13. ŽENSKI ŠAHOVSKI TURNIR "ČAROBNI PRSTEN"
OTVORENO ŽENSKO POJEDINAČNO PRVENSTVO OSJEČKO-BARANJSKE ŽUPANIJE
Kvalifikacijski turnir za Pojedinačno žensko prvenstvo Hrvatske
Šahisticama koje su to pravo već ostvarile (plasmanom na zadnjem prvenstvu, rejting rezultatima, osvajanjem juniorskih prvenstava)
pridružit će se i
dvije igračice sa Čarobnog prstena.
Valpovo, 3.- 5. prosinca 2010.


KADETI

JUNIORI


Konačan poredak

Mjesto Sbr.   Ime Rtg FED Klub Bod BH. BH. Kum pobj
1 2 WIM Frančišković Borka 2274 CRO Šk Liburnija, Rijeka 5,5 23,5 32,5 23,0 4
2 1 WGM Medić Mirjana 2281 CRO Šk Lucija, Rijeka 5,5 21,0 29,5 23,0 4
3 8 WFM Šulc Gordana 1940 CRO ŠK Slavonac, Našice 5,5 20,5 28,0 21,0 5
4 3 WIM Šargač Rajna 2174 CRO ŠK Đuro Đaković Holding, Slavonski Brod 5,0 22,5 31,0 23,5 4
5 9 MK Iveković Ivana 1935 CRO Šk Podsused, Zagreb 5,0 21,0 29,5 21,0 3
6 12 MK Iveković Tihana 1900 CRO Šk Podsused, Zagreb 5,0 18,5 26,5 19,0 5
7 4 WFM Berke Ana 2160 CRO Šk Rijeka, Rijeka 4,5 25,0 34,0 21,0 3
8 6 NM Kruljac Petra 2065 CRO Šk Lucija, Rijeka 4,5 21,5 30,0 21,5 3
9 5 WFM Purgar Ivona 2136 CRO Ššk Marof, Novi Marof 4,5 21,5 30,0 19,5 3
10 24 I Mikić Muha Mirela 1817 CRO Šk Zagreb, Zagreb 4,5 20,0 28,5 17,0 4
11 16 MK Grgić Neomi 1688 CRO ŠK Đuro Đaković Holding, Slavonski Brod 4,5 20,0 27,0 18,5 4
12 11 MK Raguž Ivanka 1906 CRO Šk Dama, đakovo 4,5 18,5 27,0 17,0 4
13 18   Mahmutbegovic Nadina 1655 BIH ŠK Dama, Đakovo 4,0 20,5 27,0 19,5 3
14 14 I Kečkeš Anamaria 1713 CRO Ššk Konaki, Novo Virje 4,0 17,5 24,0 15,0 3
15 7 NM Iveković Ana 1975 CRO Šk Podsused, Zagreb 4,0 17,0 25,0 17,5 3
16 13 MK Ljikar Tamara 1733 CRO Šk Vukovar '91, Vukovar 4,0 17,0 24,0 16,0 4
17 23 MK Samardžić Ana 1937 CRO Šk Ericsson-Nikola Tesla, Zagr 4,0 15,5 22,5 13,5 3
18 28 I Blažeka Mihaela 1785 CRO Šk Polet, Buševec 3,5 21,0 28,5 15,5 3
19 10 MK Kanceljak Dalia 1911 CRO Šk Rijeka, Rijeka 3,5 20,5 28,5 19,0 3
20 19 I Čačić Marija 1636 CRO ŠK Polet, Buševec 3,5 18,5 26,0 17,0 1
21 22 I Detelić Manuela 1497 CRO Šk Polet, Buševec 3,5 18,5 26,0 12,0 3
22 33 I Dumančić Nelica 1713 CRO Šk Donji Miholjac, Donji Mihol 3,5 17,0 22,5 11,0 2
23 20 I Rožić Lucija 1549 CRO Šk Polet, Buševec 3,5 16,5 23,0 14,0 3
24 26 I Alaber Maja 1801 CRO Šk Ericsson-Nikola Tesla, Zagr 3,0 18,0 24,0 12,0 3
25 32 I Iveković Zvjezdana 1731 CRO Šk Podsused, Zagreb 3,0 17,5 25,5 11,5 2
26 15 MK Roklicer Heike 1697 CRO Šk Donji Miholjac, Donji Mihol 3,0 17,5 24,0 13,0 3
27 25 I Klemenčić Marta 1810 CRO Šd Varaždin, Varaždin 3,0 16,5 22,5 11,5 2
28 29 MK Puljić Blanka 1778 CRO Šk Donji Miholjac, Donji Mihol 3,0 15,5 21,5 10,0 2
29 21 I Zagorec Ana 1514 CRO Šk Polet, Buševec 3,0 14,5 21,5 9,5 2
30 31 II Samardžić Valentina 1754 CRO Šk Donji Miholjac, Donji Mihol 3,0 14,0 19,5 9,5 2
31 27 I Čikvar Ana-Marija 1797 CRO ŠK Slavonac, Našice 3,0 13,0 18,5 10,0 2
32 17 I Blažeka Ivana 1688 CRO Šk Polet, Buševec 2,5 18,5 25,5 13,5 2
33 30 II Kovačević Nina 1774 CRO Šk Donji Miholjac, Donji Mihol 2,5 16,0 22,0 10,5 1
34 39 III Babić Lora 1644 CRO Šk Donji Miholjac, Donji Mihol 2,5 14,0 20,0 9,0 1
35 40 IV Muha Magdalena 1638 CRO Šk Zagreb, Zagreb 2,0 13,5 18,5 8,0 1
36 36 III Čačić Ana 1692 CRO ŠK Polet, Buševec 2,0 12,0 17,5 5,0 1
37 37 III Alaber Marina 1651 CRO Šk Ericsson-Nikola Tesla, Zagr 2,0 11,0 15,5 7,0 1
38 34 II Lijić Kristina 1709 CRO Šk Radnik, Velimirovac 1,5 13,5 19,0 5,5 1
39 38 III Stanković Elena 1646 CRO Šk Stridon, štrigova 1,5 13,5 19,0 4,5 0
40 41   Juričević Josipa 1600 CRO Šk Slavonac, Našice 1,0 16,0 22,5 7,0 0
41 35 III Vuksanić Ana-Marija 1699 CRO Šk Hrvatska čitaonica, Valpovo 1,0 12,0 16,5 1,0 1

Rezultati 7. kola, 05.12.2010 u 11,30
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 1 WGM Medić Mirjana 5,0 = - = 5,0 WIM Frančišković Borka 2
2 8 WFM Šulc Gordana 4,5 1 - 0 4,5 NM Kruljac Petra 6
3 4 WFM Berke Ana 4,0 = - = 4,5 WIM Šargač Rajna 3
4 12 MK Iveković Tihana 4,0 1 - 0 4,0 NM Iveković Ana 7
5 9 MK Iveković Ivana 4,0 1 - 0 4,0   Mahmutbegovic Nadina 18
6 19 I Čačić Marija 3,5 0 - 1 3,5 WFM Purgar Ivona 5
7 16 MK Grgić Neomi 3,5 1 - 0 3,5 MK Kanceljak Dalia 10
8 11 MK Raguž Ivanka 3,5 1 - 0 3,5 I Rožić Lucija 20
9 23 MK Samardžić Ana 3,5 = - = 3,5 I Kečkeš Anamaria 14
10 26 I Alaber Maja 3,0 0 - 1 3,5 I Mikić Muha Mirela 24
11 33 I Dumančić Nelica 3,0 = - = 3,0 I Blažeka Mihaela 28
12 13 MK Ljikar Tamara 3,0 1 - 0 2,5 I Blažeka Ivana 17
13 22 I Detelić Manuela 2,5 1 - 0 2,5 II Kovačević Nina 30
14 32 I Iveković Zvjezdana 2,5 = - = 2,5 I Klemenčić Marta 25
15 31 II Samardžić Valentina 2,5 = - = 2,5 MK Puljić Blanka 29
16 39 III Babić Lora 2,5 0 - 1 2,0 MK Roklicer Heike 15
17 21 I Zagorec Ana 2,0 1 - 0 2,0 III Čačić Ana 36
18 27 I Čikvar Ana-Marija 2,0 1 - 0 2,0 IV Muha Magdalena 40
19 38 III Stanković Elena 1,0 = - = 1,5 III Alaber Marina 37
20 35 III Vuksanić Ana-Marija 0,0 1 - 0 1,5 II Lijić Kristina 34

Rezultati 6. kola, 05.12.2010 u 09,00
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 18   Mahmutbegovic Nadina 4,0 0 - 1 4,0 WGM Medić Mirjana 1
2 2 WIM Frančišković Borka 4,0 1 - 0 4,0 WFM Berke Ana 4
3 6 NM Kruljac Petra 4,0 = - = 4,0 WIM Šargač Rajna 3
4 16 MK Grgić Neomi 3,5 0 - 1 3,5 WFM Šulc Gordana 8
5 5 WFM Purgar Ivona 3,0 = - = 3,5 MK Iveković Ivana 9
6 7 NM Iveković Ana 3,0 1 - 0 3,0 MK Ljikar Tamara 13
7 10 MK Kanceljak Dalia 3,0 = - = 3,0 I Čačić Marija 19
8 24 I Mikić Muha Mirela 3,0 = - = 3,0 MK Raguž Ivanka 11
9 28 I Blažeka Mihaela 3,0 0 - 1 3,0 MK Iveković Tihana 12
10 14 I Kečkeš Anamaria 2,5 1 - 0 2,5 I Detelić Manuela 22
11 23 MK Samardžić Ana 2,5 1 - 0 2,5 I Blažeka Ivana 17
12 20 I Rožić Lucija 2,5 1 - 0 2,5 I Iveković Zvjezdana 32
13 15 MK Roklicer Heike 2,0 0 - 1 2,0 I Alaber Maja 26
14 21 I Zagorec Ana 2,0 0 - 1 2,0 I Dumančić Nelica 33
15 25 I Klemenčić Marta 2,0 = - = 2,0 II Kovačević Nina 30
16 27 I Čikvar Ana-Marija 1,5 = - = 2,0 II Samardžić Valentina 31
17 29 MK Puljić Blanka 1,5 1 - 0 1,5 II Lijić Kristina 34
18 37 III Alaber Marina 1,5 0 - 1 1,5 III Babić Lora 39
19 36 III Čačić Ana 1,0 1 - 0 1,0 III Stanković Elena 38
20 40 IV Muha Magdalena 1,0 1 - 0 0,0 III Vuksanić Ana-Marija 35

Rezultati 5. kola, 04.12.2010 u 16,00
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 3 WIM Šargač Rajna 4,0 0 - 1 3,0 WIM Frančišković Borka 2
2 1 WGM Medić Mirjana 3,0 1 - 0 3,0 MK Kanceljak Dalia 10
3 12 MK Iveković Tihana 3,0 0 - 1 3,0 WFM Berke Ana 4
4 5 WFM Purgar Ivona 3,0 0 - 1 3,0   Mahmutbegovic Nadina 18
5 28 I Blažeka Mihaela 3,0 0 - 1 3,0 NM Kruljac Petra 6
6 9 MK Iveković Ivana 3,0 = - = 3,0 MK Grgić Neomi 16
7 8 WFM Šulc Gordana 2,5 1 - 0 3,0 I Mikić Muha Mirela 24
8 19 I Čačić Marija 2,5 = - = 2,5 NM Iveković Ana 7
9 11 MK Raguž Ivanka 2,0 1 - 0 2,0 MK Roklicer Heike 15
10 13 MK Ljikar Tamara 2,0 1 - 0 2,0 I Klemenčić Marta 25
11 17 I Blažeka Ivana 2,0 = - = 2,0 I Kečkeš Anamaria 14
12 26 I Alaber Maja 2,0 0 - 1 1,5 I Rožić Lucija 20
13 30 II Kovačević Nina 1,5 = - = 1,5 I Zagorec Ana 21
14 22 I Detelić Manuela 1,5 1 - 0 1,5 III Alaber Marina 37
15 39 III Babić Lora 1,5 0 - 1 1,5 MK Samardžić Ana 23
16 32 I Iveković Zvjezdana 1,5 1 - 0 1,5 I Čikvar Ana-Marija 27
17 29 MK Puljić Blanka 1,0 = - = 1,5 I Dumančić Nelica 33
18 31 II Samardžić Valentina 1,0 1 - 0 1,0 III Stanković Elena 38
19 34 II Lijić Kristina 0,5 1 - 0 1,0 IV Muha Magdalena 40
  36 III Čačić Ana 0,0 1 - -     Slobodan  

Rezultati 4. kola, 04.12.2010 u 11,30
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 10 MK Kanceljak Dalia 3,0 0 - 1 3,0 WIM Šargač Rajna 3
2 4 WFM Berke Ana 2,5 = - = 2,5 WGM Medić Mirjana 1
3 2 WIM Frančišković Borka 2,5 = - = 2,5 MK Iveković Ivana 9
4 6 NM Kruljac Petra 2,5 = - = 2,5 WFM Purgar Ivona 5
5 8 WFM Šulc Gordana 2,0 = - = 2,0 I Čačić Marija 19
6 16 MK Grgić Neomi 2,0 1 - 0 2,0 MK Raguž Ivanka 11
7 12 MK Iveković Tihana 2,0 1 - 0 2,0 I Blažeka Ivana 17
8 18   Mahmutbegovic Nadina 2,0 1 - 0 2,0 MK Ljikar Tamara 13
9 24 I Mikić Muha Mirela 2,0 1 - 0 2,0 MK Roklicer Heike 15
10 23 MK Samardžić Ana 1,5 0 - 1 2,0 I Blažeka Mihaela 28
11 7 NM Iveković Ana 1,5 1 - 0 1,5 I Iveković Zvjezdana 32
12 14 I Kečkeš Anamaria 1,0 1 - 0 1,0 MK Puljić Blanka 29
13 20 I Rožić Lucija 1,0 = - = 1,0 II Kovačević Nina 30
14 33 I Dumančić Nelica 1,0 = - = 1,0 I Detelić Manuela 22
15 25 I Klemenčić Marta 1,0 1 - 0 1,0 II Samardžić Valentina 31
16 40 IV Muha Magdalena 1,0 0 - 1 1,0 I Alaber Maja 26
17 27 I Čikvar Ana-Marija 1,0 = - = 1,0 III Babić Lora 39
18 21 I Zagorec Ana 0,5 1 - 0 0,5 II Lijić Kristina 34
19 37 III Alaber Marina 0,5 1 - 0 0,0 III Čačić Ana 36
  38 III Stanković Elena 0,0 1 - -     Slobodan  

Rezultati 3. kola, 04.12.2010 u 09,00
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 1 WGM Medić Mirjana 2,0 = - = 2,0 NM Kruljac Petra 6
2 5 WFM Purgar Ivona 2,0 = - = 2,0 WIM Frančišković Borka 2
3 3 WIM Šargač Rajna 2,0 1 - 0 2,0 WFM Šulc Gordana 8
4 9 MK Iveković Ivana 2,0 = - = 2,0 WFM Berke Ana 4
5 10 MK Kanceljak Dalia 2,0 1 - 0 1,5 NM Iveković Ana 7
6 19 I Čačić Marija 1,5 = - = 1,5   Mahmutbegovic Nadina 18
7 11 MK Raguž Ivanka 1,0 1 - 0 1,0 I Klemenčić Marta 25
8 22 I Detelić Manuela 1,0 0 - 1 1,0 MK Iveković Tihana 12
9 13 MK Ljikar Tamara 1,0 1 - 0 1,0 I Čikvar Ana-Marija 27
10 24 I Mikić Muha Mirela 1,0 1 - 0 1,0 I Kečkeš Anamaria 14
11 15 MK Roklicer Heike 1,0 1 - 0 1,0 MK Puljić Blanka 29
12 26 I Alaber Maja 1,0 0 - 1 1,0 MK Grgić Neomi 16
13 17 I Blažeka Ivana 1,0 1 - 0 1,0 IV Muha Magdalena 40
14 28 I Blažeka Mihaela 1,0 1 - 0 1,0 I Rožić Lucija 20
15 30 II Kovačević Nina 1,0 0 - 1 0,5 MK Samardžić Ana 23
16 32 I Iveković Zvjezdana 0,5 1 - 0 0,5 I Zagorec Ana 21
17 36 III Čačić Ana 0,0 0 - 1 0,0 II Samardžić Valentina 31
18 38 III Stanković Elena 0,0 0 - 1 0,0 I Dumančić Nelica 33
19 34 II Lijić Kristina 0,0 = - = 0,0 III Alaber Marina 37
  39 III Babić Lora 0,0 1 - -     Slobodan  

Rezultati 2. kola, 03.12.2010 u 18,00
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 12 MK Iveković Tihana 1,0 0 - 1 1,0 WGM Medić Mirjana 1
2 2 WIM Frančišković Borka 1,0 1 - 0 1,0 MK Raguž Ivanka 11
3 14 I Kečkeš Anamaria 1,0 0 - 1 1,0 WIM Šargač Rajna 3
4 4 WFM Berke Ana 1,0 1 - 0 1,0 MK Ljikar Tamara 13
5 16 MK Grgić Neomi 1,0 0 - 1 1,0 WFM Purgar Ivona 5
6 6 NM Kruljac Petra 1,0 1 - 0 1,0 MK Roklicer Heike 15
7 18   Mahmutbegovic Nadina 1,0 = - = 1,0 NM Iveković Ana 7
8 8 WFM Šulc Gordana 1,0 1 - 0 1,0 I Blažeka Ivana 17
9 20 I Rožić Lucija 1,0 0 - 1 1,0 MK Iveković Ivana 9
10 10 MK Kanceljak Dalia 1,0 + - - 1,0   Juričević Josipa 41
11 21 I Zagorec Ana 0,0 = - = 1,0 I Čačić Marija 19
12 31 II Samardžić Valentina 0,0 0 - 1 0,0 I Detelić Manuela 22
13 23 MK Samardžić Ana 0,0 = - = 0,0 I Iveković Zvjezdana 32
14 33 I Dumančić Nelica 0,0 0 - 1 0,0 I Mikić Muha Mirela 24
15 25 I Klemenčić Marta 0,0 1 - 0 0,0 II Lijić Kristina 34
16 35 III Vuksanić Ana-Marija 0,0 0 - 1 0,0 I Alaber Maja 26
17 27 I Čikvar Ana-Marija 0,0 1 - 0 0,0 III Čačić Ana 36
18 37 III Alaber Marina 0,0 0 - 1 0,0 I Blažeka Mihaela 28
19 29 MK Puljić Blanka 0,0 1 - 0 0,0 III Stanković Elena 38
20 39 III Babić Lora 0,0 0 - 1 0,0 II Kovačević Nina 30
  40 IV Muha Magdalena 0,0 1 - -     Slobodan  

Rezultati 1. kola, 03.12.2010 u 15,30
Pl. Sbr.   Ime Bod Rez. Bod   Ime Sbr.
1 1 WGM Medić Mirjana 0,0 1 - 0 0,0 I Zagorec Ana 21
2 22 I Detelić Manuela 0,0 0 - 1 0,0 WIM Frančišković Borka 2
3 3 WIM Šargač Rajna 0,0 1 - 0 0,0 MK Samardžić Ana 23
4 24 I Mikić Muha Mirela 0,0 0 - 1 0,0 WFM Berke Ana 4
5 5 WFM Purgar Ivona 0,0 1 - 0 0,0 I Klemenčić Marta 25
6 26 I Alaber Maja 0,0 0 - 1 0,0 NM Kruljac Petra 6
7 7 NM Iveković Ana 0,0 1 - 0 0,0 I Čikvar Ana-Marija 27
8 28 I Blažeka Mihaela 0,0 0 - 1 0,0 WFM Šulc Gordana 8
9 9 MK Iveković Ivana 0,0 1 - 0 0,0 MK Puljić Blanka 29
10 30 II Kovačević Nina 0,0 0 - 1 0,0 MK Kanceljak Dalia 10
11 11 MK Raguž Ivanka 0,0 1 - 0 0,0 II Samardžić Valentina 31
12 32 I Iveković Zvjezdana 0,0 0 - 1 0,0 MK Iveković Tihana 12
13 13 MK Ljikar Tamara 0,0 + - - 0,0 I Dumančić Nelica 33
14 34 II Lijić Kristina 0,0 0 - 1 0,0 I Kečkeš Anamaria 14
15 15 MK Roklicer Heike 0,0 1 - 0 0,0 III Vuksanić Ana-Marija 35
16 36 III Čačić Ana 0,0 0 - 1 0,0 MK Grgić Neomi 16
17 17 I Blažeka Ivana 0,0 1 - 0 0,0 III Alaber Marina 37
18 38 III Stanković Elena 0,0 0 - 1 0,0   Mahmutbegovic Nadina 18
19 19 I Čačić Marija 0,0 1 - 0 0,0 III Babić Lora 39
20 40 IV Muha Magdalena 0,0 0 - 1 0,0 I Rožić Lucija 20
  41   Juričević Josipa 0,0 1 - -     Slobodan  

Organizator: ŠAHOVSKI KLUB HRVATSKA ČITAONICA VALPOVO.
Pokrovitelji: HRVATSKI ŠAHOVSKI SAVEZ, GRAD VALPOVO, ŠS OBŽ.
Mjesto i vrijeme održavanja: VALPOVO, «VILLA VALPOVO», 03.12.-05.12.2010.g.
Pravo sudjelovanja: sve registrirane igračice iz Hrvatske i inozemstva.
Sustav natjecanja: švicarski sustav, 7 kola, FIDE-varijanta.
Tempo igre: 30 minuta po igračici + dodatak od 30 sekundi za svaki potez. Turnir će biti rejtingiran za Nacionalnu rejting-listu.

Nagradni fond: 8.500 kuna (5.800 kuna u novcu, 2.700 kuna u vrijednim predmetnim nagradama).
Raspored nagrada:
1.mjesto: 1500 kuna u novcu, 500 kuna u predmetnoj nagradi ;
2.mjesto: 1300 kuna u novcu, 400 kuna u predmetnoj nagradi ;
3.mjesto: 1000 kuna u novcu, 350 kuna u predmetnoj nagradi ;
4.mjesto: 600 kuna u novcu, 250 kuna u predmetnoj nagradi ;
5.mjesto: 400 kuna u novcu, 200 kuna u predmetnoj nagradi ;
6.mjesto: 300 kuna u novcu, 100 kuna u predmetnoj nagradi ;
7.mjesto: 200 kuna u novcu, 100 kuna u predmetnoj nagradi;
8.mjesto: 100 kuna u novcu, 100 kuna u predmetnoj nagradi;
9.mjesto: 100 kuna u predmetnoj nagradi;
10.mjesto: 100 kuna u predmetnoj nagradi.
Najbolja igračica do 11 godina: 100 kuna u novcu, 100 kuna u predmetnoj nagradi ;
Najbolja igračica do 15 godina: 100 kuna u novcu, 100 kuna u predmetnoj nagradi ;
Najbolja igračica do 19 godina: 100 kuna u novcu, 100 kuna u predmetnoj nagradi;
Najbolja igračica OBŽ: 100 kuna u novcu, 100 kuna u predmetnoj nagradi ;
Najbolja valpovačka igračica: 100 kuna u predmetnoj nagradi;

DVIJE PRVOPLASIRANE NATJECATELJICE IZBORIT ĆE NASTUP NA POJEDINAČNOM ZATVORENOM ŽENSKOM PRVENSTVU HRVATSKE.


Upisnina:
50 kuna;

Turnirski program: prijave do 03.12.2010.godine do 14,55 sati.

Svečano otvorenje je u petak u 15,00 sati.
I. kolo se igra u petak u 15,30 sati.
II. kolo se igra u petak u 18,00 sati.
III. kolo se igra u subotu od 09,00 sati.
IV. kolo se igra u subotu od 11,30 sati.
V. kolo se igra u subotu od 16,00 sati.
VI. kolo se igra u nedjelju od 09,00 sati.
VII. kolo se igra u nedjelju od 11,30 sati.
Zatvaranje i podjela nagrada je 06.12.2009. od 13,30 sati.

Obveze sudionica: svaka sudionica u obvezi je donijeti ispravan digitalni šahovski sat. Šahovske figure osigurava organizator..
Smještaj: «Villa Valpovo»- hotel sa četiri zvjezdice. Puni pansion u dvokrevetnoj sobi- 266,00 kn.
Prijave riješiti direktno s hotelom. Rok za rezervaciju sobe- 28.11.2010.g.
Kontakt osoba u hotelu- Gordana Milec (031/654-600). Podatke o hotelu možete naći na Internet adresi www.villa-valpovo.hr
Moguć je i privatni smještaj blizu mjesta igre. Informacije možete dobiti od organizatora turnira.

Organizacijski odbor: Leon Žulj (predsjednik), Zdravko Birovljević (direktor turnira), Gordana Milec (smještaj, hotelske usluge), Darko Jančikić (press), Darko Skelac (logistika).

Prijave i obavijesti: Zdravko Birovljević, tel. 031/650-155; mob. 098/198-8070; e-mail: zbirov@yahoo.com

Valpovo, 11. listopada 2010.godine
 

Predsjednik ŠK Hrvatska čitaonica
Nino Bošnjak