Juniori

Top Terme noću

Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za juniorke do 17 godina

Konačan poredak

Mjesto Sbr.   Ime NRtg IRtg Klub Bod BH. BH. Kum
1 2 NM Vujnović, Patricija 1971 2121 ŠK Liburnija, Rijeka 8,0 35,5 47,0 39,0
2 3 NM Turk, Tajana 1923 2015 ŠK Ivan Dvoržak, Rovišće-Zrinski Topolovac 8,0 34,5 46,0 39,5
3 1 NM Iveković, Tihana 2003 2048 ŠK Podsused, Zagreb 6,5 36,0 48,0 32,0
4 4 NM Kukić, Lora 1891 2048 ŠK Draga, Rijeka 6,0 36,0 48,0 29,0
5 5 MK Ljikar, Tamara 1821 2009 ŠK Vukovar '91, Vukovar 5,0 35,5 47,0 27,0
6 18 MK Cvitan, Ena 0 2013 ŠK Goran, Vrbovsko 4,5 36,5 45,5 24,5
7 8 MK Iveković, Zvjezdana 1641 1923 ŠK Podsused, Zagreb 4,5 34,5 43,5 24,5
8 10 MK Rožić, Lucija 1614 1838 ŠK Polet, Buševec 4,5 31,5 40,5 23,5
9 6 MK Blažeka, Mihaela 1782 1945 ŠK Polet, Buševec 4,5 30,5 41,0 21,0
10 16 II Krmpotić, Klara 1530 1656 ŠD Sisak, Sisak 4,5 27,0 34,5 18,5
11 15 I Pošmuga, Suzana 1570 1868 ŠK Goran, Vrbovsko 4,0 32,0 41,0 21,5
12 14 II Dašić, Jelena 1573 1754 ŠK Draga, Rijeka 4,0 31,5 41,5 20,5
13 17 I Brigljević, Iva-Mila 1475 1871 ŠD Sisak, Sisak 4,0 29,5 41,0 21,5
14 11 II Dašić, Lana 1611 1862 ŠK Draga, Rjeka 4,0 29,0 36,5 18,0
15 7 I Špiranec, Noemi 1708 1879 ŠK Podsused, Zagreb 4,0 28,5 39,0 22,0
16 12 MK Batory, Lucija 1595 1849 ŠK Lucija, Rijeka 3,5 26,5 35,5 15,0
17 13 I Alaber, Maja 1591 1739 ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb 3,5 26,0 35,0 16,5
18 19 II Klarić, Nikolina 0 1769 ŠK Šahovska škola Delnice, Delnice 3,5 26,0 32,0 16,5
19 9 I Blažeka, Ivana 1630 1768 ŠK Polet, Buševec 2,5 27,0 32,5 14,5
20 20   Špilek, Kristina 0 1600 ŠK Silent, Zagreb 1,0 28,0 35,0 5,5

Rezultati 9. kola, 29.07.2012 u 8.30 sati
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 2 NM Vujnović, Patricija 7,0 1 - 0 4,5 MK Iveković, Zvjezdana 8
2 7 I Špiranec, Noemi 4,0 0 - 1 7,0 NM Turk, Tajana 3
3 1 NM Iveković, Tihana 6,0 = - = 4,0 II Krmpotić, Klara 16
4 4 NM Kukić, Lora 5,0 1 - 0 4,0 I Pošmuga, Suzana 15
5 5 MK Ljikar, Tamara 4,0 1 - 0 4,0 II Dašić, Jelena 14
6 10 MK Rožić, Lucija 3,5 1 - 0 4,0 I Brigljević, Iva-Mila 17
7 12 MK Batory, Lucija 3,5 0 - 1 3,5 MK Blažeka, Mihaela 6
8 18 MK Cvitan, Ena 3,5 1 - 0 1,0   Špilek, Kristina 20
9 19 II Klarić, Nikolina 3,0 = - = 3,0 I Alaber, Maja 13
10 11 II Dašić, Lana 3,0 1 - 0 2,5 I Blažeka, Ivana 9

Rezultati 8. kola, 28.07.2012 u 15.00 sati
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 2 NM Vujnović, Patricija 6,0 1 - 0 4,0 MK Ljikar, Tamara 5
2 3 NM Turk, Tajana 6,0 1 - 0 3,5 MK Cvitan, Ena 18
3 14 II Dašić, Jelena 4,0 0 - 1 5,0 NM Iveković, Tihana 1
4 6 MK Blažeka, Mihaela 3,5 0 - 1 4,0 NM Kukić, Lora 4
5 8 MK Iveković, Zvjezdana 3,5 1 - 0 3,5 MK Rožić, Lucija 10
6 15 I Pošmuga, Suzana 3,5 = - = 3,0 MK Batory, Lucija 12
7 16 II Krmpotić, Klara 3,0 1 - 0 3,0 II Dašić, Lana 11
8 13 I Alaber, Maja 3,0 0 - 1 3,0 I Brigljević, Iva-Mila 17
9 9 I Blažeka, Ivana 2,5 0 - 1 3,0 I Špiranec, Noemi 7
10 20   Špilek, Kristina 0,5 = - = 2,5 II Klarić, Nikolina 19

Rezultati 7. kola, 27.07.2012 u 15.00 sati
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 4 NM Kukić, Lora 4,0 0 - 1 5,0 NM Vujnović, Patricija 2
2 10 MK Rožić, Lucija 3,5 0 - 1 5,0 NM Turk, Tajana 3
3 5 MK Ljikar, Tamara 4,0 0 - 1 4,0 NM Iveković, Tihana 1
4 18 MK Cvitan, Ena 3,0 = - = 3,0 MK Blažeka, Mihaela 6
5 7 I Špiranec, Noemi 3,0 0 - 1 3,0 II Dašić, Jelena 14
6 8 MK Iveković, Zvjezdana 3,0 = - = 3,0 I Pošmuga, Suzana 15
7 17 I Brigljević, Iva-Mila 2,5 = - = 2,5 MK Batory, Lucija 12
8 16 II Krmpotić, Klara 2,5 = - = 2,5 I Alaber, Maja 13
9 11 II Dašić, Lana 2,0 1 - 0 2,5 II Klarić, Nikolina 19
10 9 I Blažeka, Ivana 1,5 1 - 0 0,5   Špilek, Kristina 20

Rezultati 6. kola, 26.07.2012 u 15.00 sati
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 1 NM Iveković, Tihana 3,5 = - = 4,5 NM Turk, Tajana 3
2 2 NM Vujnović, Patricija 4,0 1 - 0 3,5 MK Rožić, Lucija 10
3 4 NM Kukić, Lora 3,0 1 - 0 3,0 MK Iveković, Zvjezdana 8
4 5 MK Ljikar, Tamara 3,0 1 - 0 3,0 MK Cvitan, Ena 18
5 15 I Pošmuga, Suzana 2,5 = - = 2,5 I Špiranec, Noemi 7
6 13 I Alaber, Maja 2,5 0 - 1 2,0 II Dašić, Jelena 14
7 6 MK Blažeka, Mihaela 2,0 1 - 0 2,0 II Dašić, Lana 11
8 19 II Klarić, Nikolina 2,0 = - = 2,0 I Brigljević, Iva-Mila 17
9 12 MK Batory, Lucija 1,5 1 - 0 1,5 I Blažeka, Ivana 9
10 20   Špilek, Kristina 0,5 0 - 1 1,5 II Krmpotić, Klara 16

Rezultati 5. kola, 26.07.2012 u 8.30 sati
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 1 NM Iveković, Tihana 3,0 = - = 3,5 NM Vujnović, Patricija 2
2 3 NM Turk, Tajana 3,5 1 - 0 3,0 MK Ljikar, Tamara 5
3 7 I Špiranec, Noemi 2,5 0 - 1 2,5 MK Rožić, Lucija 10
4 18 MK Cvitan, Ena 2,5 = - = 2,0 I Pošmuga, Suzana 15
5 11 II Dašić, Lana 2,0 0 - 1 2,0 NM Kukić, Lora 4
6 17 I Brigljević, Iva-Mila 2,0 0 - 1 2,0 MK Iveković, Zvjezdana 8
7 14 II Dašić, Jelena 1,5 = - = 1,5 MK Blažeka, Mihaela 6
8 9 I Blažeka, Ivana 1,5 0 - 1 1,5 I Alaber, Maja 13
9 16 II Krmpotić, Klara 1,0 = - = 1,5 II Klarić, Nikolina 19
10 12 MK Batory, Lucija 0,5 1 - 0 0,5   Špilek, Kristina 20

Rezultati 4. kola, 25.07.2012 u 15.00 sati
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 2 NM Vujnović, Patricija 2,5 1 - 0 2,5 MK Cvitan, Ena 18
2 4 NM Kukić, Lora 2,0 0 - 1 2,5 NM Turk, Tajana 3
3 8 MK Iveković, Zvjezdana 2,0 0 - 1 2,0 NM Iveković, Tihana 1
4 17 I Brigljević, Iva-Mila 2,0 0 - 1 2,0 MK Ljikar, Tamara 5
5 11 II Dašić, Lana 1,5 = - = 2,0 I Špiranec, Noemi 7
6 10 MK Rožić, Lucija 1,5 1 - 0 1,5 II Dašić, Jelena 14
7 6 MK Blažeka, Mihaela 1,0 = - = 1,0 I Blažeka, Ivana 9
8 15 I Pošmuga, Suzana 1,0 1 - 0 1,0 II Krmpotić, Klara 16
9 19 II Klarić, Nikolina 0,5 1 - 0 0,5 MK Batory, Lucija 12
10 13 I Alaber, Maja 0,5 1 - 0 0,5   Špilek, Kristina 20

Rezultati 3. kola, 24.07.2012 u 15.00 sati
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 3 NM Turk, Tajana 2,0 = - = 2,0 NM Vujnović, Patricija 2
2 18 MK Cvitan, Ena 1,5 1 - 0 2,0 NM Kukić, Lora 4
3 5 MK Ljikar, Tamara 1,5 = - = 1,5 MK Iveković, Zvjezdana 8
4 1 NM Iveković, Tihana 1,0 1 - 0 1,0 I Pošmuga, Suzana 15
5 6 MK Blažeka, Mihaela 1,0 0 - 1 1,0 I Brigljević, Iva-Mila 17
6 7 I Špiranec, Noemi 1,0 1 - 0 1,0 II Krmpotić, Klara 16
7 9 I Blažeka, Ivana 1,0 0 - 1 0,5 MK Rožić, Lucija 10
8 20   Špilek, Kristina 0,5 0 - 1 0,5 II Dašić, Lana 11
9 14 II Dašić, Jelena 0,5 1 - 0 0,5 II Klarić, Nikolina 19
10 12 MK Batory, Lucija 0,0 = - = 0,0 I Alaber, Maja 13

Rezultati 2. kola, 24.07.2012 u 8.30 sati
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 4 NM Kukić, Lora 1,0 1 - 0 1,0 NM Iveković, Tihana 1
2 2 NM Vujnović, Patricija 1,0 1 - 0 1,0 MK Blažeka, Mihaela 6
3 17 I Brigljević, Iva-Mila 1,0 0 - 1 1,0 NM Turk, Tajana 3
4 19 II Klarić, Nikolina 0,5 0 - 1 0,5 MK Ljikar, Tamara 5
5 8 MK Iveković, Zvjezdana 0,5 1 - 0 0,5   Špilek, Kristina 20
6 15 I Pošmuga, Suzana 0,5 = - = 0,5 I Blažeka, Ivana 9
7 10 MK Rožić, Lucija 0,5 0 - 1 0,5 MK Cvitan, Ena 18
8 13 I Alaber, Maja 0,0 0 - 1 0,0 I Špiranec, Noemi 7
9 11 II Dašić, Lana 0,0 = - = 0,0 II Dašić, Jelena 14
10 16 II Krmpotić, Klara 0,0 1 - 0 0,0 MK Batory, Lucija 12

Rezultati 1. kola, 23.07.2012 u 15.00 sati
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 1 NM Iveković, Tihana 0,0 1 - 0 0,0 II Dašić, Lana 11
2 12 MK Batory, Lucija 0,0 0 - 1 0,0 NM Vujnović, Patricija 2
3 3 NM Turk, Tajana 0,0 1 - 0 0,0 I Alaber, Maja 13
4 14 II Dašić, Jelena 0,0 0 - 1 0,0 NM Kukić, Lora 4
5 5 MK Ljikar, Tamara 0,0 = - = 0,0 I Pošmuga, Suzana 15
6 16 II Krmpotić, Klara 0,0 0 - 1 0,0 MK Blažeka, Mihaela 6
7 7 I Špiranec, Noemi 0,0 0 - 1 0,0 I Brigljević, Iva-Mila 17
8 18 MK Cvitan, Ena 0,0 = - = 0,0 MK Iveković, Zvjezdana 8
9 9 I Blažeka, Ivana 0,0 = - = 0,0 II Klarić, Nikolina 19
10 20   Špilek, Kristina 0,0 = - = 0,0 MK Rožić, Lucija 10

Startna lista

Sbr.   Ime IRtg NRtg FED Klub Rođ
1 NM Iveković, Tihana 2003 2048 CRO ŠK Podsused, Zagreb 03.03.1995
2 NM Vujnović, Patricija 1971 2121 CRO ŠK Liburnija, Rijeka 14.08.1995
3 NM Turk, Tajana 1923 2015 CRO ŠK Ivan Dvoržak, Rovišće-Zrinski Topolovac 10.09.1996
4 NM Kukić, Lora 1891 2048 CRO ŠK Draga, Rijeka 19.01.1995
5 MK Ljikar, Tamara 1821 2009 CRO ŠK Vukovar '91, Vukovar 23.04.1998
6 MK Blažeka, Mihaela 1782 1945 CRO ŠK Polet, Buševec 06.01.2000
7 I Špiranec, Noemi 1708 1879 CRO ŠK Podsused, Zagreb 29.08.1999
8 MK Iveković, Zvjezdana 1641 1923 CRO ŠK Podsused, Zagreb 09.03.1999
9 I Blažeka, Ivana 1630 1768 CRO ŠK Polet, Buševec 30.07.1996
10 MK Rožić, Lucija 1614 1838 CRO ŠK Polet, Buševec 22.11.1995
11 II Dašić, Lana 1611 1862 CRO ŠK Draga, Rjeka 09.01.1998
12 MK Batory, Lucija 1595 1849 CRO ŠK Lucija, Rijeka 04.05.1999
13 I Alaber, Maja 1591 1739 CRO ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb 20.07.1996
14 II Dašić, Jelena 1573 1754 CRO ŠK Draga, Rijeka 26.05.2001
15 I Pošmuga, Suzana 1570 1868 CRO ŠK Goran, Vrbovsko 03.10.1996
16 II Krmpotić, Klara 1530 1656 CRO ŠD Sisak, Sisak 01.01.1998
17 I Brigljević, Iva-Mila 1475 1871 CRO ŠD Sisak, Sisak 07.12.1997
18 MK Cvitan, Ena 0 2013 CRO ŠK Goran, Vrbovsko 05.06.2001
19 II Klarić, Nikolina 0 1769 CRO ŠK Šahovska škola Delnice, Delnice 01.11.1998
20   Špilek, Kristina 0 1600 CRO ŠK Silent, Zagreb 04.09.1995