Juniori

Top Terme noću

Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za juniore do 17 godina
Konačan poredak

Mjesto Sbr.   Ime NRtg IRtg Klub Bod BH. BH. Kum
1 2 FM Srbiš, Jurica 2303 2322 ŠŠK Podravka, Koprivnica 7,5 39,5 51,0 39,0
2 1 FM Ostović, Matija 2307 2272 ŠK Liburnija, Rijeka 7,5 39,0 51,5 39,0
3 4 MK Blažeka, Matej 2216 2216 HAŠK Mladost, Zagreb 6,0 40,5 52,5 32,0
4 3 MK Petrušić, Toni 2248 2233 ŠK Zadar, Zadar 6,0 39,5 50,0 29,5
5 7 MK Monjac, Mislav 2093 2122 ŠK Draga, Rijeka 6,0 37,5 48,0 32,5
6 5 MK Muškardin, Mario 2211 2224 ŠK Liburnija, Rijeka 6,0 36,5 48,0 29,5
7 9 MK Sokač, Marko 1951 2131 ŠŠK Konaki, Novo Virje 5,5 38,0 48,5 30,0
8 6 MK Iveković, Božidar 2209 2198 ŠK Podsused, Zagreb 5,5 36,5 46,5 29,5
9 13 I Cenkovčan, Andrija 1867 2081 ŠŠK Konaki, Novo Virje 5,5 34,5 43,5 27,5
10 10 MK Glavan, Marko 1940 2119 ŠK Sveti Vid, Privlaka 5,0 38,0 49,5 27,0
11 8 MK Pejić, Igor 2014 2084 ŠK Liburnija, Rijeka 5,0 36,5 46,5 29,5
12 15 II Rajter, Emil 1822 1932 ŠK Liburnija, Rijeka 5,0 34,5 44,5 26,0
13 12 I Šelendić, Ivan 1889 1977 ŠK Prigorje, Zagreb-Markuševec 5,0 33,5 42,5 25,0
14 17 III Kukurin, Luka 1816 1826 ŠK Vladimir Gortan, Poreč 5,0 29,0 38,5 19,0
15 19 I Pavić, Filip 1785 1995 ŠK PIK Vrbovec, Vrbovec 4,5 34,0 44,0 23,5
16 11 I Matanović, Luka 1932 2067 ŠK Đuro Đaković Holding, Slavonski Brod 4,5 34,0 41,5 25,0
17 16 II Pavčević, Bruno 1821 1963 ŠK Zagreb, Zagreb 4,5 30,0 38,5 21,5
18 20 III Kostur, Lovro 1716 1847 HAŠK Mladost, Zagreb 4,5 28,5 36,0 20,5
19 14 II Muha, Miljenko 1840 1956 ŠK Zagreb, Zagreb 4,0 32,0 40,0 22,0
20 18 I Turčin, Lovro 1798 2006 ŠK PIK Vrbovec, Vrbovec 4,0 30,0 40,5 20,0
21 21 III Čolak, Dominik 1655 1884 ŠK Casper, Zadar 4,0 29,0 38,0 20,0
22 26 II Kolić, Ivan 0 1995 ŠK Đakovo, Đakovo 4,0 28,0 35,5 19,0
23 22 III Mesar, Antun 1655 1838 ŠK Zaprešić, Zaprešić 4,0 27,5 35,0 18,5
24 24 III Halavanja, Matija 1562 1892 ŠD Sisak, Sisak 4,0 25,0 32,0 14,5
25 31 IV Vanjek, Petar 0 1779 ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo 3,0 28,0 35,5 17,5
26 23 IV Kolanović, David 1614 1761 ŠK Sveti Vid, Privlaka 3,0 27,0 35,0 16,0
27 29 III Špoljar, Zvonimir 0 1842 ŠK Đakovo, Đakovo 3,0 26,5 33,5 13,5
28 32 IV Zukanović, Dino 0 1772 ŠK Petrinja, Petrinja 3,0 26,0 33,0 15,0
29 25 III Martinović, Josip 1559 1779 ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo 3,0 24,5 31,5 12,5
30 28   Radenić, Filip 0 1845 ŠD Sisak, Sisak 3,0 20,5 27,0 12,0
31 30 IV Maduna, Dinko 0 1820 HAŠK Mladost, Zagreb 2,0 23,5 30,0 9,0
32 27 II Zagorščak, Dino 0 1911 ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo 1,5 23,0 29,5 5,0

Rezultati 9. kola, 29.07.2012 u 8.30 sati
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 7 MK Monjac, Mislav 6,0 0 - 1 6,5 FM Ostović, Matija 1
2 2 FM Srbiš, Jurica 6,5 1 - 0 5,0 MK Pejić, Igor 8
3 3 MK Petrušić, Toni 5,5 = - = 5,5 MK Blažeka, Matej 4
4 5 MK Muškardin, Mario 5,0 1 - 0 5,0 MK Glavan, Marko 10
5 13 I Cenkovčan, Andrija 5,0 = - = 5,0 MK Sokač, Marko 9
6 6 MK Iveković, Božidar 4,5 1 - 0 4,5 I Pavić, Filip 19
7 12 I Šelendić, Ivan 4,0 1 - 0 4,5 I Matanović, Luka 11
8 21 III Čolak, Dominik 4,0 0 - 1 4,0 II Rajter, Emil 15
9 17 III Kukurin, Luka 4,0 1 - 0 4,0 I Turčin, Lovro 18
10 26 II Kolić, Ivan 3,5 = - = 4,0 III Kostur, Lovro 20
11 23 IV Kolanović, David 3,0 0 - 1 3,5 II Pavčević, Bruno 16
12 14 II Muha, Miljenko 3,0 1 - 0 3,0 III Špoljar, Zvonimir 29
13 31 IV Vanjek, Petar 3,0 0 - 1 3,0 III Halavanja, Matija 24
14 30 IV Maduna, Dinko 2,0 0 - 1 3,0 III Mesar, Antun 22
15 28   Radenić, Filip 2,5 = - = 2,5 III Martinović, Josip 25
16 32 IV Zukanović, Dino 2,5 = - = 1,0 II Zagorščak, Dino 27

Rezultati 8. kola, 28.07.2012 u 15.00 sati
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 1 FM Ostović, Matija 6,0 = - = 5,0 MK Petrušić, Toni 3
2 4 MK Blažeka, Matej 5,0 = - = 6,0 FM Srbiš, Jurica 2
3 7 MK Monjac, Mislav 5,0 1 - 0 4,5 MK Iveković, Božidar 6
4 8 MK Pejić, Igor 4,5 = - = 4,5 MK Sokač, Marko 9
5 15 II Rajter, Emil 4,0 0 - 1 4,0 MK Muškardin, Mario 5
6 10 MK Glavan, Marko 4,0 1 - 0 4,0 I Šelendić, Ivan 12
7 16 II Pavčević, Bruno 3,5 0 - 1 4,0 I Cenkovčan, Andrija 13
8 26 II Kolić, Ivan 3,5 0 - 1 3,5 I Pavić, Filip 19
9 11 I Matanović, Luka 3,5 1 - 0 3,0 II Muha, Miljenko 14
10 18 I Turčin, Lovro 3,0 1 - 0 3,0 IV Vanjek, Petar 31
11 20 III Kostur, Lovro 3,0 1 - 0 3,0 IV Kolanović, David 23
12 21 III Čolak, Dominik 3,0 1 - 0 3,0 III Mesar, Antun 22
13 25 III Martinović, Josip 2,5 0 - 1 3,0 III Kukurin, Luka 17
14 24 III Halavanja, Matija 2,0 1 - 0 2,0 IV Maduna, Dinko 30
15 32 IV Zukanović, Dino 2,0 = - = 2,0   Radenić, Filip 28
16 27 II Zagorščak, Dino 1,0 0 - 1 2,0 III Špoljar, Zvonimir 29

Rezultati 7. kola, 27.07.2012 u 15.00 sati
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 9 MK Sokač, Marko 4,5 0 - 1 5,0 FM Ostović, Matija 1
2 2 FM Srbiš, Jurica 5,0 1 - 0 4,0 MK Glavan, Marko 10
3 5 MK Muškardin, Mario 4,0 0 - 1 4,0 MK Petrušić, Toni 3
4 4 MK Blažeka, Matej 4,0 1 - 0 4,0 II Rajter, Emil 15
5 19 I Pavić, Filip 3,5 0 - 1 4,0 MK Monjac, Mislav 7
6 6 MK Iveković, Božidar 3,5 1 - 0 3,5 I Matanović, Luka 11
7 8 MK Pejić, Igor 3,5 1 - 0 3,5 II Kolić, Ivan 26
8 12 I Šelendić, Ivan 3,0 1 - 0 3,0 II Muha, Miljenko 14
9 13 I Cenkovčan, Andrija 3,0 1 - 0 3,0 III Kostur, Lovro 20
10 16 II Pavčević, Bruno 2,5 1 - 0 3,0 III Čolak, Dominik 21
11 22 III Mesar, Antun 2,5 = - = 2,5 I Turčin, Lovro 18
12 17 III Kukurin, Luka 2,0 1 - 0 2,0 III Halavanja, Matija 24
13 23 IV Kolanović, David 2,0 1 - 0 2,0   Radenić, Filip 28
14 29 III Špoljar, Zvonimir 2,0 0 - 1 1,5 III Martinović, Josip 25
15 31 IV Vanjek, Petar 2,0 1 - 0 1,0 II Zagorščak, Dino 27
16 30 IV Maduna, Dinko 1,0 1 - 0 2,0 IV Zukanović, Dino 32

Rezultati 6. kola, 26.07.2012 u 15.00 sati
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 1 FM Ostović, Matija 4,5 = - = 3,5 MK Blažeka, Matej 4
2 7 MK Monjac, Mislav 3,5 = - = 4,5 FM Srbiš, Jurica 2
3 9 MK Sokač, Marko 3,5 1 - 0 3,5 MK Iveković, Božidar 6
4 10 MK Glavan, Marko 3,0 1 - 0 3,5 MK Pejić, Igor 8
5 3 MK Petrušić, Toni 3,0 1 - 0 3,0 I Cenkovčan, Andrija 13
6 14 II Muha, Miljenko 3,0 0 - 1 3,0 MK Muškardin, Mario 5
7 15 II Rajter, Emil 3,0 1 - 0 3,0 I Šelendić, Ivan 12
8 11 I Matanović, Luka 2,5 1 - 0 2,5 II Pavčević, Bruno 16
9 18 I Turčin, Lovro 2,5 0 - 1 2,5 I Pavić, Filip 19
10 26 II Kolić, Ivan 2,5 1 - 0 2,0 IV Kolanović, David 23
11 21 III Čolak, Dominik 2,0 1 - 0 2,0 III Kukurin, Luka 17
12 20 III Kostur, Lovro 2,0 1 - 0 2,0 IV Vanjek, Petar 31
13 22 III Mesar, Antun 2,0 = - = 1,5 IV Zukanović, Dino 32
14 24 III Halavanja, Matija 1,5 = - = 1,5 III Špoljar, Zvonimir 29
15 28   Radenić, Filip 1,0 1 - 0 1,0 IV Maduna, Dinko 30
16 25 III Martinović, Josip 1,0 = - = 0,5 II Zagorščak, Dino 27

Rezultati 5. kola, 26.07.2012 u 8.30 sati
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 15 II Rajter, Emil 3,0 0 - 1 3,5 FM Ostović, Matija 1
2 2 FM Srbiš, Jurica 3,5 1 - 0 3,0 MK Petrušić, Toni 3
3 4 MK Blažeka, Matej 3,0 = - = 3,0 MK Sokač, Marko 9
4 8 MK Pejić, Igor 3,0 = - = 3,0 MK Monjac, Mislav 7
5 5 MK Muškardin, Mario 2,5 = - = 3,0 MK Iveković, Božidar 6
6 13 I Cenkovčan, Andrija 2,5 = - = 2,0 I Turčin, Lovro 18
7 10 MK Glavan, Marko 2,0 1 - 0 2,0 III Kostur, Lovro 20
8 19 I Pavić, Filip 2,0 = - = 2,0 I Matanović, Luka 11
9 12 I Šelendić, Ivan 2,0 1 - 0 2,0 III Mesar, Antun 22
10 14 II Muha, Miljenko 2,0 1 - 0 2,0 III Čolak, Dominik 21
11 31 IV Vanjek, Petar 2,0 0 - 1 1,5 II Kolić, Ivan 26
12 29 III Špoljar, Zvonimir 1,5 0 - 1 1,5 II Pavčević, Bruno 16
13 17 III Kukurin, Luka 1,0 1 - 0 1,0 IV Maduna, Dinko 30
14 23 IV Kolanović, David 1,0 1 - 0 1,0 III Martinović, Josip 25
15 32 IV Zukanović, Dino 1,0 = - = 1,0 III Halavanja, Matija 24
16 27 II Zagorščak, Dino 0,0 = - = 0,5   Radenić, Filip 28

Rezultati 4. kola, 25.07.2012 u 15.00 sati
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 1 FM Ostović, Matija 3,0 = - = 3,0 FM Srbiš, Jurica 2
2 6 MK Iveković, Božidar 2,5 = - = 2,5 MK Blažeka, Matej 4
3 3 MK Petrušić, Toni 2,0 1 - 0 2,0 MK Glavan, Marko 10
4 5 MK Muškardin, Mario 2,0 = - = 2,0 I Cenkovčan, Andrija 13
5 7 MK Monjac, Mislav 2,0 1 - 0 2,0 I Šelendić, Ivan 12
6 11 I Matanović, Luka 2,0 0 - 1 2,0 MK Pejić, Igor 8
7 9 MK Sokač, Marko 2,0 1 - 0 2,0 II Muha, Miljenko 14
8 16 II Pavčević, Bruno 1,5 0 - 1 2,0 II Rajter, Emil 15
9 21 III Čolak, Dominik 1,5 = - = 1,5 IV Vanjek, Petar 31
10 22 III Mesar, Antun 1,0 1 - 0 1,0 III Kukurin, Luka 17
11 18 I Turčin, Lovro 1,0 1 - 0 1,0 IV Kolanović, David 23
12 24 III Halavanja, Matija 1,0 0 - 1 1,0 I Pavić, Filip 19
13 20 III Kostur, Lovro 1,0 1 - 0 1,0 III Martinović, Josip 25
14 26 II Kolić, Ivan 0,5 1 - 0 1,0 IV Zukanović, Dino 32
15 28   Radenić, Filip 0,5 0 - 1 0,5 III Špoljar, Zvonimir 29
16 30 IV Maduna, Dinko 0,0 1 - 0 0,0 II Zagorščak, Dino 27

Rezultati 3. kola, 24.07.2012 u 15.00 sati
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 8 MK Pejić, Igor 2,0 0 - 1 2,0 FM Ostović, Matija 1
2 2 FM Srbiš, Jurica 2,0 1 - 0 2,0 MK Muškardin, Mario 5
3 4 MK Blažeka, Matej 1,5 1 - 0 2,0 MK Monjac, Mislav 7
4 6 MK Iveković, Božidar 1,5 1 - 0 1,5 II Pavčević, Bruno 16
5 13 I Cenkovčan, Andrija 1,5 = - = 1,5 I Matanović, Luka 11
6 17 III Kukurin, Luka 1,0 0 - 1 1,0 MK Petrušić, Toni 3
7 19 I Pavić, Filip 1,0 0 - 1 1,0 MK Sokač, Marko 9
8 10 MK Glavan, Marko 1,0 1 - 0 1,0 I Turčin, Lovro 18
9 12 I Šelendić, Ivan 1,0 1 - 0 1,0 III Kostur, Lovro 20
10 14 II Muha, Miljenko 1,0 1 - 0 1,0 III Mesar, Antun 22
11 15 II Rajter, Emil 1,0 1 - 0 1,0 IV Zukanović, Dino 32
12 23 IV Kolanović, David 1,0 0 - 1 0,5 III Čolak, Dominik 21
13 31 IV Vanjek, Petar 0,5 1 - 0 0,5   Radenić, Filip 28
14 27 II Zagorščak, Dino 0,0 0 - 1 0,0 III Halavanja, Matija 24
15 25 III Martinović, Josip 0,0 1 - 0 0,0 IV Maduna, Dinko 30
16 29 III Špoljar, Zvonimir 0,0 = - = 0,0 II Kolić, Ivan 26

Rezultati 2. kola, 24.07.2012 u 8.30 sati
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 1 FM Ostović, Matija 1,0 1 - 0 1,0 MK Glavan, Marko 10
2 9 MK Sokač, Marko 1,0 0 - 1 1,0 FM Srbiš, Jurica 2
3 11 I Matanović, Luka 1,0 = - = 1,0 MK Blažeka, Matej 4
4 5 MK Muškardin, Mario 1,0 1 - 0 1,0 I Šelendić, Ivan 12
5 13 I Cenkovčan, Andrija 1,0 = - = 1,0 MK Iveković, Božidar 6
6 7 MK Monjac, Mislav 1,0 1 - 0 1,0 II Muha, Miljenko 14
7 32 IV Zukanović, Dino 1,0 0 - 1 1,0 MK Pejić, Igor 8
8 16 II Pavčević, Bruno 0,5 1 - 0 1,0 I Pavić, Filip 19
9 3 MK Petrušić, Toni 0,0 1 - 0 0,5 IV Vanjek, Petar 31
10 24 III Halavanja, Matija 0,0 0 - 1 0,0 II Rajter, Emil 15
11 26 II Kolić, Ivan 0,0 0 - 1 0,0 III Kukurin, Luka 17
12 18 I Turčin, Lovro 0,0 1 - 0 0,0 III Martinović, Josip 25
13 20 III Kostur, Lovro 0,0 1 - 0 0,0 II Zagorščak, Dino 27
14 28   Radenić, Filip 0,0 = - = 0,0 III Čolak, Dominik 21
15 22 III Mesar, Antun 0,0 1 - 0 0,0 III Špoljar, Zvonimir 29
16 30 IV Maduna, Dinko 0,0 0 - 1 0,0 IV Kolanović, David 23

Rezultati 1. kola, 23.07.2012 u 15.00 sati
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 17 III Kukurin, Luka 0,0 0 - 1 0,0 FM Ostović, Matija 1
2 2 FM Srbiš, Jurica 0,0 1 - 0 0,0 I Turčin, Lovro 18
3 19 I Pavić, Filip 0,0 1 - 0 0,0 MK Petrušić, Toni 3
4 4 MK Blažeka, Matej 0,0 1 - 0 0,0 III Kostur, Lovro 20
5 21 III Čolak, Dominik 0,0 0 - 1 0,0 MK Muškardin, Mario 5
6 6 MK Iveković, Božidar 0,0 1 - 0 0,0 III Mesar, Antun 22
7 23 IV Kolanović, David 0,0 0 - 1 0,0 MK Monjac, Mislav 7
8 8 MK Pejić, Igor 0,0 1 - 0 0,0 III Halavanja, Matija 24
9 25 III Martinović, Josip 0,0 0 - 1 0,0 MK Sokač, Marko 9
10 10 MK Glavan, Marko 0,0 1 - 0 0,0 II Kolić, Ivan 26
11 27 II Zagorščak, Dino 0,0 0 - 1 0,0 I Matanović, Luka 11
12 12 I Šelendić, Ivan 0,0 1 - 0 0,0   Radenić, Filip 28
13 29 III Špoljar, Zvonimir 0,0 0 - 1 0,0 I Cenkovčan, Andrija 13
14 14 II Muha, Miljenko 0,0 1 - 0 0,0 IV Maduna, Dinko 30
15 31 IV Vanjek, Petar 0,0 = - = 0,0 II Pavčević, Bruno 16
  32 IV Zukanović, Dino 0,0 1 - -     Slobodan  

Startna lista

Sbr.   Ime IRtg NRtg FED Klub Rođ
1 FM Ostović, Matija 2307 2272 CRO ŠK Liburnija, Rijeka 27.03.1995
2 FM Srbiš, Jurica 2303 2322 CRO ŠŠK Podravka, Koprivnica 10.04.1995
3 MK Petrušić, Toni 2248 2233 CRO ŠK Zadar, Zadar 04.03.1995
4 MK Blažeka, Matej 2216 2216 CRO HAŠK Mladost, Zagreb 27.03.1995
5 MK Muškardin, Mario 2211 2224 CRO ŠK Liburnija, Rijeka 03.02.1995
6 MK Iveković, Božidar 2209 2198 CRO ŠK Podsused, Zagreb 31.10.1996
7 MK Monjac, Mislav 2093 2122 CRO ŠK Draga, Rijeka 28.10.1996
8 MK Pejić, Igor 2014 2084 CRO ŠK Liburnija, Rijeka 13.05.1995
9 MK Sokač, Marko 1951 2131 CRO ŠŠK Konaki, Novo Virje 30.12.1997
10 MK Glavan, Marko 1940 2119 CRO ŠK Sveti Vid, Privlaka 16.08.1995
11 I Matanović, Luka 1932 2067 CRO ŠK Đuro Đaković Holding, Slavonski Brod 29.11.1996
12 I Šelendić, Ivan 1889 1977 CRO ŠK Prigorje, Zagreb-Markuševec 18.11.1995
13 I Cenkovčan, Andrija 1867 2081 CRO ŠŠK Konaki, Novo Virje 31.08.1995
14 II Muha, Miljenko 1840 1956 CRO ŠK Zagreb, Zagreb 04.07.2000
15 II Rajter, Emil 1822 1932 CRO ŠK Liburnija, Rijeka 17.09.1996
16 II Pavčević, Bruno 1821 1963 CRO ŠK Zagreb, Zagreb 19.07.1998
17 III Kukurin, Luka 1816 1826 CRO ŠK Vladimir Gortan, Poreč 12.10.1996
18 I Turčin, Lovro 1798 2006 CRO ŠK PIK Vrbovec, Vrbovec 08.07.1997
19 I Pavić, Filip 1785 1995 CRO ŠK PIK Vrbovec, Vrbovec 04.10.1997
20 III Kostur, Lovro 1716 1847 CRO HAŠK Mladost, Zagreb 30.06.1996
21 III Čolak, Dominik 1655 1884 CRO ŠK Casper, Zadar 11.12.1997
22 III Mesar, Antun 1655 1838 CRO ŠK Zaprešić, Zaprešić 28.08.1996
23 IV Kolanović, David 1614 1761 CRO ŠK Sveti Vid, Privlaka 19.12.1996
24 III Halavanja, Matija 1562 1892 CRO ŠD Sisak, Sisak 21.10.1997
25 III Martinović, Josip 1559 1779 CRO ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo 22.09.1995
26 II Kolić, Ivan 0 1995 CRO ŠK Đakovo, Đakovo 13.05.1996
27 II Zagorščak, Dino 0 1911 CRO ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo 03.02.1996
28   Radenić, Filip 0 1845 CRO ŠD Sisak, Sisak 15.12.2000
29 III Špoljar, Zvonimir 0 1842 CRO ŠK Đakovo, Đakovo 09.02.1996
30 IV Maduna, Dinko 0 1820 CRO HAŠK Mladost, Zagreb 04.11.1999
31 IV Vanjek, Petar 0 1779 CRO ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo 06.02.1995
32 IV Zukanović, Dino 0 1772 CRO ŠK Petrinja, Petrinja 29.05.1997