20. EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE U ŠAHU
I. A seniorska šahovska liga
Šibenik, 3.-13. listopada 2011.
B LIGA
ŽENE
[an error occurred while processing this directive]

Konačan poredak

Mjesto Ekipa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 MB Bod.
1 LIBURNIJA - Rijeka 3,0 3,0 3,5 4,5 3,5 3,0 5,0 5,5 4,5 15 35,5
2 ZAGREB - Zagreb 3,0 4,0 2,0 3,0 3,0 5,5 4,0 4,5 5,5 13 34,5
3 RIJEKA - Rijeka 3,0 2,0 2,5 3,5 3,5 4,0 4,5 4,0 5,5 13 32,5
4 MLADOST - Zagreb 2,5 4,0 3,5 2,5 2,5 4,0 3,5 3,5 6,0 12 32,0
5 ETF-OSIJEK - Osijek 1,5 3,0 2,5 3,5 3,0 3,5 4,0 4,0 5,0 12 30,0
6 MRAVINCE-CEMEX - Mravince 2,5 3,0 2,5 3,5 3,0 3,5 3,0 4,0 5,0 11 30,0
7 ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING - Slavonski Brod 3,0 0,5 2,0 2,0 2,5 2,5 4,0 4,0 4,5 7 25,0
8 GORAN - Bibinje 1,0 2,0 1,5 2,5 2,0 3,0 2,0 3,0 5,0 4 22,0
9 VARAŽDIN - Varaždin 0,5 1,5 2,0 2,5 2,0 2,0 2,0 3,0 5,0 3 20,5
10 JUNIOR - Rijeka 1,5 0,5 0,5 0,0 1,0 1,0 1,5 1,0 1,0 0 8,0

Konačan poredak

Mjesto Ekipa Gam. + = - MB Bod. SB. SB
1 LIBURNIJA - Rijeka 9 6 3 0 15 35,5 188,50 886,75
2 ZAGREB - Zagreb 9 5 3 1 13 34,5 155,75 842,25
3 RIJEKA - Rijeka 9 6 1 2 13 32,5 153,25 790,50
4 MLADOST - Zagreb 9 6 0 3 12 32,0 142,50 787,25
5 ETF-OSIJEK - Osijek 9 5 2 2 12 30,0 139,75 737,50
6 MRAVINCE-CEMEX - Mravince 9 4 3 2 11 30,0 128,75 751,00
7 ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING - Slavonski Brod 9 3 1 5 7 25,0 68,25 608,75
8 GORAN - Bibinje 9 1 2 6 4 22,0 33,25 534,75
9 VARAŽDIN - Varaždin 9 1 1 7 3 20,5 19,00 490,50
10 JUNIOR - Rijeka 9 0 0 9 0 8,0 0,00 226,75

 

Dosadašnji pobjednici I. hrvatske šahovske lige

Rb. Godina Mjesto BK Ukupni pobjednik
1. 1992. Pula 10 Mursa ( Osijek )
2. 1993. Pula 10 Mladost-Novogradnja ( Zagreb )
3. 1994. Makarska 10 Mladost-Novogradnja ( Zagreb )
4. 1995. Tučepi 9 Teina-Mursa ( Osijek )
5. 1996. Tučepi 10 Forina-Mursa ( Osijek )

Rb. Godina Mjesto BK Pobjednik u konkurenciji seniora
1. 1992. Pula 10 Mladost-Novogradnja ( Zagreb )
2. 1993. Pula 10 Mladost-Novogradnja ( Zagreb )
3. 1994. Makarska 10 Mladost-Novogradnja ( Zagreb )
4. 1995. Tučepi 9 Teina-Mursa ( Osijek )
5. 1996. Tučepi 10 Borovo-Vukovar´91 (Vukovar)
6. 1997. Medulin 10 Mursa ( Osijek )
7. 1998. Poreč 10 Spin Valis ( Požega )
8. 1999. Pula 10 Mravince-Dalmacijacement
9. 2000. Pula 10 Mravince-Dalmacijacement
10. 2001. Pula 10 Mravince-Dalmacijacement
11. 2002. Medulin 10 Mravince-Dalmacijacement
12. 2003. Rabac 10 Mravince-Dalmacijacement
13. 2004. Rabac 10 Mravince-Dalmacijacement
14. 2005. Šibenik 11 Mravince-Dalmacijacement
15. 2006. Šibenik 12 Zagreb
16. 2007. Šibenik 10 Zagreb
17. 2008. Šibenik 10 Zagreb
18. 2009. Šibenik 10 ETF Osijek
19. 2010. Šibenik 10 Liburnija (Rijeka)