7. MEMORIJALNI MEĐUNARODNI ŠAHOVSKI TURNIR "PETAR ŽAJA"
Aržano, 8. svibnja 2011.
 


Konačan poredak

Mjesto Sbr.   Ime Rtg FED Klub Bod BH. BHs Kum
1 1 GM Palac Mladen 2586 CRO ŠK Zagreb, Zagreb 8,0 43,5 465,5 41,5
2 6 GM Cebalo Mišo 2486 CRO   7,0 42,5 426,5 37,0
3 7 GM Drasko Milan 2474 MNE   7,0 41,5 450,0 39,5
4 5 GM Šarić Ante 2491 CRO ŠK Liburnija, Rijeka 7,0 37,0 428,0 34,5
5 9 IM Armanda Ivica 2389 CRO GŠK Mravince-Dalmacijacement, Solin 7,0 36,5 415,0 33,5
6 3 IM Martinović Saša 2504 CRO ŠK Goran, Bibinje 6,5 43,0 453,0 37,0
7 10 IM Arapović Vitomir 2388 BIH ŠK Makarska, Makarska 6,5 41,0 406,5 36,0
8 8 IM Rogulj Branko 2391 CRO ŠK Zagreb, Zagreb 6,5 40,5 430,0 36,0
9 2 GM Janković Alojzije 2563 CRO HAŠK Mladost, Zagreb 6,5 40,5 428,5 33,5
10 4 GM Žaja Ivan 2494 CRO GŠK Mravince-Dalmacijacement, Solin 6,5 40,0 421,5 35,5
11 19 WIM Šolić Kristina 2237 CRO ŠK Liburnija, Rijeka 6,5 33,0 394,0 27,5
12 11 IM Šale Srđan 2383 CRO ŠK A1 Split, Split 6,0 41,5 436,0 36,0
13 16 IM Levačić Patrick 2300 CRO ŠK Zadar, Zadar 6,0 39,5 412,0 33,0
14 15 NM Jurković Ante 2330 CRO ŠK Goranka, Ravna Gora 6,0 37,5 413,0 32,0
15 32 II Buličić Branko 2017 CRO ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi 6,0 36,0 389,0 30,0
16 91   Prskalo Vlado 1600 BIH   6,0 35,5 410,0 31,0
17 23 MK Pavković Mario 2154 CRO ŠK Lovac, Pazin 6,0 34,5 411,0 31,0
18 17 FM Brnas Augustin 2273 CRO ŠK Dubrovnik, Dubrovnik 6,0 34,0 396,0 31,0
19 27 MK Kalinski Krunoslav 2129 CRO ŠK Brda, Split 6,0 33,5 401,5 28,0
20 29 MK Bradarić Ratomir 2044 CRO ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi 6,0 32,0 418,0 28,0
21 45 II Batinić Josip 1936 CRO ŠK Sveti Vid, Klis 6,0 30,5 398,0 28,0
22 13 IM Bilobrk Franjo 2372 CRO ŠK A1 Split, Split 5,5 39,0 415,5 32,0
23 26 MK Vujčić Toni 2132 CRO ŠK Makarska, Makarska 5,5 38,0 384,0 27,5
24 28   Jelcic Marko 2126 BIH   5,5 36,5 385,5 29,5
25 14 FM Biliškov Vjekoslav 2358 CRO ŠK Goran, Bibinje 5,5 36,0 410,0 30,0
26 66 I Olić Branko 2047 CRO ŠK Mornar, Split 5,5 32,0 378,0 22,5
27 49 II Meštrović Josip 1859 CRO ŠK Brda, Split 5,5 31,0 394,0 24,0
28 35 II Mišković Božo 1997 CRO ŠK Petar Žaja, Aržano 5,5 30,0 388,0 26,0
29 12 FM Plenković Zdenko 2382 CRO ŠK Brda, Split 5,0 40,0 401,0 32,0
30 22 CM Bratošević Mladen 2201 CRO ŠK Split, Split 5,0 38,5 396,0 29,0
31 20 MK Popović Ivo 2223 CRO ŠK Omiš, Omiš 5,0 37,5 385,5 29,0
32 90   Luetić Ante 1600 CRO   5,0 37,5 359,5 25,0
33 24 MK Jerković Ivan 2154 CRO ŠK Makarska, Makarska 5,0 37,0 376,5 29,0
34 40 II Kostović Dar 1966 CRO ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi 5,0 34,0 359,5 24,5
35 41 I Mišković Toni 1958 CRO ŠK Petar Žaja, Aržano 5,0 33,0 398,5 27,0
36 44 II Perić Davor 1941 CRO ŠK Sveti Vid, Klis 5,0 33,0 365,5 22,5
37 37 III Klarić Miro 1983 CRO ŠK Sveti Vid, Klis 5,0 31,5 369,0 25,0
38 42 II Pešušić Boris 1953 CRO ŠK Sveti Vid, Privlaka 5,0 31,0 368,0 26,0
39 50   Basic Enver 1846 BIH   5,0 30,5 385,5 21,0
40 33 II Matas Mladen 2008 CRO ŠK Split, Split 5,0 30,0 366,5 22,0
41 47   Pejic Stjepan 1903 BIH   5,0 29,0 369,0 23,0
42 38 I Žaper Mirko 1980 CRO ŠK Omiš, Omiš 4,5 38,0 386,0 28,0
43 34 MK Marčić Ivica 2005 CRO ŠK Omiš, Omiš 4,5 35,5 386,0 28,0
44 48 I Šimović Mladen 1862 CRO ŠK A1 Split, Split 4,5 35,5 370,0 23,5
45 18 MK Ćurić Dražen 2264 CRO ŠK Brda, Split 4,5 35,0 374,0 26,0
46 36 MK Martinović Ferdo 1986 CRO ŠK Sveti Vid, Privlaka 4,5 34,5 356,0 24,5
47 21 MK Stipić Marko 2201 CRO ŠK Zadar, Zadar 4,5 31,5 398,0 27,0
48 43 I Parađina Duško 1951 CRO ŠK A1 Split, Split 4,5 31,5 375,5 21,0
49 39 II Žaja Stjepan 1975 CRO ŠKS Polet, Zagreb 4,5 31,0 373,0 24,0
50 31 III Ševelj Berislav 2028 CRO GŠK Mravince-Dalmacijacement, Solin 4,5 30,5 367,0 23,5
51 55 II Kolanović Kažimir 1765 CRO ŠK Sveti Vid, Privlaka 4,5 30,0 362,0 20,0
52 67 II Lučić Grgo 1857 CRO ŠK Jelsa, Jelsa 4,5 29,5 367,0 19,5
53 95   Šoše Želimir 1600 CRO   4,5 29,5 329,0 22,5
54 73 IV Batinić Stipan 1744 CRO ŠK Sveti Vid, Klis 4,5 28,5 356,0 16,5
55 56 III Andromak Franino 1752 CRO ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi 4,5 28,5 341,5 18,5
56 25 MK Brkić Ivica 2133 CRO ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi 4,0 38,0 378,0 25,0
57 80   Begić Igor 1642 CRO ŠK Dubrovnik, Dubrovnik 4,0 37,5 376,0 26,0
58 74 IV Barić Mladen 1734 CRO ŠK Sveti Vid, Klis 4,0 30,0 333,0 17,0
59 87   Knezović Ilija 1600 CRO ŠK Petar Žaja, Aržano 4,0 29,0 357,5 20,0
60 52 II Vranković Ivan 1813 CRO ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi 4,0 29,0 346,0 18,0
61 68 III Smodlaka Ante 1851 CRO ŠK Sveti Vid, Klis 4,0 29,0 320,0 17,0
62 63 III Bralo Kristijan 1628 CRO ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi 4,0 28,0 351,0 17,0
63 60 II Barać Josip 1677 CRO GŠK Mravince-Dalmacijacement, Solin 4,0 27,5 340,0 20,0
64 93   Ćaleta Dušan 1600 CRO ŠK Petar Žaja, Aržano 4,0 27,5 293,5 18,0
65 65   Protić Rade 1440 CRO GŠK Mravince-Dalmacijacement, Solin 4,0 27,0 334,0 17,0
66 59 III Klarić Ante 1742 CRO ŠK Split, Split 4,0 26,5 349,0 16,0
67 57 III Bužančić Tihomir 1745 CRO ŠK Brda, Split 4,0 26,5 347,0 16,0
68 53 IV Jozić Vjekoslav 1800 CRO ŠK Sveti Vid, Klis 4,0 26,5 346,0 17,0
69 30 I Matas Zdravko 2031 CRO ŠK Split, Split 3,5 37,0 367,5 25,0
70 54 III Žaja Stjepan 1792 CRO ŠK Petar Žaja, Aržano 3,5 32,5 340,0 20,0
71 76 IV Šarić Luka 1713 CRO ŠK Sveti Vid, Klis 3,5 32,0 339,5 19,5
72 58 IV Novak Ivo 1743 CRO ŠK Petar Žaja, Aržano 3,5 30,0 353,0 19,5
73 84   Batinić Stipan st. 1600 CRO ARŽANO 3,5 29,5 322,0 18,0
74 69 IV Lučić Ivan 1791 CRO ŠK Jelsa, Jelsa 3,5 27,5 353,5 16,5
75 70 II Drinković Sara 1767 CRO ŠK Jelsa, Jelsa 3,5 27,5 330,5 15,0
76 72 II Buljubašić Anita 1753 CRO ŠK Jelsa, Jelsa 3,5 25,5 345,0 15,5
77 79   Marušić Ante 1655 CRO ŠK Omiš, Omiš 3,0 29,5 334,5 15,0
78 46 II Šarić Branko 1932 CRO ŠK Sveti Vid, Klis 3,0 28,0 326,5 17,5
79 75 IV Kalajžić Marko 1730 CRO ŠK Omiš, Omiš 3,0 27,5 328,0 14,0
80 61   Mišković Slaven 1645 CRO   3,0 26,5 334,0 16,5
81 62   Bunoza Mario 1632 BIH   3,0 26,0 336,0 17,0
82 82   Ćaleta Josip 1636 CRO ŠK Sveti Vid, Klis 3,0 25,0 305,0 10,0
83 94   Šodan Ante 1600 CRO ŠK Omiš, Omiš 3,0 25,0 280,0 14,0
84 71 IV Jurišić Josip 1757 CRO ŠK Mornar, Split 3,0 24,0 318,0 12,0
85 89   Ljubičić Ante 1600 CRO ŠK Petar Žaja, Aržano 3,0 23,5 304,5 11,0
86 83   Baučić Luciano 1603 CRO ŠK Omiš, Omiš 3,0 23,0 323,5 13,0
87 51 IV Žaja Dragomir 1831 CRO ŠK Petar Žaja, Aržano 3,0 21,0 321,5 11,0
88 78   Dadić Kristijan 1670 CRO ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi 3,0 20,5 262,5 9,0
89 81   Soldo Srećko 1639 CRO ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi 3,0 19,5 272,5 8,0
90 92   Soldo Maura Ruža 1600 CRO ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi 2,5 20,0 265,0 10,0
91 64 IV Beara Toni 1470 CRO ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi 2,0 28,0 318,0 10,5
92 88   Levačić Matej 1600 CRO ŠK Casper, Zadar 2,0 24,5 310,5 11,0
93 86   Klarić Lovre 1600 CRO ŠK Sveti Vid, Klis 2,0 19,5 272,0 6,0
94 77   Bogić Domagoj 1671 CRO ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi 2,0 18,5 271,5 7,0
95 85   Jozić Katarina 1600 CRO ŠK Sveti Vid, Klis 1,0 22,5 263,0 6,0

Rezultati po kolima

Mjesto Sbr.   Ime Rtg FED 1.Rd. 2.Rd. 3.Rd. 4.Rd. 5.Rd. 6.Rd. 7.Rd. 8.Rd. 9.Rd. Bod
1 1 GM Palac Mladen 2586 CRO 44 b 1 23 c 1 25 b 1 8 c = 9 b 1 12 c 1 3 b 1 2 b 1 6 c = 8,0
2 6 GM Cebalo Mišo 2486 CRO 68 c 1 20 b 1 18 c 1 12 b 0 19 c 1 14 b 1 6 b 1 1 c 0 13 b 1 7,0
3 7 GM Drasko Milan 2474 MNE 70 b 1 15 c 1 45 b 1 9 c 1 29 b 1 6 c = 1 c 0 8 b 1 10 b = 7,0
4 5 GM Šarić Ante 2491 CRO 60 b 1 69 c = 33 b 1 10 c = 23 b = 42 c 1 24 b 1 7 c = 12 b 1 7,0
5 9 IM Armanda Ivica 2389 CRO 55 b 1 43 c = 26 b 1 29 c 0 34 b 1 23 c 1 7 b = 33 c 1 15 b 1 7,0
6 3 IM Martinović Saša 2504 CRO 39 b 1 24 c 1 13 b 1 7 c 1 12 b = 3 b = 2 c 0 30 c 1 1 b = 6,5
7 10 IM Arapović Vitomir 2388 BIH 67 c 1 28 b 1 47 c 1 6 b 0 35 c 1 16 b 1 5 c = 4 b = 9 b = 6,5
8 8 IM Rogulj Branko 2391 CRO 51 c 1 50 b 1 31 c 1 1 b = 14 c = 13 b 1 10 b = 3 c 0 25 c 1 6,5
9 2 GM Janković Alojzije 2563 CRO 27 c 1 56 b 1 22 c 1 3 b 0 1 c 0 40 b 1 20 c 1 31 b 1 7 c = 6,5
10 4 GM Žaja Ivan 2494 CRO 87 c 1 19 b 1 14 c = 4 b = 56 c 1 29 b 1 8 c = 22 b = 3 c = 6,5
11 19 WIM Šolić Kristina 2237 CRO 26 b = 32 c 1 69 b 0 43 c 0 91 b 1 49 c 1 46 b 1 24 c 1 22 c 1 6,5
12 11 IM Šale Srđan 2383 CRO 72 b 1 46 c 1 30 b 1 2 c 1 6 c = 1 b 0 22 c = 17 b 1 4 c 0 6,0
13 16 IM Levačić Patrick 2300 CRO 62 c 1 35 b 1 6 c 0 37 b 1 21 c 1 8 c 0 42 b 1 16 b 1 2 c 0 6,0
14 15 NM Jurković Ante 2330 CRO 81 b 1 34 c 1 10 b = 69 c 1 8 b = 2 c 0 15 b 0 38 c 1 33 b 1 6,0
15 32 II Buličić Branko 2017 CRO 77 c 1 3 b 0 80 c 1 22 b 0 51 c 1 53 b 1 14 c 1 18 b 1 5 c 0 6,0
16 91   Prskalo Vlado 1600 BIH 36 b 1 30 c 0 44 b 1 50 b 1 17 c 1 7 c 0 45 b 1 13 c 0 47 b 1 6,0
17 23 MK Pavković Mario 2154 CRO 75 b 1 57 c 1 29 b 0 38 c 1 16 b 0 36 c 1 44 b 1 12 c 0 32 b 1 6,0
18 17 FM Brnas Augustin 2273 CRO 91 b 1 38 c 1 2 b 0 46 c 1 42 b 0 37 c 1 57 b 1 15 c 0 35 c 1 6,0
19 27 MK Kalinski Krunoslav 2129 CRO 58 b 1 10 c 0 55 b 1 70 c 1 2 b 0 44 c 0 60 b 1 36 c 1 29 b 1 6,0
20 29 MK Bradarić Ratomir 2044 CRO 71 b 1 2 c 0 72 b 1 57 c 0 70 b 1 32 c 1 9 b 0 44 c 1 30 b 1 6,0
21 45 II Batinić Josip 1936 CRO 90 b 1 45 c 0 71 b 1 33 c 1 13 b 0 30 c 0 73 b 1 56 c 1 31 b 1 6,0
22 13 IM Bilobrk Franjo 2372 CRO 63 b 1 42 c 1 9 b 0 15 c 1 24 b = 69 c 1 12 b = 10 c = 11 b 0 5,5
23 26 MK Vujčić Toni 2132 CRO 54 c 1 1 b 0 67 c 1 51 b 1 4 c = 5 b 0 25 c 0 39 b 1 49 c 1 5,5
24 28   Jelcic Marko 2126 BIH 79 c 1 6 b 0 66 c 1 59 b 1 22 c = 25 b 1 4 c 0 11 b 0 48 c 1 5,5
25 14 FM Biliškov Vjekoslav 2358 CRO 80 c 1 49 b 1 1 c 0 28 b = 57 b 1 24 c 0 23 b 1 43 c 1 8 b 0 5,5
26 66 I Olić Branko 2047 CRO 11 c = 40 b 1 5 c 0 48 b 0 32 b 0 91 c 1 78 b 1 69 c 1 46 b 1 5,5
27 49 II Meštrović Josip 1859 CRO 9 b 0 76 c 1 32 b 1 56 b 0 31 c 0 62 b 1 53 c 1 42 c = 43 b 1 5,5
28 35 II Mišković Božo 1997 CRO 82 b 1 7 c 0 81 b 1 25 c = 45 b 0 34 c 1 56 b 0 70 c 1 42 b 1 5,5
29 12 FM Plenković Zdenko 2382 CRO 66 c 1 37 b 1 17 c 1 5 b 1 3 c 0 10 c 0 33 b 0 47 b 1 19 c 0 5,0
30 22 CM Bratošević Mladen 2201 CRO 74 c 1 16 b 1 12 c 0 35 b 0 39 c 1 21 b 1 43 c 1 6 b 0 20 c 0 5,0
31 20 MK Popović Ivo 2223 CRO 52 c 1 41 b 1 8 b 0 42 c 0 27 b 1 35 c 1 38 b 1 9 c 0 21 c 0 5,0
32 90   Luetić Ante 1600 CRO 48 c 1 11 b 0 27 c 0 66 b 1 26 c 1 20 b 0 41 c 1 40 b 1 17 c 0 5,0
33 24 MK Jerković Ivan 2154 CRO 84 c 1 53 b 1 4 c 0 21 b 0 60 c 1 41 b 1 29 c 1 5 b 0 14 c 0 5,0
34 40 II Kostović Dar 1966 CRO 59 c 1 14 b 0 54 c 1 47 b = 5 c 0 28 b 0 74 c 1 50 b 1 37 c = 5,0
35 41 I Mišković Toni 1958 CRO 92 b 1 13 c 0 58 b 1 30 c 1 7 b 0 31 b 0 77 c 1 57 c 1 18 b 0 5,0
36 44 II Perić Davor 1941 CRO 16 c 0 74 b = 48 c = 52 b 1 62 c 1 17 b 0 59 c 1 19 b 0 57 c 1 5,0
37 37 III Klarić Miro 1983 CRO 73 b 1 29 c 0 65 b 1 13 c 0 81 b 1 18 b 0 52 c = 72 c 1 34 b = 5,0
38 42 II Pešušić Boris 1953 CRO 85 c 1 18 b 0 79 c 1 17 b 0 80 c 1 56 b 1 31 c 0 14 b 0 58 c 1 5,0
39 50   Basic Enver 1846 BIH 6 c 0 54 b 0 77 c 1 58 b 1 30 b 0 61 c 1 64 b 1 23 c 0 56 b 1 5,0
40 33 II Matas Mladen 2008 CRO 57 b 0 26 c 0 82 b 1 61 c 1 72 b 1 9 c 0 63 b 1 32 c 0 68 b 1 5,0
41 47   Pejic Stjepan 1903 BIH 83 b 1 31 c 0 57 b 0 75 c 1 73 b 1 33 c 0 32 b 0 61 c 1 65 b 1 5,0
42 38 I Žaper Mirko 1980 CRO 95 c 1 22 b 0 52 c 1 31 b 1 18 c 1 4 b 0 13 c 0 27 b = 28 c 0 4,5
43 34 MK Marčić Ivica 2005 CRO 89 c 1 5 b = 56 c 0 11 b 1 47 c 1 45 c 1 30 b 0 25 b 0 27 c 0 4,5
44 48 I Šimović Mladen 1862 CRO 1 c 0 84 b 1 16 c 0 76 b 1 59 c 1 19 b 1 17 c 0 20 b 0 53 c = 4,5
45 18 MK Ćurić Dražen 2264 CRO 65 c 1 21 b 1 3 c 0 49 b = 28 c 1 43 b 0 16 c 0 48 b 0 72 c 1 4,5
46 36 MK Martinović Ferdo 1986 CRO 86 c 1 12 b 0 62 c 1 18 b 0 63 c = 48 b 1 11 c 0 52 b 1 26 c 0 4,5
47 21 MK Stipić Marko 2201 CRO 61 b 1 78 c 1 7 b 0 34 c = 43 b 0 71 c 1 69 b 1 29 c 0 16 c 0 4,5
48 43 I Parađina Duško 1951 CRO 32 b 0 75 c = 36 b = 26 c 1 71 b = 46 c 0 76 b 1 45 c 1 24 b 0 4,5
49 39 II Žaja Stjepan 1975 CRO 93 b 1 25 c 0 61 b 1 45 c = 69 b 0 11 b 0 51 c 1 71 c 1 23 b 0 4,5
50 31 III Ševelj Berislav 2028 CRO 88 b 1 8 c 0 63 b 1 16 c 0 55 b 1 57 c 0 72 b = 34 c 0 74 b 1 4,5
51 55 II Kolanović Kažimir 1765 CRO 8 b 0 88 c 1 64 b 1 23 c 0 15 b 0 76 c = 49 b 0 75 c 1 71 b 1 4,5
52 67 II Lučić Grgo 1857 CRO 31 b 0 83 c 1 42 b 0 36 c 0 82 b 1 68 c 1 37 b = 46 c 0 69 b 1 4,5
53 95   Šoše Želimir 1600 CRO - - 1 33 c 0 70 b 0 65 c 1 78 b 1 15 c 0 27 b 0 81 c 1 44 b = 4,5
54 73 IV Batinić Stipan 1744 CRO 23 b 0 39 c 1 34 b 0 60 c 0 64 b 0 95 c 1 55 b = 78 c 1 70 b 1 4,5
55 56 III Andromak Franino 1752 CRO 5 c 0 77 b 1 19 c 0 79 b 1 50 c 0 59 b 0 54 c = 86 b 1 73 c 1 4,5
56 25 MK Brkić Ivica 2133 CRO 76 b 1 9 c 0 43 b 1 27 c 1 10 b 0 38 c 0 28 c 1 21 b 0 39 c 0 4,0
57 80   Begić Igor 1642 CRO 40 c 1 17 b 0 41 c 1 20 b 1 25 c 0 50 b 1 18 c 0 35 b 0 36 b 0 4,0
58 74 IV Barić Mladen 1734 CRO 19 c 0 87 b 1 35 c 0 39 c 0 68 b 0 85 b 1 62 c 1 60 c 1 38 b 0 4,0
59 87   Knezović Ilija 1600 CRO 34 b 0 91 c 1 78 b 1 24 c 0 44 b 0 55 c 1 36 b 0 65 c 0 81 b 1 4,0
60 52 II Vranković Ivan 1813 CRO 4 c 0 79 b 0 89 c 1 54 b 1 33 b 0 75 c 1 19 c 0 58 b 0 77 c 1 4,0
61 68 III Smodlaka Ante 1851 CRO 47 c 0 85 b 1 49 c 0 40 b 0 92 c 1 39 b 0 66 c 1 41 b 0 87 c 1 4,0
62 63 III Bralo Kristijan 1628 CRO 13 b 0 92 c 1 46 b 0 64 c 1 36 b 0 27 c 0 58 b 0 82 b 1 83 c 1 4,0
63 60 II Barać Josip 1677 CRO 22 c 0 86 b 1 50 c 0 85 b 1 46 b = 78 c = 40 c 0 73 b = 67 c = 4,0
64 93   Ćaleta Dušan 1600 CRO 78 b 0 - - 1 51 c 0 62 b 0 54 c 1 66 b 1 39 c 0 67 b 0 80 c 1 4,0
65 65   Protić Rade 1440 CRO 45 b 0 90 c 1 37 c 0 53 b 0 77 c 0 67 b 1 83 c 1 59 b 1 41 c 0 4,0
66 59 III Klarić Ante 1742 CRO 29 b 0 73 c 1 24 b 0 32 c 0 88 b 1 64 c 0 61 b 0 92 c 1 84 b 1 4,0
67 57 III Bužančić Tihomir 1745 CRO 7 b 0 82 c 1 23 b 0 71 c 0 79 b = 65 c 0 90 b 1 64 c 1 63 b = 4,0
68 53 IV Jozić Vjekoslav 1800 CRO 2 b 0 71 c 0 93 b 1 73 c 0 58 c 1 52 b 0 84 c 1 77 b 1 40 c 0 4,0
69 30 I Matas Zdravko 2031 CRO 94 c 1 4 b = 11 c 1 14 b 0 49 c 1 22 b 0 47 c 0 26 b 0 52 c 0 3,5
70 54 III Žaja Stjepan 1792 CRO 3 c 0 94 b 1 53 c 1 19 b 0 20 c 0 74 b = 86 c 1 28 b 0 54 c 0 3,5
71 76 IV Šarić Luka 1713 CRO 20 c 0 68 b 1 21 c 0 67 b 1 48 c = 47 b 0 87 c 1 49 b 0 51 c 0 3,5
72 58 IV Novak Ivo 1743 CRO 12 c 0 89 b 1 20 c 0 92 b 1 40 c 0 83 b 1 50 c = 37 b 0 45 b 0 3,5
73 84   Batinić Stipan st. 1600 CRO 37 c 0 66 b 0 87 c 1 68 b 1 41 c 0 80 b 1 21 c 0 63 c = 55 b 0 3,5
74 69 IV Lučić Ivan 1791 CRO 30 b 0 36 c = 75 b = 78 c 0 95 b 1 70 c = 34 b 0 79 b 1 50 c 0 3,5
75 70 II Drinković Sara 1767 CRO 17 c 0 48 b = 74 c = 41 b 0 85 c 1 60 b 0 80 c = 51 b 0 91 c 1 3,5
76 72 II Buljubašić Anita 1753 CRO 56 c 0 27 b 0 95 c 1 44 c 0 90 b 1 51 b = 48 c 0 80 b = 79 c = 3,5
77 79   Marušić Ante 1655 CRO 15 b 0 55 c 0 39 b 0 93 c 1 65 b 1 81 c 1 35 b 0 68 c 0 60 b 0 3,0
78 46 II Šarić Branko 1932 CRO 64 c 1 47 b 0 59 c 0 74 b 1 53 c 0 63 b = 26 c 0 54 b 0 86 c = 3,0
79 75 IV Kalajžić Marko 1730 CRO 24 b 0 60 c 1 38 b 0 55 c 0 67 c = 86 b 0 91 b 1 74 c 0 76 b = 3,0
80 61   Mišković Slaven 1645 CRO 25 b 0 93 c 1 15 b 0 90 c 1 38 b 0 73 c 0 75 b = 76 c = 64 b 0 3,0
81 62   Bunoza Mario 1632 BIH 14 c 0 95 b 1 28 c 0 83 b 1 37 c 0 77 b 0 92 c 1 53 b 0 59 c 0 3,0
82 82   Ćaleta Josip 1636 CRO 28 c 0 67 b 0 40 c 0 94 b 1 52 c 0 84 b 0 88 b 1 62 c 0 92 b 1 3,0
83 94   Šodan Ante 1600 CRO 41 c 0 52 b 0 - - 1 81 c 0 84 b 1 72 c 0 65 b 0 90 c 1 62 b 0 3,0
84 71 IV Jurišić Josip 1757 CRO 33 b 0 44 c 0 92 b 0 86 b 1 83 c 0 82 c 1 68 b 0 85 b 1 66 c 0 3,0
85 89   Ljubičić Ante 1600 CRO 38 b 0 61 c 0 88 b 1 63 c 0 75 b 0 58 c 0 89 b 1 84 c 0 95 c 1 3,0
86 83   Baučić Luciano 1603 CRO 46 b 0 63 c 0 91 b = 84 c 0 94 b 1 79 c 1 70 b 0 55 c 0 78 b = 3,0
87 51 IV Žaja Dragomir 1831 CRO 10 b 0 58 c 0 73 b 0 91 c 0 93 b 1 89 c 1 71 b 0 94 c 1 61 b 0 3,0
88 78   Dadić Kristijan 1670 CRO 50 c 0 51 b 0 85 c 0 89 b 1 66 c 0 92 b 0 82 c 0 - - 1 94 b 1 3,0
89 81   Soldo Srećko 1639 CRO 43 b 0 72 c 0 60 b 0 88 c 0 - - 1 87 b 0 85 c 0 95 b 1 93 c 1 3,0
90 92   Soldo Maura Ruža 1600 CRO 21 c 0 65 b 0 94 c 1 80 b 0 76 c 0 93 b = 67 c 0 83 b 0 - - 1 2,5
91 64 IV Beara Toni 1470 CRO 18 c 0 59 b 0 86 c = 87 b 1 11 c 0 26 b 0 79 c 0 93 c = 75 b 0 2,0
92 88   Levačić Matej 1600 CRO 35 c 0 62 b 0 84 c 1 72 c 0 61 b 0 88 c 1 81 b 0 66 b 0 82 c 0 2,0
93 86   Klarić Lovre 1600 CRO 49 c 0 80 b 0 68 c 0 77 b 0 87 c 0 90 c = - - 1 91 b = 89 b 0 2,0
94 77   Bogić Domagoj 1671 CRO 69 b 0 70 c 0 90 b 0 82 c 0 86 c 0 - - 1 95 b 1 87 b 0 88 c 0 2,0
95 85   Jozić Katarina 1600 CRO 42 b 0 81 c 0 76 b 0 - - 1 74 c 0 54 b 0 94 c 0 89 c 0 85 b 0 1,0

Startna lista igrača

Sbr.   Ime IRtg NRtg Klub
1 GM Palac Mladen 2586 2552 ŠK Zagreb, Zagreb
2 GM Janković Alojzije 2563 2531 HAŠK Mladost, Zagreb
3 IM Martinović Saša 2504 2471 ŠK Goran, Bibinje
4 GM Žaja Ivan 2494 2421 GŠK Mravince-Dalmacijacement, Solin
5 GM Šarić Ante 2491 2462 ŠK Liburnija, Rijeka
6 GM Cebalo Mišo 2486 2474  
7 GM Drasko Milan 2474 0  
8 IM Rogulj Branko 2391 2393 ŠK Zagreb, Zagreb
9 IM Armanda Ivica 2389 2348 GŠK Mravince-Dalmacijacement, Solin
10 IM Arapović Vitomir 2388 2388 ŠK Makarska, Makarska
11 IM Šale Srđan 2383 2349 ŠK A1 Split, Split
12 FM Plenković Zdenko 2382 2344 ŠK Brda, Split
13 IM Bilobrk Franjo 2372 2345 ŠK A1 Split, Split
14 FM Biliškov Vjekoslav 2358 2304 ŠK Goran, Bibinje
15 NM Jurković Ante 2330 2283 ŠK Goranka, Ravna Gora
16 IM Levačić Patrick 2300 2259 ŠK Zadar, Zadar
17 FM Brnas Augustin 2273 2233 ŠK Dubrovnik, Dubrovnik
18 MK Ćurić Dražen 2264 2224 ŠK Brda, Split
19 WIM Šolić Kristina 2237 2237 ŠK Liburnija, Rijeka
20 MK Popović Ivo 2223 2156 ŠK Omiš, Omiš
21 MK Stipić Marko 2201 2146 ŠK Zadar, Zadar
22 CM Bratošević Mladen 2201 2127 ŠK Split, Split
23 MK Pavković Mario 2154 2116 ŠK Lovac, Pazin
24 MK Jerković Ivan 2154 2110 ŠK Makarska, Makarska
25 MK Brkić Ivica 2133 2120 ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi
26 MK Vujčić Toni 2132 2108 ŠK Makarska, Makarska
27 MK Kalinski Krunoslav 2129 2088 ŠK Brda, Split
28   Jelcic Marko 2126 0  
29 MK Bradarić Ratomir 2044 1995 ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi
30 I Matas Zdravko 2031 1996 ŠK Split, Split
31 III Ševelj Berislav 2028 1874 GŠK Mravince-Dalmacijacement, Solin
32 II Buličić Branko 2017 1944 ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi
33 II Matas Mladen 2008 1929 ŠK Split, Split
34 MK Marčić Ivica 2005 1981 ŠK Omiš, Omiš
35 II Mišković Božo 1997 1947 ŠK Petar Žaja, Aržano
36 MK Martinović Ferdo 1986 2035 ŠK Sveti Vid, Privlaka
37 III Klarić Miro 1983 1874 ŠK Sveti Vid, Klis
38 I Žaper Mirko 1980 1964 ŠK Omiš, Omiš
39 II Žaja Stjepan 1975 1879 ŠKS Polet, Zagreb
40 II Kostović Dar 1966 1956 ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi
41 I Mišković Toni 1958 1972 ŠK Petar Žaja, Aržano
42 II Pešušić Boris 1953 1906 ŠK Sveti Vid, Privlaka
43 I Parađina Duško 1951 1859 ŠK A1 Split, Split
44 II Perić Davor 1941 1895 ŠK Sveti Vid, Klis
45 II Batinić Josip 1936 1913 ŠK Sveti Vid, Klis
46 II Šarić Branko 1932 1956 ŠK Sveti Vid, Klis
47   Pejic Stjepan 1903 0  
48 I Šimović Mladen 1862 1883 ŠK A1 Split, Split
49 II Meštrović Josip 1859 1949 ŠK Brda, Split
50   Basic Enver 1846 0  
51 IV Žaja Dragomir 1831 1768 ŠK Petar Žaja, Aržano
52 II Vranković Ivan 1813 1971 ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi
53 IV Jozić Vjekoslav 1800 1763 ŠK Sveti Vid, Klis
54 III Žaja Stjepan 1792 1772 ŠK Petar Žaja, Aržano
55 II Kolanović Kažimir 1765 1903 ŠK Sveti Vid, Privlaka
56 III Andromak Franino 1752 1818 ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi
57 III Bužančić Tihomir 1745 1779 ŠK Brda, Split
58 IV Novak Ivo 1743 1763 ŠK Petar Žaja, Aržano
59 III Klarić Ante 1742 1880 ŠK Split, Split
60 II Barać Josip 1677 1845 GŠK Mravince-Dalmacijacement, Solin
61   Mišković Slaven 1645 1600  
62   Bunoza Mario 1632 0  
63 III Bralo Kristijan 1628 1777 ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi
64 IV Beara Toni 1470 1689 ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi
65   Protić Rade 1440 1633 GŠK Mravince-Dalmacijacement, Solin
66 I Olić Branko 0 2047 ŠK Mornar, Split
67 II Lučić Grgo 0 1857 ŠK Jelsa, Jelsa
68 III Smodlaka Ante 0 1851 ŠK Sveti Vid, Klis
69 IV Lučić Ivan 0 1791 ŠK Jelsa, Jelsa
70 II Drinković Sara 0 1767 ŠK Jelsa, Jelsa
71 IV Jurišić Josip 0 1757 ŠK Mornar, Split
72 II Buljubašić Anita 0 1753 ŠK Jelsa, Jelsa
73 IV Batinić Stipan 0 1744 ŠK Sveti Vid, Klis
74 IV Barić Mladen 0 1734 ŠK Sveti Vid, Klis
75 IV Kalajžić Marko 0 1730 ŠK Omiš, Omiš
76 IV Šarić Luka 0 1713 ŠK Sveti Vid, Klis
77   Bogić Domagoj 0 1671 ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi
78   Dadić Kristijan 0 1670 ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi
79   Marušić Ante 0 1655 ŠK Omiš, Omiš
80   Begić Igor 0 1642 ŠK Dubrovnik, Dubrovnik
81   Soldo Srećko 0 1639 ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi
82   Ćaleta Josip 0 1636 ŠK Sveti Vid, Klis
83   Baučić Luciano 0 1603 ŠK Omiš, Omiš
84   Batinić Stipan st. 0 1600 ARŽANO
85   Jozić Katarina 0 1600 ŠK Sveti Vid, Klis
86   Klarić Lovre 0 1600 ŠK Sveti Vid, Klis
87   Knezović Ilija 0 1600 ŠK Petar Žaja, Aržano
88   Levačić Matej 0 1600 ŠK Casper, Zadar
89   Ljubičić Ante 0 1600 ŠK Petar Žaja, Aržano
90   Luetić Ante 0 1600  
91   Prskalo Vlado 0 1600  
92   Soldo Maura Ruža 0 1600 ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi
93   Ćaleta Dušan 0 1600 ŠK Petar Žaja, Aržano
94   Šodan Ante 0 1600 ŠK Omiš, Omiš
95   Šoše Želimir 0 1600  

RASPIS
Organizator: ZAVIČAJNO DRUŠTVO "ARŽANO" – SPLIT
Mjesto igre: OSNOVNA ŠKOLA

Sustav natjecanja:
- Švicarski sustav 9 kola (sparivanje računalno)
- Tempo igre: 10 minuta + 5 sekundi dodatka za svaki odigrani potez počevši od prvoga

NAPOMENA
Svi igrači dužni su donijeti ispravan elektronski sat na kojem je moguće postaviti tražene uvjete igre.
- Pravila FIDE za ubrzani šah (B1-B9)
Pravo nastupa: svi igrači iz zemlje i inozemstva registrirani u bilo kojem šahovskom savezu članu FIDE,
uz uplatu kotizacije od 100,00 kuna koja osigurava i ručak.
Upisnine su oslobođeni velemajstori, IM, žene, kadeti, kadetkinje, juniori i juniorke.

Otvaranje turnira 10.00 sati

1. kolo 10.15 - 10.45
2. kolo 11.00 - 11.30
3. kolo 11.45 - 12.15
4. kolo 12.30 - 13.00
RUČAK 13-00 – 14.00
5. kolo 14.00 - 14.30
6. kolo 14.45 - 15.15
7. kolo 15.30 - 16.00
8. kolo 16.15 - 16.45
9. kolo 17.00 - 17.30
17.45 Zatvaranje turnira i proglašenje pobjednika

Igrač /igračica/ koji ima bijele figure treba donijeti šahovsku garnituru i ispravan šahovski sat.

GLAVNE NAGRADE
Nagradni fond (u kunama):
1. 3.500,00 kn
2. 2.500,00 kn
3. 2.000,00 kn
4. 1.500,00 kn
5. 1.200,00 kn
6. 1.000,00 kn
7. 800,00 kn
8. 600,00 kn
9. 400,00 kn
10. 300,00 kn

Posebne nagrade:

Za najbolje plasiranog kadeta: 300,00
Za najbolje plasiranog juniora: 300,00
Za najbolje plasiranu igračicu: 300,00
Za najbolje plasiranog veterana iznad 60 godina: 300,00
Za najbolje plasiranog igrača ELO 2001-2200: 300,00
Za najbolje plasiranog igrača ELO 1801-2000: 300,00
Za najbolje plasiranog igrača ELO 1600-1800: 300,00
Za najbolje plasiranog igrača CRO 1701 na više: 300,00
Za najbolje plasiranog igrača CRO do 1700: 300,00
Za najbolje plasiranog igrača Općine Cista Povo: 300,00
Za najbolje plasiranu igračicu Općine Cista Provo: 300,00

Nagrade se ne dijele, a u slučaju jednakog broja bodova odlučuje: a) srednji buholc, b) buholc, c) progres, d) veći broj pobjeda
e.) ždrijeb.
Nagrade nisu kumulativne
 

ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsjednik
Miro Žaja