7. KADETSKI ŠAHOVSKI TURNIR “IOVALLIUM”
Otvoreno kadetsko prvenstvo Valpova

Valpovo, 3.-5. prosinca 2010.


Konačan poredak

Mjesto Sbr.   Ime Rtg FED Klub Bod BH. BH. Kum pobj
1 2 II Pavčević Bruno 1786 CRO Šk Zagreb, Zagreb 6,0 22,5 31,5 24,5 5
2 1 II Cenkovčan Andrija 1835 CRO ŠŠK Konaki, Novo Virje 6,0 21,5 30,0 24,5 5
3 4 II Sokač Marko 1760 CRO šk Konaki, N. Virje 5,5 23,0 32,0 22,5 4
4 5 III Hladnić Emanuel 1723 CRO šk Konaki, N. Virje 5,0 23,0 32,0 22,0 5
5 18 III Lijić Matko 1751 CRO Šk Radnik, Velimirovac 5,0 22,0 29,5 21,0 5
6 14 III Matanović Anto 1789 CRO Šk đuro đaković Holding, Slavo 5,0 21,0 30,0 21,0 5
7 11 III Pakter Mateo 1806 CRO Šk Vukovar '91, Vukovar 5,0 20,0 26,0 20,0 5
8 16 IV Požgaj Hrvoje 1783 CRO Šk Sveta Nedelja, Bestovje 5,0 19,0 27,0 19,0 5
9 3 II Vuletić Karlo 1780 CRO Šk đuro đaković Holding, Slavo 4,5 25,5 35,0 22,0 4
10 6 IV Bošnjak Petar 1713 CRO Šk Grgin Dol, Požega 4,5 20,5 29,5 20,5 3
11 23 IV Erenda Bruno 1710 CRO Šk Zagreb, Zagreb 4,5 19,0 26,5 18,0 3
12 7 III Udovičić Dominik 1660 CRO Šk đuro đaković Holding, Slavo 4,5 18,5 26,0 18,5 4
13 15 IV Grgurić Toni 1784 CRO Šk Radnik, Velimirovac 4,5 18,0 26,0 16,5 4
14 8 III Mesar Antun 1652 CRO Šk Ban Jelačić, Zaprešić 4,0 22,0 30,5 19,0 3
15 30   Kakuk Tibor 1645 CRO Šk Grgin Dol, Požega 4,0 21,0 29,0 16,5 3
16 21 IV Anić Vladimir 1725 CRO Šk Belišće, Belišće 4,0 19,5 26,5 18,0 4
17 17 IV Muha Miljenko 1755 CRO Šk Zagreb, Zagreb 4,0 19,0 27,5 15,5 3
18 12 III Matanović Pavo 1799 CRO Šk Brod, Slavonski Brod 4,0 18,5 26,5 18,0 4
19 44   Stanković Mateo 1600 CRO Šk Stridon, štrigova 4,0 17,5 25,5 15,0 4
20 10 III Zagorščak Dino 1824 CRO Šk Hrvatska čitaonica, Valpovo 4,0 17,0 22,5 17,0 2
21 27   Martinović Josip 1675 CRO Šk Hrvatska čitaonica, Valpovo 4,0 16,5 24,5 14,0 4
22 41   Mahmutbegović Muharem 1600 CRO Šk Dama, Đakovo 4,0 15,5 22,0 14,0 4
23 9 III Sučić Matej 1832 CRO Šk Hrvatska čitaonica, Valpovo 3,5 20,0 29,0 17,0 2
24 13 IV Neferanović Robert 1790 CRO Šk Vukovar '91, Vukovar 3,5 20,0 28,5 16,5 3
25 28   Bošnjak Andrija 1668 CRO Šk Grgin Dol, Požega 3,5 18,0 24,5 12,5 3
26 24 II Domitrović Sonja 1704 CRO Ššk Konaki, Novo Virje 3,5 17,0 24,0 15,0 2
27 34   Bišćan Nikola 1600 CRO Šk Donji Miholjac, Donji Mihol 3,5 16,5 23,5 13,5 3
28 42   Mesar Vedran 1600 CRO Šk Ban Jelačić, Zaprešić 3,5 16,5 22,5 12,5 3
29 29   Filajdić Fabijan 1649 CRO Šk Brod, Slavonski Brod 3,0 19,5 27,0 12,0 3
30 20 IV Čamagajevac Alen 1729 CRO ŠK Belišće, Belišće 3,0 18,5 25,0 14,5 2
31 19 IV Iveković Stjepan 1730 CRO Šk Podsused, Zagreb 3,0 17,5 24,5 13,5 2
32 39   Kurtović Leon 1600 CRO Šk Hrvatska čitaonica, Valpovo 3,0 17,5 24,5 11,0 2
33 48   Zimmermann Mateo 1600 CRO Šk Hrvatska čitaonica, Valpovo 3,0 17,5 23,5 15,0 3
34 26   Grmovšek Mihael 1678 CRO Šk Krapina, Krapina 3,0 17,0 25,0 9,0 3
35 25 IV Kučera Edi 1703 CRO Šk Beli Manastir, Beli Manasti 3,0 15,5 22,5 13,0 3
36 31   Barbarić Filip 1616 CRO Šk Brod, Slavonski Brod 3,0 15,5 20,5 9,0 3
37 37   Kakuk Ivor 1600 CRO ŠK Grgin Dol, Požega 3,0 14,5 21,5 10,0 3
38 38   Kovač Antonijo 1600 CRO Šk Beli Manastir, Beli Manasti 2,5 15,5 22,5 10,5 2
39 43   Spajić Petra 1600 CRO Šk Donji Miholjac, Donji Mihol 2,5 14,5 21,0 8,5 2
40 22 IV Herega Ivan 1711 CRO Šk Hrvatska čitaonica, Valpovo 2,5 14,0 19,0 9,5 2
41 49   Šoš Fran 1600 CRO ŠK Donji Miholjac, Donji Miholjac 2,5 13,5 17,5 9,0 2
42 33   Barbarić Tomislav 1600 CRO Šk Brod, Slavonski Brod 2,5 11,0 15,5 5,5 2
43 46   Vukadinović Dimitrije 1600 CRO Šk Beli Manastir, Beli Manasti 2,0 15,5 21,0 8,0 2
44 50   Živković Branimir 1600 CRO Šk Hrvatska čitaonica, Valpovo 2,0 14,5 18,0 6,0 2
45 47   Vučković Saša 1600 CRO Šk Beli Manastir, Beli Manasti 2,0 13,5 18,0 8,0 0
46 45   Udovičić Krešimir 1600 CRO Šk Brod, Slavonski Brod 2,0 13,5 17,5 7,0 2
47 40   Kvakan Mihael 1600 CRO Šk Hrvatska čitaonica, Valpovo 1,5 15,5 20,5 5,5 1
48 35   Ergović Pavle 1600 CRO Šk Radnik, Velimirovac 1,5 12,5 17,5 4,0 0
49 32   Adžić Samuel 1600 CRO Šk Hrvatska čitaonica, Valpovo 1,0 13,5 19,0 4,0 1
50 36   Filajdić Petar 1600 CRO Šk Brod, Slavonski Brod 0,5 12,5 19,5 0,5 0

Rezultati 7. kola, 05.12.2010 u 11,30
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 14 III Matanović Anto 5,0 0 - 1 5,0 II Cenkovčan Andrija 1
2 7 III Udovičić Dominik 4,5 0 - 1 5,0 II Pavčević Bruno 2
3 4 II Sokač Marko 4,5 1 - 0 4,5 II Vuletić Karlo 3
4 21 IV Anić Vladimir 4,0 0 - 1 4,0 III Hladnić Emanuel 5
5 6 IV Bošnjak Petar 4,0 = - = 4,0 IV Erenda Bruno 23
6 18 III Lijić Matko 4,0 1 - 0 4,0 III Mesar Antun 8
7 30   Kakuk Tibor 4,0 0 - 1 4,0 III Pakter Mateo 11
8 12 III Matanović Pavo 4,0 0 - 1 4,0 IV Požgaj Hrvoje 16
9 10 III Zagorščak Dino 3,5 = - = 3,5 IV Muha Miljenko 17
10 15 IV Grgurić Toni 3,5 1 - 0 3,5 IV Neferanović Robert 13
11 42   Mesar Vedran 3,0 = - = 3,0 III Sučić Matej 9
12 24 II Domitrović Sonja 3,0 = - = 3,0   Bišćan Nikola 34
13 48   Zimmermann Mateo 3,0 0 - 1 3,0   Martinović Josip 27
14 29   Filajdić Fabijan 3,0 0 - 1 3,0   Stanković Mateo 44
15 31   Barbarić Filip 3,0 0 - 1 3,0   Mahmutbegović Muharem 41
16 20 IV Čamagajevac Alen 2,5 = - = 2,5   Kurtović Leon 39
17 43   Spajić Petra 2,5 0 - 1 2,5   Bošnjak Andrija 28
18 19 IV Iveković Stjepan 2,0 1 - 0 2,5   Šoš Fran 49
19 46   Vukadinović Dimitrije 2,0 0 - 1 2,0 IV Kučera Edi 25
20 26   Grmovšek Mihael 2,0 1 - 0 2,0   Živković Branimir 50
21 38   Kovač Antonijo 2,0 = - = 2,0   Barbarić Tomislav 33
22 37   Kakuk Ivor 2,0 1 - 0 2,0   Vučković Saša 47
23 35   Ergović Pavle 1,5 0 - 1 1,5 IV Herega Ivan 22
24 45   Udovičić Krešimir 1,0 1 - 0 1,0   Adžić Samuel 32
25 36   Filajdić Petar 0,0 = - = 1,0   Kvakan Mihael 40

Rezultati 6. kola, 05.12.2010 u 09,00
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 2 II Pavčević Bruno 4,5 = - = 4,0 II Sokač Marko 4
2 1 II Cenkovčan Andrija 4,0 1 - 0 4,0 IV Bošnjak Petar 6
3 5 III Hladnić Emanuel 4,0 0 - 1 4,0 III Matanović Anto 14
4 3 II Vuletić Karlo 3,5 1 - 0 4,0 III Lijić Matko 18
5 13 IV Neferanović Robert 3,5 0 - 1 3,5 III Udovičić Dominik 7
6 8 III Mesar Antun 3,5 = - = 3,5   Kakuk Tibor 30
7 11 III Pakter Mateo 3,0 1 - 0 3,0   Bišćan Nikola 34
8 41   Mahmutbegović Muharem 3,0 0 - 1 3,0 III Matanović Pavo 12
9 16 IV Požgaj Hrvoje 3,0 1 - 0 3,0   Mesar Vedran 42
10 21 IV Anić Vladimir 3,0 1 - 0 3,0   Zimmermann Mateo 48
11 23 IV Erenda Bruno 3,0 1 - 0 3,0   Stanković Mateo 44
12 9 III Sučić Matej 2,5 = - = 2,5 II Domitrović Sonja 24
13 28   Bošnjak Andrija 2,5 0 - 1 2,5 III Zagorščak Dino 10
14 39   Kurtović Leon 2,5 0 - 1 2,5 IV Grgurić Toni 15
15 17 IV Muha Miljenko 2,5 1 - 0 2,5 IV Čamagajevac Alen 20
16 19 IV Iveković Stjepan 2,0 0 - 1 2,0   Filajdić Fabijan 29
17 25 IV Kučera Edi 2,0 0 - 1 2,0   Barbarić Filip 31
18 27   Martinović Josip 2,0 1 - 0 2,0   Kovač Antonijo 38
19 37   Kakuk Ivor 2,0 0 - 1 1,5   Spajić Petra 43
20 49   Šoš Fran 1,5 1 - 0 1,5 IV Herega Ivan 22
21 47   Vučković Saša 1,5 = - = 1,0   Ergović Pavle 35
22 40   Kvakan Mihael 1,0 0 - 1 1,0   Grmovšek Mihael 26
23 32   Adžić Samuel 1,0 0 - 1 1,0   Vukadinović Dimitrije 46
24 33   Barbarić Tomislav 1,0 1 - 0 1,0   Udovičić Krešimir 45
25 50   Živković Branimir 1,0 1 - 0 0,0   Filajdić Petar 36

Rezultati 5. kola, 04.12.2010 u 16,00
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 4 II Sokač Marko 3,5 = - = 3,5 II Cenkovčan Andrija 1
2 3 II Vuletić Karlo 3,5 0 - 1 3,5 II Pavčević Bruno 2
3 48   Zimmermann Mateo 3,0 0 - 1 3,0 III Hladnić Emanuel 5
4 6 IV Bošnjak Petar 3,0 1 - 0 3,0 IV Požgaj Hrvoje 16
5 18 III Lijić Matko 3,0 1 - 0 3,0 III Pakter Mateo 11
6 14 III Matanović Anto 3,0 1 - 0 3,0 IV Anić Vladimir 21
7 7 III Udovičić Dominik 2,5 1 - 0 2,5 IV Čamagajevac Alen 20
8 15 IV Grgurić Toni 2,5 0 - 1 2,5 III Mesar Antun 8
9 30   Kakuk Tibor 2,5 1 - 0 2,5 III Sučić Matej 9
10 10 III Zagorščak Dino 2,5 0 - 1 2,5 IV Neferanović Robert 13
11 12 III Matanović Pavo 2,0 1 - 0 2,0   Filajdić Fabijan 29
12 34   Bišćan Nikola 2,0 1 - 0 2,0 IV Iveković Stjepan 19
13 38   Kovač Antonijo 2,0 0 - 1 2,0 IV Erenda Bruno 23
14 24 II Domitrović Sonja 2,0 = - = 2,0   Kurtović Leon 39
15 42   Mesar Vedran 2,0 1 - 0 2,0 IV Kučera Edi 25
16 44   Stanković Mateo 2,0 1 - 0 2,0   Martinović Josip 27
17 22 IV Herega Ivan 1,5 0 - 1 2,0   Mahmutbegović Muharem 41
18 28   Bošnjak Andrija 1,5 1 - 0 1,5   Šoš Fran 49
19 26   Grmovšek Mihael 1,0 0 - 1 1,5 IV Muha Miljenko 17
20 45   Udovičić Krešimir 1,0 0 - 1 1,0   Barbarić Filip 31
21 46   Vukadinović Dimitrije 1,0 0 - 1 1,0   Kakuk Ivor 37
22 47   Vučković Saša 1,0 = - = 1,0   Spajić Petra 43
23 36   Filajdić Petar 0,0 0 - 1 0,0   Barbarić Tomislav 33
  35   Ergović Pavle 0,0 1 - -     Slobodan  

Rezultati 4. kola, 04.12.2010 u 11,30
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 1 II Cenkovčan Andrija 3,0 = - = 3,0 II Vuletić Karlo 3
2 5 III Hladnić Emanuel 3,0 0 - 1 2,5 II Pavčević Bruno 2
3 9 III Sučić Matej 2,5 0 - 1 2,5 II Sokač Marko 4
4 8 III Mesar Antun 2,0 = - = 2,5 IV Bošnjak Petar 6
5 20 IV Čamagajevac Alen 2,0 = - = 2,0 III Zagorščak Dino 10
6 11 III Pakter Mateo 2,0 1 - 0 2,0   Stanković Mateo 44
7 21 IV Anić Vladimir 2,0 1 - 0 2,0 III Matanović Pavo 12
8 23 IV Erenda Bruno 2,0 0 - 1 2,0 III Matanović Anto 14
9 25 IV Kučera Edi 2,0 0 - 1 2,0 IV Požgaj Hrvoje 16
10 27   Martinović Josip 2,0 0 - 1 2,0 III Lijić Matko 18
11 19 IV Iveković Stjepan 2,0 0 - 1 2,0   Zimmermann Mateo 48
12 7 III Udovičić Dominik 1,5 1 - 0 2,0 II Domitrović Sonja 24
13 13 IV Neferanović Robert 1,5 1 - 0 1,5 IV Herega Ivan 22
14 15 IV Grgurić Toni 1,5 1 - 0 1,5   Bošnjak Andrija 28
15 17 IV Muha Miljenko 1,5 0 - 1 1,5   Kakuk Tibor 30
16 41   Mahmutbegović Muharem 1,0 1 - 0 1,0   Grmovšek Mihael 26
17 29   Filajdić Fabijan 1,0 1 - 0 1,0   Kvakan Mihael 40
18 45   Udovičić Krešimir 1,0 0 - 1 1,0   Bišćan Nikola 34
19 37   Kakuk Ivor 1,0 0 - 1 1,0   Mesar Vedran 42
20 43   Spajić Petra 1,0 0 - 1 1,0   Kovač Antonijo 38
21 39   Kurtović Leon 1,0 1 - 0 1,0   Vukadinović Dimitrije 46
22 49   Šoš Fran 1,0 = - = 0,5   Vučković Saša 47
23 31   Barbarić Filip 0,0 1 - 0 0,0   Filajdić Petar 36
24 35   Ergović Pavle 0,0 0 - 1 0,0   Adžić Samuel 32
25 33   Barbarić Tomislav 0,0 0 - 1 0,0   Živković Branimir 50

Rezultati 3. kola, 04.12.2010 u 09,00
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 8 III Mesar Antun 2,0 0 - 1 2,0 II Cenkovčan Andrija 1
2 2 II Pavčević Bruno 2,0 = - = 2,0 III Sučić Matej 9
3 12 III Matanović Pavo 2,0 0 - 1 2,0 II Vuletić Karlo 3
4 18 III Lijić Matko 2,0 0 - 1 2,0 III Hladnić Emanuel 5
5 4 II Sokač Marko 1,5 1 - 0 2,0 III Pakter Mateo 11
6 6 IV Bošnjak Petar 1,5 1 - 0 1,5 IV Muha Miljenko 17
7 10 III Zagorščak Dino 1,5 = - = 1,5 IV Iveković Stjepan 19
8 13 IV Neferanović Robert 1,0 = - = 1,5 IV Erenda Bruno 23
9 28   Bošnjak Andrija 1,0 = - = 1,0 III Udovičić Dominik 7
10 14 III Matanović Anto 1,0 1 - 0 1,0   Filajdić Fabijan 29
11 30   Kakuk Tibor 1,0 = - = 1,0 IV Grgurić Toni 15
12 16 IV Požgaj Hrvoje 1,0 1 - 0 1,0   Kakuk Ivor 37
13 20 IV Čamagajevac Alen 1,0 1 - 0 1,0   Mahmutbegović Muharem 41
14 34   Bišćan Nikola 1,0 0 - 1 1,0 IV Anić Vladimir 21
15 24 II Domitrović Sonja 1,0 1 - 0 1,0   Udovičić Krešimir 45
16 38   Kovač Antonijo 1,0 0 - 1 1,0 IV Kučera Edi 25
17 44   Stanković Mateo 1,0 1 - 0 1,0   Grmovšek Mihael 26
18 46   Vukadinović Dimitrije 1,0 0 - 1 1,0   Martinović Josip 27
19 48   Zimmermann Mateo 1,0 1 - 0 0,5   Vučković Saša 47
20 22 IV Herega Ivan 0,5 1 - 0 0,0   Barbarić Filip 31
21 32   Adžić Samuel 0,0 0 - 1 0,0   Spajić Petra 43
22 40   Kvakan Mihael 0,0 1 - 0 0,0   Barbarić Tomislav 33
23 42   Mesar Vedran 0,0 1 - 0 0,0   Ergović Pavle 35
24 36   Filajdić Petar 0,0 0 - 1 0,0   Šoš Fran 49
25 50   Živković Branimir 0,0 0 - 1 0,0   Kurtović Leon 39

Rezultati 2. kola, 03.12.2010 u 18,00
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 1 II Cenkovčan Andrija 1,0 1 - 0 1,0 IV Neferanović Robert 13
2 15 IV Grgurić Toni 1,0 0 - 1 1,0 II Pavčević Bruno 2
3 3 II Vuletić Karlo 1,0 1 - 0 1,0 III Matanović Anto 14
4 17 IV Muha Miljenko 1,0 = - = 1,0 II Sokač Marko 4
5 5 III Hladnić Emanuel 1,0 1 - 0 1,0 IV Požgaj Hrvoje 16
6 19 IV Iveković Stjepan 1,0 = - = 1,0 IV Bošnjak Petar 6
7 7 III Udovičić Dominik 1,0 0 - 1 1,0 III Lijić Matko 18
8 21 IV Anić Vladimir 1,0 0 - 1 1,0 III Mesar Antun 8
9 9 III Sučić Matej 1,0 1 - 0 1,0 IV Čamagajevac Alen 20
10 23 IV Erenda Bruno 1,0 = - = 1,0 III Zagorščak Dino 10
11 11 III Pakter Mateo 1,0 1 - 0 1,0 II Domitrović Sonja 24
12 25 IV Kučera Edi 1,0 0 - 1 1,0 III Matanović Pavo 12
13 26   Grmovšek Mihael 0,0 1 - 0 0,5 IV Herega Ivan 22
14 47   Vučković Saša 0,5 0 - 1 0,0   Bošnjak Andrija 28
15 27   Martinović Josip 0,0 1 - 0 0,0   Kvakan Mihael 40
16 29   Filajdić Fabijan 0,0 1 - 0 0,0   Mesar Vedran 42
17 39   Kurtović Leon 0,0 0 - 1 0,0   Kakuk Tibor 30
18 31   Barbarić Filip 0,0 0 - 1 0,0   Stanković Mateo 44
19 41   Mahmutbegović Muharem 0,0 1 - 0 0,0   Adžić Samuel 32
20 33   Barbarić Tomislav 0,0 0 - 1 0,0   Vukadinović Dimitrije 46
21 43   Spajić Petra 0,0 0 - 1 0,0   Bišćan Nikola 34
22 35   Ergović Pavle 0,0 0 - 1 0,0   Zimmermann Mateo 48
23 45   Udovičić Krešimir 0,0 1 - 0 0,0   Filajdić Petar 36
24 37   Kakuk Ivor 0,0 1 - 0 0,0   Živković Branimir 50
25 49   Šoš Fran 0,0 0 - 1 0,0   Kovač Antonijo 38

Rezultati 1. kola, 03.12.2010 u 15,30
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 26   Grmovšek Mihael 0,0 0 - 1 0,0 II Cenkovčan Andrija 1
2 2 II Pavčević Bruno 0,0 1 - 0 0,0   Martinović Josip 27
3 28   Bošnjak Andrija 0,0 0 - 1 0,0 II Vuletić Karlo 3
4 4 II Sokač Marko 0,0 1 - 0 0,0   Filajdić Fabijan 29
5 30   Kakuk Tibor 0,0 0 - 1 0,0 III Hladnić Emanuel 5
6 6 IV Bošnjak Petar 0,0 1 - 0 0,0   Barbarić Filip 31
7 32   Adžić Samuel 0,0 0 - 1 0,0 III Udovičić Dominik 7
8 8 III Mesar Antun 0,0 1 - 0 0,0   Barbarić Tomislav 33
9 34   Bišćan Nikola 0,0 0 - 1 0,0 III Sučić Matej 9
10 10 III Zagorščak Dino 0,0 1 - 0 0,0   Ergović Pavle 35
11 36   Filajdić Petar 0,0 0 - 1 0,0 III Pakter Mateo 11
12 12 III Matanović Pavo 0,0 1 - 0 0,0   Kakuk Ivor 37
13 38   Kovač Antonijo 0,0 0 - 1 0,0 IV Neferanović Robert 13
14 14 III Matanović Anto 0,0 1 - 0 0,0   Kurtović Leon 39
15 40   Kvakan Mihael 0,0 0 - 1 0,0 IV Grgurić Toni 15
16 16 IV Požgaj Hrvoje 0,0 1 - 0 0,0   Mahmutbegović Muharem 41
17 42   Mesar Vedran 0,0 0 - 1 0,0 IV Muha Miljenko 17
18 18 III Lijić Matko 0,0 1 - 0 0,0   Spajić Petra 43
19 44   Stanković Mateo 0,0 0 - 1 0,0 IV Iveković Stjepan 19
20 20 IV Čamagajevac Alen 0,0 1 - 0 0,0   Udovičić Krešimir 45
21 46   Vukadinović Dimitrije 0,0 0 - 1 0,0 IV Anić Vladimir 21
22 22 IV Herega Ivan 0,0 = - = 0,0   Vučković Saša 47
23 48   Zimmermann Mateo 0,0 0 - 1 0,0 IV Erenda Bruno 23
24 24 II Domitrović Sonja 0,0 1 - 0 0,0   Šoš Fran 49
25 50   Živković Branimir 0,0 0 - 1 0,0 IV Kučera Edi 25

Organizator: ŠAHOVSKI KLUB HRVATSKA ČITAONICA VALPOVO.
Pokrovitelj: GRAD VALPOVO.
Mjesto i vrijeme održavanja: VALPOVO, «VILLA VALPOVO», 03.12.-05.12.2010.g.
Pravo sudjelovanja: svi registrirani igrači iz Hrvatske i inozemstva rođeni 1995.g. i kasnije.
Sustav natjecanja: švicarski sustav, 7 kola, FIDE-varijanta.
Tempo igre: 0,30 sati po igraču+dodatak od 30 sekundi za svaki potez. Turnir će biti rejtingiran za NRL.

Nagradni fond:
1.000, 00 kn u sportskim i predmetnim nagradama.
1. mjesto: 400,00 kn u sportskim i predmetnim nagradama;
2. mjesto: 300,00 kn u sportskim i predmetnim nagradama;
3. mjesto: 200,00 kn u sportskim i predmetnim nagradama;
4. mjesto: 100,00 kn u predmetnim nagradama;
Najuspješniji član ŠK Hrvatska čitaonica: 100 kn u predmetnim nagradama.

Upisnina: 50 kuna;

Turnirski program: prijave do 03.12.2010.godine do 14,55 sati.
Svečano otvorenje je u petak u 15,00 sati.
I. kolo se igra u petak u 15,30 sati.
II. kolo se igra u petak u 18,00 sati.
III. kolo se igra u subotu od 09,00 sati.
IV. kolo se igra u subotu od 11,30 sati.
V. kolo se igra u subotu od 16,00 sati.
VI. kolo se igra u nedjelju od 09,00 sati.
VII. kolo se igra u nedjelju od 11,30 sati.
Zatvaranje i podjela nagrada je 05.12.2010. od 13,30 sati.

Obveze sudionika: svaki sudionik u obvezi je donijeti ispravan digitalni šahovski sat, šahovske garniture osigurava organizator.
Smještaj: «Villa Valpovo»- hotel sa četiri zvjezdice. Puni pansion u dvokrevetnoj sobi- 266,00 kn.
Prijave riješiti direktno s hotelom. Rok za rezervaciju sobe- 27.11.2010.g. Kontakt osoba u hotelu- Gordana Milec (031/654-600).
Podatke o hotelu možete naći na Internet adresi www.villa-valpovo.hr
Moguć i privatni smještaj blizu mjesta igre. Informacije možete dobiti od organizatora turnira.

Organizacijski odbor: Drago Skelac (predsjednik), Zdravko Birovljević (direktor turnira), Darko Jančikić (press, fotografiranje, snimanje), Darko Skelac (logistika).
Prijave i obavijesti: Zdravko Birovljević, tel.031/650-155; mob.098/198-8070; e-mail: zbirov@yahoo.com

Valpovo, 08. listopada 2010.godine
 

Predsjednik ŠK Hrvatska čitaonica
Nino Bišnjak