18. EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO

I. HRVATSKE ŠAHOVSKE LIGE


Šibenik, 20.-30. rujna 2009.

Glavni sponzor

 
[an error occurred while processing this directive]
 

1A. seniorska šahovska liga

Tablica po izvučenim brojevima/poredak nakon 9 kola

SBr. Ekipa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 MB Bod. Mjesto
1 ŠK ETF-OSIJEK, Osijek * 4,0 4,5 3,5 3,5 4,0 3,5 5,0 3,0 2,5 15 33,5 1
2 GŠK MRAVINCE DC, Mravince 2,0 * 2,0 3,0 3,0 4,5 3,0 4,5 2,0 2,0 7 26,0 7
3 ŠK RIJEKA, Rijeka 1,5 4,0 * 2,0 3,0 2,0 3,5 4,0 3,5 3,0 10 26,5 6
4 ŠK ĐURO ĐAKOVIĆ-HOLDING,Sl. Brod 2,5 3,0 4,0 * 3,0 4,5 4,5 4,0 2,5 3,5 12 31,5 4
5 ŠK ZAGREB, Zagreb 2,5 3,0 3,0 3,0 * 4,0 3,5 4,5 4,5 3,5 13 31,5 3
6 ŠK A1 SPLIT, Split 2,0 1,5 4,0 1,5 2,0 * 2,0 2,5 2,5 2,5 2 20,5 10
7 ŠK GRGIN DOL, Požega 2,5 3,0 2,5 1,5 2,5 4,0 * 3,0 2,5 1,5 4 23,0 8
8 ŠD PULA, Pula 1,0 1,5 2,0 2,0 1,5 3,5 3,0 * 2,0 2,0 3 18,5 9
9 ŠK LIBURNIJA, Rijeka 3,0 4,0 2,5 3,5 1,5 3,5 3,5 4,0 * 1,5 11 27,0 5
10 HAŠK MLADOST, Zagreb 3,5 4,0 3,0 2,5 2,5 3,5 4,5 4,0 4,5 * 13 32,0 2

Konacan poredak

Mjesto Ekipa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 MB Bod.
1 ŠK ETF-OSIJEK, Osijek * 2,5 3,5 3,5 3,0 4,5 4,0 3,5 5,0 4,0 15 33,5
2 HAŠK MLADOST, Zagreb 3,5 * 2,5 2,5 4,5 3,0 4,0 4,5 4,0 3,5 13 32,0
3 ŠK ZAGREB, Zagreb 2,5 3,5 * 3,0 4,5 3,0 3,0 3,5 4,5 4,0 13 31,5
4 ŠK ĐURO ĐAKOVIĆ-HOLDING,Sl. Brod 2,5 3,5 3,0 * 2,5 4,0 3,0 4,5 4,0 4,5 12 31,5
5 ŠK LIBURNIJA, Rijeka 3,0 1,5 1,5 3,5 * 2,5 4,0 3,5 4,0 3,5 11 27,0
6 ŠK RIJEKA, Rijeka 1,5 3,0 3,0 2,0 3,5 * 4,0 3,5 4,0 2,0 10 26,5
7 GŠK MRAVINCE DC, Mravince 2,0 2,0 3,0 3,0 2,0 2,0 * 3,0 4,5 4,5 7 26,0
8 ŠK GRGIN DOL, Požega 2,5 1,5 2,5 1,5 2,5 2,5 3,0 * 3,0 4,0 4 23,0
9 ŠD PULA, Pula 1,0 2,0 1,5 2,0 2,0 2,0 1,5 3,0 * 3,5 3 18,5
10 ŠK A1 SPLIT, Split 2,0 2,5 2,0 1,5 2,5 4,0 1,5 2,0 2,5 * 2 20,5

Dosadašnji pobjednici I. hrvatske šahovske lige

 

RB

Godina

Mjesto

BK

Ukupni pobjednik

1.

1992.

Pula

10

Mursa (Osijek)

2.

1993.

Pula

10

Mladost-Novogradnja (Zagreb)

3.

1994.

Makarska

10

Mladost-Novogradnja (Zagreb)

4.

1995.

Tučepi

9

Teina-Mursa (Osijek)

5.

1996.

Tučepi

10

Forina-Mursa (Osijek)

 

RB

Godina

Mjesto

BM

Pobjednik u konkurenciji seniora

1.

1992.

Pula

10

Mladost-Novogradnja (Zagreb)

2.

1993.

Pula

10

Mladost-Novogradnja (Zagreb)

3.

1994.

Makarska

10

Mladost-Novogradnja (Zagreb)

4.

1995.

Tučepi

9

Teina-Mursa (Osijek)

5.

1996.

Tučepi

10

Borovo-Vukovar 91

6.

1997.

Medulin

10

Mursa (Osijek)

7.

1998.

Poreč

10

Spin Valis (Požega)

8.

1999.

Pula

10

Mravince-Dalmacijacement

9.

2000.

Pula

10

Mravince-Dalmacijacement

10.

2001.

Pula

10

Mravince-Dalmacijacement

11.

2002.

Medulin

10

Mravince-Dalmacijacement

12.

2003.

       Rabac

10

     Mravince-Dalmacijacement

13. 2004.

       Rabac

10

     Mravince-Dalmacijacement

14. 2005.

       Šibenik

11

     Mravince-Dalmacijacement

15. 2006.

       Šibenik

12

     Zagreb

16. 2007.

       Šibenik

10

     Zagreb

17. 2008.

       Šibenik

10

     Zagreb

 

 Legenda: RB – redni broj; BK – broj klubova; BM – broj momčadi; BE – broj ekipa