniora održat će se u Svetom Filip i Jakovu u vremenu od 25.04. do 01.05. 2011. Smještaj sudionika je u Turističkom naselju «Margarita Maris», Put primorja 131.

Dolazak sudionika je u ponedjeljak 25. travnja s večerom, a odlazak u nedjelju 01. svibnja 2011. poslije ručka.

Sastanak kapetana i izvlačenje brojeva održat će se 25.04. u 21,00 sat.
Otvaranje i 1. kolo je 26. travnja u 9.00 sati. Zatvaranje prvenstva je 1. svibnja 2011. poslije zadnjeg kola.

Cijena punog pansiona iznosi 200,00 kn u dvokrevetnoj i 250,00 kn u jednokrevetnoj sobi po osobi dnevno.

Boravišna pristojba iznosi 7,00 kn po osobni dnevno. Djeca do 12 godina ne plaćaju boravišnu pristojbu, dok djeca od 12 do 18 godina plaćaju 3,50 kn.

Rezervacija i uplata smještaja vrši se u Vodoprivrednim uslužnim djelatnostima d.o.o., Ulica grada Vukovara 220, Zagreb,
tel. 01/6307-392 i fax: 01/6307 596, e-mail: denis.zuzic@voda.hr 

Pansionske usluge plaćaju se unaprijed na žiroračun: Vodoprivredne uslužne djelatnosti, Zagreb, žiro račun broj: 2360000-1101372837 uz obaveznu naznaku poziva na broj koji će biti naznačen na predračunu, ili gotovinom na licu mjesta.
Pri dolasku valja predočiti kopiju virmana o uplaćenim pansionskim troškovima. Predračune je moguće zatražiti na gornjoj adresi.
Kontakt osoba je gosp. Denis Žužić, tel. 01/6307-392, e-mail: denis.zuzic@voda.hr

Klubovi obavezno trebaju prije početka natjecanja podmiriti pansionske troškove.

Prvenstvo se igra na 4 ploče. U osnovnom sastavu moguće je prijaviti još 2 rezerve.

Na prvenstvu pravo sudjelovanja imaju sljedeći klubovi:
 

1. ŠK «Liburnija», Rijeka
2. ŠK „Podsused“, Zagreb
3. ŠŠK „Podravka“, Koprivnica
4.  HAŠK «Mladost», Zagreb
5. ŠK „Casper“, Zadar
6. ŠK „Rijeka“, Rijeka
7. ŠK «Zagreb“, Zagreb
8. ŠK «Hrvatska čitaonica“, Valpovo
9. ŠK „Gornji Mihaljevec“, Gornji Mihaljevec
10. ŠK “Bošnjaci”, Bošnjaci
11. ŠK "Junior, Rijeka umjesto «Goran», Vrbovsko
12. ŠK „Mornar“, Split


Tempo igre iznosi 90 minuta za cijelu partiju + 30 sekundi po svakom odigranom potezu.

Kotizacija za natjecanje iznosi 500 kuna. Kotizacija se uplaćuje unaprijed na žiro račun: Hrvatski šahovski savez, Zagreb, broj: 2481000-1120011240. Prije početka turnira treba predočiti kopiju virmana o izvršenoj uplati.

Pravo sudjelovanja imaju igrači registrirani u Hrvatskom šahovskom savezu za 2011. godinu, koji do 1.1.2011. nisu navršili 20 godina.

Strani državljani ne mogu igrati na juniorskim pločama. Pod strancem se podrazumjeva svaki igrač koji nema hrvatsko državljanstvo i koji se na rejting listi FIDE ne vodi pod Hrvatskom.

Rok za pisane prijave klubova prima Hrvatski šahovski savez, Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb, do 15.04.2011.

Rezervaciju smještaja treba izvršiti u Vodoprivrednim uslužnim djelatnostima najkasnije do 15.04.2011.

Molimo da se pridržavate spomenutog roka, jer u protivnom nećemo moći garantirati smještaj.

Zagreb, 18. ožujka 2011.

HRVATSKI ŠAHOVSKI SAVEZ