3. JUNIORSKI ŠAHOVSKI TURNIR “107”
Otvoreno pojedinačno juniorsko prvenstvo Osječko-baranjske županije
Valpovo, 3.-5. prosinca 2010.


Konačan poredak

Mjesto Sbr.   Ime Rtg FED Klub Bod BH. BH. Kum pobj
1 3 MK Iveković Božidar 2075 CRO Šk Podsused, Zagreb 5,5 21,0 29,5 20,5 5
2 1 MK Stočko Josip 2200 CRO ŠK Vinkovci, Vinkovci 5,0 20,0 28,5 19,5 4
3 8 I Buhin Denis 1938 CRO Šk Ivan Dvoržak, Rovišće-Zrins 4,5 20,0 28,0 20,5 2
4 4 MK Filipović Ivan 2048 CRO Šk Vinkovci, Vinkovci 4,5 19,5 28,0 19,0 3
5 2 MK Rubil Marko 2176 CRO Šk Hrvatska čitaonica, Valpovo 4,5 19,0 25,5 15,5 4
6 9 II Sučić Mihael 1928 CRO Šk Hrvatska čitaonica, Valpovo 4,5 18,0 23,5 18,5 3
7 5 I Grgurić Stjepan-Krešimir 2007 CRO Šk Hrvatska čitaonica, Valpovo 4,0 21,0 29,5 20,5 3
8 14 II Škvorc Emanuel 1758 CRO ŠK Gornji Mihaljevec, Macinec 4,0 17,5 24,0 12,5 3
9 11 II Jambrušić Zvonimir 1838 CRO ŠK Ivan Dvoržak, Rovišće-Zrinski Topolovac 4,0 17,0 25,0 14,5 3
10 12 II Matanović Luka 1835 CRO Šk đuro đaković Holding, Slavo 3,5 22,0 30,5 15,0 3
11 7 I Turk Karlo 1962 CRO Šk Ivan Dvoržak, Rovišće-Zrins 3,0 20,0 27,5 17,0 2
12 10 II Svetinović Darjan 1917 CRO ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo 3,0 18,5 24,0 10,5 2
13 17 II Malenica Juraj 1913 CRO Šk đuro đaković Holding, Slavo 3,0 15,0 20,0 10,5 2
14 16 III Martinović Zvonimir 1696 CRO Šk Hrvatska čitaonica, Valpovo 3,0 14,5 19,5 11,0 3
15 13 II Šulc Dorian 1795 CRO ŠK Slavonac, Našice 3,0 13,5 18,5 10,5 2
16 6 I Patarčić Domagoj 1990 CRO Šk Hrvatska čitaonica, Valpovo 2,5 14,0 19,0 10,0 2
17 15   Vlaičević Marko 1706 CRO ŠK Bilje, Bilje 1,0 15,5 20,5 3,5 0
18 18   Grbavac Toni 1651 CRO Šk Mladost, Ernestinovo 0,5 14,5 20,0 3,0 0

Rezultati 7. kola, 05.12.2010 u 11,30
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 3 MK Iveković Božidar 5,0 = - = 4,5 MK Stočko Josip 1
2 2 MK Rubil Marko 3,5 1 - 0 4,0 I Grgurić Stjepan-Krešimir 5
3 8 I Buhin Denis 4,0 = - = 3,5 II Škvorc Emanuel 14
4 12 II Matanović Luka 3,5 0 - 1 3,5 MK Filipović Ivan 4
5 16 III Martinović Zvonimir 3,0 0 - 1 3,5 II Sučić Mihael 9
6 11 II Jambrušić Zvonimir 3,0 1 - 0 3,0 I Turk Karlo 7
7 10 II Svetinović Darjan 2,5 = - = 2,5 II Šulc Dorian 13
8 17 II Malenica Juraj 2,5 = - = 0,5   Vlaičević Marko 15
9 18   Grbavac Toni 0,5 0 - 1 1,5 I Patarčić Domagoj 6

Rezultati 6. kola, 05.12.2010 u 9,00
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 5 I Grgurić Stjepan-Krešimir 4,0 0 - 1 4,0 MK Iveković Božidar 3
2 7 I Turk Karlo 3,0 0 - 1 3,5 MK Stočko Josip 1
3 4 MK Filipović Ivan 3,0 = - = 3,5 I Buhin Denis 8
4 9 II Sučić Mihael 3,0 = - = 3,0 II Matanović Luka 12
5 2 MK Rubil Marko 2,5 1 - 0 2,5 II Malenica Juraj 17
6 14 II Škvorc Emanuel 2,5 1 - 0 2,5 II Šulc Dorian 13
7 6 I Patarčić Domagoj 1,5 0 - 1 2,0 II Jambrušić Zvonimir 11
8 15   Vlaičević Marko 0,5 0 - 1 2,0 III Martinović Zvonimir 16
9 18   Grbavac Toni 0,5 0 - 1 1,5 II Svetinović Darjan 10

Rezultati 5. kola, 04.12.2010 u 16,00
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 3 MK Iveković Božidar 3,0 1 - 0 3,0 MK Filipović Ivan 4
2 5 I Grgurić Stjepan-Krešimir 3,0 1 - 0 3,0 I Turk Karlo 7
3 8 I Buhin Denis 3,0 = - = 2,5 II Sučić Mihael 9
4 1 MK Stočko Josip 2,5 1 - 0 2,5 MK Rubil Marko 2
5 12 II Matanović Luka 2,0 1 - 0 2,0 II Jambrušić Zvonimir 11
6 17 II Malenica Juraj 1,5 1 - 0 1,5 I Patarčić Domagoj 6
7 10 II Svetinović Darjan 1,5 0 - 1 1,5 II Škvorc Emanuel 14
8 13 II Šulc Dorian 1,5 1 - 0 0,5   Vlaičević Marko 15
9 16 III Martinović Zvonimir 1,0 1 - 0 0,5   Grbavac Toni 18

Rezultati 4. kola, 04.12.2010 u 11,30
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 4 MK Filipović Ivan 2,5 = - = 2,5 I Grgurić Stjepan-Krešimir 5
2 8 I Buhin Denis 2,5 = - = 2,5 I Turk Karlo 7
3 9 II Sučić Mihael 2,0 = - = 2,0 MK Stočko Josip 1
4 11 II Jambrušić Zvonimir 2,0 0 - 1 2,0 MK Iveković Božidar 3
5 2 MK Rubil Marko 1,5 1 - 0 1,5 II Svetinović Darjan 10
6 6 I Patarčić Domagoj 1,0 = - = 1,0 II Šulc Dorian 13
7 12 II Matanović Luka 1,0 1 - 0 1,0 III Martinović Zvonimir 16
8 14 II Škvorc Emanuel 0,5 1 - 0 0,5   Vlaičević Marko 15
9 18   Grbavac Toni 0,5 0 - 1 0,5 II Malenica Juraj 17

Rezultati 3. kola, 04.12.2010 u 9,00
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 5 I Grgurić Stjepan-Krešimir 2,0 = - = 2,0 I Buhin Denis 8
2 9 II Sučić Mihael 2,0 0 - 1 1,5 MK Filipović Ivan 4
3 7 I Turk Karlo 1,5 1 - 0 1,0 I Patarčić Domagoj 6
4 1 MK Stočko Josip 1,0 1 - 0 1,0 II Matanović Luka 12
5 11 II Jambrušić Zvonimir 1,0 1 - 0 1,0 III Martinović Zvonimir 16
6 3 MK Iveković Božidar 1,0 1 - 0 0,5 II Škvorc Emanuel 14
7 15   Vlaičević Marko 0,5 0 - 1 0,5 MK Rubil Marko 2
8 17 II Malenica Juraj 0,5 0 - 1 0,5 II Svetinović Darjan 10
9 13 II Šulc Dorian 0,0 1 - 0 0,5   Grbavac Toni 18

Rezultati 2. kola, 03.12.2010 u 18,00
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 8 I Buhin Denis 1,0 1 - 0 1,0 MK Stočko Josip 1
2 4 MK Filipović Ivan 1,0 = - = 1,0 I Turk Karlo 7
3 12 II Matanović Luka 1,0 0 - 1 1,0 I Grgurić Stjepan-Krešimir 5
4 6 I Patarčić Domagoj 1,0 0 - 1 1,0 II Sučić Mihael 9
5 2 MK Rubil Marko 0,5 0 - 1 0,0 MK Iveković Božidar 3
6 10 II Svetinović Darjan 0,0 = - = 0,5 II Jambrušić Zvonimir 11
7 16 III Martinović Zvonimir 0,0 1 - 0 0,0 II Šulc Dorian 13
8 14 II Škvorc Emanuel 0,0 = - = 0,0 II Malenica Juraj 17
9 18   Grbavac Toni 0,0 = - = 0,0   Vlaičević Marko 15

Rezultati 1. kola, 03.12.2010 u 15,30
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 1 MK Stočko Josip 0,0 1 - 0 0,0 II Svetinović Darjan 10
2 11 II Jambrušić Zvonimir 0,0 = - = 0,0 MK Rubil Marko 2
3 3 MK Iveković Božidar 0,0 0 - 1 0,0 II Matanović Luka 12
4 13 II Šulc Dorian 0,0 0 - 1 0,0 MK Filipović Ivan 4
5 5 I Grgurić Stjepan-Krešimir 0,0 1 - 0 0,0 II Škvorc Emanuel 14
6 15   Vlaičević Marko 0,0 0 - 1 0,0 I Patarčić Domagoj 6
7 7 I Turk Karlo 0,0 1 - 0 0,0 III Martinović Zvonimir 16
8 17 II Malenica Juraj 0,0 0 - 1 0,0 I Buhin Denis 8
9 9 II Sučić Mihael 0,0 1 - 0 0,0   Grbavac Toni 18

Organizator: ŠAHOVSKI KLUB HRVATSKA ČITAONICA VALPOVO.
Pokrovitelj: GRAD VALPOVO, UVDDR VALPOVŠTINE.
Mjesto i vrijeme održavanja: VALPOVO, «VILLA VALPOVO», 03.12.-05.12.2010.g.
Pravo sudjelovanja: svi registrirani igrači iz Hrvatske i inozemstva rođeni 1991.g. i kasnije.
Sustav natjecanja: švicarski sustav, 7 kola, FIDE-varijanta.
Tempo igre: 30 minuta po igraču + dodatak od 30 sekundi za svaki potez. Turnir će biti rejtingiran za Nacionalnu rejting-listu.

Nagradni fond:
1.250, 00 kn u sportskim i predmetnim nagradama.
1. mjesto: 400,00 kn u sportskim i predmetnim nagradama;
2. mjesto: 300,00 kn u sportskim i predmetnim nagradama;
3. mjesto: 200,00 kn u sportskim i predmetnim nagradama;
4. mjesto: 150,00 kn u predmetnim nagradama;
5. mjesto: 100,00 kn u predmetnim nagradama;
Najuspješniji član ŠK Hrvatska čitaonica: 100 kn u predmetnim nagradama.
POSEBNO ĆE SE IZDVOJITI POREDAK NA RAZINI ŠS OBŽ TE NAJUSPJEŠNIJI NAGRADITI PEHARIMA.

Upisnina: 50 kuna;

Turnirski program: prijave do 03.12.2010.godine do 14,55 sati.
Svečano otvorenje je u petak u 15,00 sati.
I. kolo se igra u petak u 15,30 sati.
II. kolo se igra u petak u 18,00 sati.
III. kolo se igra u subotu od 09,00 sati.
IV. kolo se igra u subotu od 11,30 sati.
V. kolo se igra u subotu od 16,00 sati.
VI. kolo se igra u nedjelju od 09,00 sati.
VII. kolo se igra u nedjelju od 11,30 sati.
Zatvaranje i podjela nagrada je 05.12.2010. od 13,30 sati.

Obveze sudionika: svaki sudionik u obvezi je donijeti ispravan digitalni šahovski sat, šahovske garniture osigurava organizator.
Smještaj: «Villa Valpovo»- hotel sa četiri zvjezdice. Puni pansion u dvokrevetnoj sobi- 266,00 kn. Prijave riješiti direktno s hotelom.
Rok za rezervaciju sobe- 28.11.2010.g. Kontakt osoba u hotelu- Gordana Milec (031/654-600).
Podatke o hotelu možete naći na Internet adresi www.villa-valpovo.hr
Moguć i privatni smještaj blizu mjesta igre.

Organizacijski odbor:
Vlado Benko (predsjednik), Zdravko Birovljević (direktor turnira), Darko Jančikić (press, fotografiranje, snimanje), Darko Skelac (logistika)
Prijave i obavijesti: Zdravko Birovljević, tel.031/650-155; mob.098/198-8070; e-mail: zbirov@yahoo.com

Valpovo, 08. listopada 2010.godine
 

Predsjednik ŠK Hrvatska čitaonica
Nino Bošnjak