III. OTVORENO KADETSKO I JUNIORSKO PRVENSTVO VARAŽDINSKE ŽUPANIJE U ŠAHU

Varaždinske Toplice, 9.-11. travnja 2010.


PRVENSTVO MOŽETE PRATITI NA STRANICAMA: ŠAHOVSKOG SAVEZA VARAŽDINSKE ŽUPANIJE


Konačan poredak kadeti / 7 kola

Place Name               Loc  Club                           Score M-Buch. Buch. Wins

  1   PAVČEVIĆ, BRUNO    1850 048 ŠK ZAGREB                  6        24.0  33.0    5
  2   MUŽINA, MARIN      1908 247 ŠK I. DVORŽAK              5.5      22.5  31.5    4
  3   SOKAČ, MARKO       1899 175 ŠŠK KONAKI NOVO VIRJE      5        24.5  32.5    4
  4   HLADNIĆ, EMANUEL   1742 175 ŠŠK KONAKI NOVO VIRJE      5        23.5  30.5    3
  5   LIVAIĆ, LEON       1728 241 ŠK BANJA LUKA ZAGREB       5        23.0  31.0    3
  6   TOMULIĆ, TEO       1802 107 ŠK JUNIOR RIJEKA           5        22.5  31.0    4
  7   CENKOVČAN, ANDRIJA 1901 175 ŠŠK KONAKI NOVO VIRJE      5        22.0  31.5    4
  8   HERGOTIĆ, FRANJO   1712 098 ŠK STRIDON ŠTRIGOVA        5        21.0  30.0    5
  9   ALABER, MAJA       1761 028 ŠK E. N. TESLA ZAGREB      5        21.0  28.0    3
 10   LESAR, DAVID       1783 098 ŠK STRIDON ŠTRIGOVA        5        20.0  27.5    4
 11   BOGOVIĆ, DAVID     1674 031 ŠD VARAŽDIN                4.5      21.5  28.5    3
 12   KEČKEŠ, ANAMARIJA  1780 175 ŠŠK KONAKI NOVO VIRJE      4.5      21.0  30.5    4
 13   GREGURIĆ, TOMISLAV 1791 031 ŠD VARAŽDIN                4.5      21.0  29.0    3
 14   POŽGAJ, HRVOJE     1770 158 ŠK SVETA NEDJELJA BRESTOVJ 4.5      19.0  26.5    3
 15   SAMARDŽIĆ, LUKA    1663 028 ŠK E. N. TESLA ZAGREB      4.5      18.5  24.5    3
 16   TOPLAK, JURAJ      1686 031 ŠD VARAŽDIN                4.5      18.0  25.0    4
 17   SAMARDŽIĆ, ANA     1819 028 ŠK E. N. TESLA ZAGREB      4.5      18.0  24.0    4
 18   MATANOVIĆ, PAVO    1710 291 ŠK BROD SLAVONSKI BROD     4.5      17.0  25.0    4
 19   MESAR, ANTUN       1662 141 ŠK BAN JELAČIĆ, ZAPREŠIĆ   4        22.0  29.0    3
 20   NOVAK, MARIO (G M) 1691 232 ŠK GORNJI MIHALJEVEC       4        21.5  28.5    4
 21   ŠIKULEC, MATIJA    1672 175 ŠŠK KONAKI NOVO VIRJE      4        20.5  28.0    3
 22   MIKULČIĆ, IVAN     1600 098 ŠK STRIDON ŠTRIGOVA        4        19.0  27.0    4
 23   KOVAČ, VINKO       1600 085 ŠK STRAHONINEC             4        19.0  27.0    3
 24   KOSTUR, LOVRO      1737 241 ŠK BANJA LUKA ZAGREB       4        19.0  26.0    3
 25   VEVEREC, IVO       1600 229 ŠK OROSLAVJE               4        18.0  26.0    4
 26   BOGDAN, MATIJA     1600 232 ŠK GORNJI MIHALJEVEC       4        16.5  23.0    4
 27   MESAR, VEDRAN      1615 141 ŠK BAN JELAČIĆ, ZAPREŠIĆ   4        13.0  19.5    4
 28   VIDOVIĆ, MATEJ     1602 031 ŠD VARAŽDIN                3.5      22.0  30.0    3
 29   TOMA, MIHAEL       1600 102 ŠŠK NOVI MAROF             3.5      20.0  28.5    3
 30   DOMITROVIĆ, SONJA  1718 175 ŠŠK KONAKI NOVO VIRJE      3.5      18.5  25.0    2
 31   ERENDA, BRUNO      1613 048 ŠK ZAGREB                  3.5      17.5  24.5    3
 32   HRLEC, MIA         1708 236 ŠK LUCIJA RIJEKA           3.5      17.5  24.5    2
 33   MAJER, LAURA       1600 098 ŠK STRIDON ŠTRIGOVA        3.5      17.5  23.5    3
 34   ŠOSTAREC, MARIN    1640 175 ŠŠK KONAKI NOVO VIRJE      3.5      17.5  22.5    3
 35   HERIC, ANTONIA     1630 098 ŠK STRIDON ŠTRIGOVA        3.5      17.0  25.0    2
 36   KOŠĆAK, ANTONIO    1630 102 ŠŠK NOVI MAROF             3.5      17.0  24.0    3
      MATUŠIN, IVAN      1600 102 ŠŠK NOVI MAROF             3.5      17.0  24.0    3
 38   MUHA, MILJENKO     1635 048 ZAGREB                     3.5      16.0  22.5    3
 39   KRALJ, DARIO       1616 098 ŠK STRIDON ŠTRIGOVA        3.5      13.0  20.0    3
 40   ŠOSTAREC, MIRAN    1627 175 ŠŠK KONAKI NOVO VIRJE      3        19.0  25.5    3
 41   ZADRAVEC, MARIN    1646 232 ŠK GORNJI MIHALJEVEC       3        17.0  24.0    2
 42   KOVAČ, NERA        1689 042 ŠK KRIŽEVCI                3        16.0  22.5    3
 43   STANKOVIĆ, ELENA   1645 098 ŠK STRIDON ŠTRIGOVA        3        16.0  21.0    3
 44   CAREK, LUKA        1651 175 ŠŠK KONAKI NOVO VIRJE      3        15.5  21.5    3
 45   NOVAK, MARIO (S)        085 ŠK STRAHONINEC             3        14.5  20.5    2
 46   MIČUDA, DANIJELA   1600 157 ŠK MLADOST VAR. TOPLICE    3        13.5  18.5    3
 47   ZADRAVEC, MATIJA   1645 232 ŠK GORNJI MIHALJEVEC       2.5      16.5  24.0    2
 48   ŽAGAR, VIDA        1600 157 MLADOST VAR. TOPLICE       2.5      15.5  22.5    2
 49   ŠPIRANEC, NOEMI    1600 031 ŠD VARAŽDIN                2.5      15.0  22.0    2
 50   PERCAČ, ANA        1600 098 ŠK STRIDON ŠTRIGOVA        2.5      14.5  19.5    2
 51   BREŽNJAK, MARKO    1600 098 ŠK STRIDON ŠTRIGOVA        2.5      13.0  19.5    2
 52   NJEGAČ, MARKO      1600 031 ŠD VARAŽDIN                2        17.5  24.5    2
 53   NJEGAČ, MATIJA     1600 031 ŠD VARAŽDIN                2        16.0  22.5    2
 54   ČUKELJ, MARINA     1600 157 MLADOST VAR. TOPLICE       2        15.5  20.5    2
 55   STANKOVIĆ, MATEO   1600 098 ŠK STRIDON ŠTRIGOVA        2        14.5  20.0    2
 56   MIČUDA, IVAN       1600 157 ŠK MLADOST VAR. TOPLICE    2        14.5  19.0    2
 57   ŠPIRANEC, LOVRO    1600 031 VARAŽDIN                   2        13.5  17.5    2
 58   HERIC, MARTINA     1600 098 ŠK STRIDON ŠTRIGOVA        2        12.0  16.0    2
 59   JANUŠIĆ, JELENA    1606 157 ŠK MLADOST VAR. TOPLICE    2        11.5  16.5    2
 60   MUHA, MAGDALENA    1600 048 ŠK ZAGREB                  1        14.0  20.5    1
 61   FERLIN, VEDRAN     1600 098 ŠK STRIDON ŠTRIGOVA        1        14.0  19.0    1
 62   MIČUDA, MARTIN          157 MLADOST VAR. TOPLICE       0        10.0  14.5    0

Rezultati po kolima

No  Name               Loc Id Rtg  Loc  Club                            1    2    3    4    5    6    7  

1.  PAVČEVIĆ, BRUNO    8054   1769 1850 048 ŠK ZAGREB                  32:W 17:W  9:W 12:D  6:W  7:W  5:D
2.  TOMULIĆ, TEO       8074   1598 1802 107 ŠK JUNIOR RIJEKA           33:W 19:W 11:D 25:W  7:L 21:W 12:D
3.  GREGURIĆ, TOMISLAV 8317   1594 1791 031 ŠD VARAŽDIN                34:W 18:W 12:L 14:D 31:W 22:D 24:D
4.  LESAR, DAVID       7686   1439 1783 098 ŠK STRIDON ŠTRIGOVA        35:W 21:D 25:L 29:W 45:W 19:W  7:D
5.  MUŽINA, MARIN      8063        1908 247 ŠK I. DVORŽAK              36:W 20:W 14:D 58:W 12:D 16:W  1:D
6.  CENKOVČAN, ANDRIJA 7459        1901 175 ŠŠK KONAKI NOVO VIRJE      37:W 23:W 13:W  7:D  1:L 25:W 14:D
7.  SOKAČ, MARKO       9368        1899 175 ŠŠK KONAKI NOVO VIRJE      38:W 22:W 16:W  6:D  2:W  1:L  4:D
8.  SAMARDŽIĆ, ANA     8595        1819 028 ŠK E. N. TESLA ZAGREB      39:L 43:W 29:W 23:W 14:L 37:W 17:D
9.  KEČKEŠ, ANAMARIJA  7011        1780 175 ŠŠK KONAKI NOVO VIRJE      40:W 24:W  1:L 30:W 16:L 23:D 58:W
10. POŽGAJ, HRVOJE     8735        1770 158 ŠK SVETA NEDJELJA BRESTOVJ 41:W 25:D 27:W 11:D 19:L 39:W 22:D
11. ALABER, MAJA       8594        1761 028 ŠK E. N. TESLA ZAGREB      42:W 30:W  2:D 10:D 22:D 24:D 50:W
12. HLADNIĆ, EMANUEL   8828        1742 175 ŠŠK KONAKI NOVO VIRJE      43:W 39:W  3:W  1:D  5:D 14:D  2:D
13. KOSTUR, LOVRO      8786        1737 241 ŠK BANJA LUKA ZAGREB       44:W 46:W  6:L 24:L 58:W 30:D 25:D
14. LIVAIĆ, LEON       8658        1728 241 ŠK BANJA LUKA ZAGREB       45:W 57:W  5:D  3:D  8:W 12:D  6:D
15. DOMITROVIĆ, SONJA  8181        1718 175 ŠŠK KONAKI NOVO VIRJE      46:L 44:W 40:W 32:D 24:D 50:L 37:D
16. HERGOTIĆ, FRANJO   9416        1712 098 ŠK STRIDON ŠTRIGOVA        47:W 59:W  7:L 39:W  9:W  5:L 19:W
17. MATANOVIĆ, PAVO    7979        1710 291 ŠK BROD SLAVONSKI BROD     48:W  1:L 39:L 42:W 34:W 59:W  8:D
18. HRLEC, MIA         8325        1708 236 ŠK LUCIJA RIJEKA           49:W  3:L 41:W 45:D 25:L 62:D 39:D
19. NOVAK, MARIO (G M) 9163        1691 232 ŠK GORNJI MIHALJEVEC       50:W  2:L 42:W 34:W 10:W  4:L 16:L
20. KOVAČ, NERA        8322        1689 042 ŠK KRIŽEVCI                51:W  5:L 45:L 41:W 37:L 40:L 42:W
21. TOPLAK, JURAJ      8319        1686 031 ŠD VARAŽDIN                52:W  4:D 58:L 60:W 32:W  2:L 30:W
22. BOGOVIĆ, DAVID     8318        1674 031 ŠD VARAŽDIN                53:W  7:L 47:W 50:W 11:D  3:D 10:D
23. ŠIKULEC, MATIJA    8763        1672 175 ŠŠK KONAKI NOVO VIRJE      54:W  6:L 46:W  8:L 36:W  9:D 45:D
24. SAMARDŽIĆ, LUKA    8542        1663 028 ŠK E. N. TESLA ZAGREB      55:W  9:L 51:W 13:W 15:D 11:D  3:D
25. MESAR, ANTUN       9408        1662 141 ŠK BAN JELAČIĆ, ZAPREŠIĆ   56:W 10:D  4:W  2:L 18:W  6:L 13:D
26. CAREK, LUKA        9623        1651 175 ŠŠK KONAKI NOVO VIRJE      57:L 45:L 48:W 47:W 39:L 42:W 40:L
27. ZADRAVEC, MARIN    9550        1646 232 ŠK GORNJI MIHALJEVEC       58:D 60:W 10:L 31:L 29:W 32:D 59:L
28. STANKOVIĆ, ELENA   9703        1645 098 ŠK STRIDON ŠTRIGOVA        59:L 47:L 49:W 51:W 50:L 46:L 52:W
29. ZADRAVEC, MATIJA   9549        1645 232 ŠK GORNJI MIHALJEVEC       60:D 62:W  8:L  4:L 27:L 54:W 35:L
30. ŠOSTAREC, MARIN    9074        1640 175 ŠŠK KONAKI NOVO VIRJE      61:W 11:L 53:W  9:L 57:W 13:D 21:L
31. MUHA, MILJENKO     9022        1635 048 ZAGREB                     62:D 58:L 52:W 27:W  3:L 45:L 60:W
32. HERIC, ANTONIA     9417        1630 098 ŠK STRIDON ŠTRIGOVA         1:L 48:W 57:W 15:D 21:L 27:D 46:D
33. KOŠĆAK, ANTONIO    2455        1630 102 ŠŠK NOVI MAROF              2:L 50:L 44:W 46:W 59:L 48:W 47:D
34. ŠOSTAREC, MIRAN    9195        1627 175 ŠŠK KONAKI NOVO VIRJE       3:L 49:W 59:W 19:L 17:L 47:L 53:W
35. KRALJ, DARIO       9414        1616 098 ŠK STRIDON ŠTRIGOVA         4:L 52:L 54:D 56:W 60:W 58:L 29:W
36. MESAR, VEDRAN      9612        1615 141 ŠK BAN JELAČIĆ, ZAPREŠIĆ    5:L 51:L 55:W 53:W 23:L 52:W 62:W
37. ERENDA, BRUNO      9602        1613 048 ŠK ZAGREB                   6:L 54:W 50:L 52:W 20:W  8:L 15:D
38. JANUŠIĆ, JELENA    8207        1606 157 ŠK MLADOST VAR. TOPLICE     7:L 53:L 61:W 57:L 62:L 51:W 49:L
39. VIDOVIĆ, MATEJ     9389        1602 031 ŠD VARAŽDIN                 8:W 12:L 17:W 16:L 26:W 10:L 18:D
40. BOGDAN, MATIJA     9164        1600 232 ŠK GORNJI MIHALJEVEC        9:L 55:W 15:L 59:L 49:W 20:W 26:W
41. BREŽNJAK, MARKO    9413        1600 098 ŠK STRIDON ŠTRIGOVA        10:L 56:W 18:L 20:L 52:L 55:W 57:D
42. ČUKELJ, MARINA     9933        1600 157 MLADOST VAR. TOPLICE       11:L 61:W 19:L 17:L 51:W 26:L 20:L
43. FERLIN, VEDRAN     9997        1600 098 ŠK STRIDON ŠTRIGOVA        12:L  8:L 56:L 49:L 54:L 61:W 55:L
44. HERIC, MARTINA     9624        1600 098 ŠK STRIDON ŠTRIGOVA        13:L 15:L 33:L 55:L 61:W 53:L 51:W
45. KOVAČ, VINKO       7876        1600 085 ŠK STRAHONINEC             14:L 26:W 20:W 18:D  4:L 31:W 23:D
46. MAJER, LAURA       9411        1600 098 ŠK STRIDON ŠTRIGOVA        15:W 13:L 23:L 33:L 53:W 28:W 32:D
47. MATUŠIN, IVAN      9744        1600 102 ŠŠK NOVI MAROF             16:L 28:W 22:L 26:L 56:W 34:W 33:D
48. MIČUDA, IVAN       8759        1600 157 ŠK MLADOST VAR. TOPLICE    17:L 32:L 26:L 61:W 55:W 33:L 54:L
49. MIČUDA, DANIJELA   8758        1600 157 ŠK MLADOST VAR. TOPLICE    18:L 34:L 28:L 43:W 40:L 56:W 38:W
50. MIKULČIĆ, IVAN     9999        1600 098 ŠK STRIDON ŠTRIGOVA        19:L 33:W 37:W 22:L 28:W 15:W 11:L
51. MUHA, MAGDALENA    9491        1600 048 ŠK ZAGREB                  20:L 36:W 24:L 28:L 42:L 38:L 44:L
52. NJEGAČ, MARKO      9965        1600 031 ŠD VARAŽDIN                21:L 35:W 31:L 37:L 41:W 36:L 28:L
53. NJEGAČ, MATIJA     9966        1600 031 ŠD VARAŽDIN                22:L 38:W 30:L 36:L 46:L 44:W 34:L
54. PERCAČ, ANA        9422        1600 098 ŠK STRIDON ŠTRIGOVA        23:L 37:L 35:D 62:L 43:W 29:L 48:W
55. STANKOVIĆ, MATEO   9421        1600 098 ŠK STRIDON ŠTRIGOVA        24:L 40:L 36:L 44:W 48:L 41:L 43:W
56. ŠPIRANEC, LOVRO    9963        1600 031 VARAŽDIN                   25:L 41:L 43:W 35:L 47:L 49:L 61:W
57. ŠPIRANEC, NOEMI    9964        1600 031 ŠD VARAŽDIN                26:W 14:L 32:L 38:W 30:L 60:L 41:D
58. TOMA, MIHAEL       3196        1600 102 ŠŠK NOVI MAROF             27:D 31:W 21:W  5:L 13:L 35:W  9:L
59. VEVEREC, IVO       9974        1600 229 ŠK OROSLAVJE               28:W 16:L 34:L 40:W 33:W 17:L 27:W
60. ŽAGAR, VIDA        8762        1600 157 MLADOST VAR. TOPLICE       29:D 27:L 62:W 21:L 35:L 57:W 31:L
61. MIČUDA, MARTIN                      157 MLADOST VAR. TOPLICE       30:L 42:L 38:L 48:L 44:L 43:L 56:L
62. NOVAK, MARIO (S)                    085 ŠK STRAHONINEC             31:D 29:L 60:L 54:W 38:W 18:D 36:L

Konačan poredak juniori

Place Name             Loc  Club                     Score Berg. Wins

  1   SRŠAN, MATIJA    1972 131 ŠK PRETETINEC        4      8.50    4
  2   BABIĆ, DALIBOR   1905 229 ŠK OROSLAVJE         3.5    6.25    3
  3   RADMAN, MARIJAN  1793 175 ŠK KONAKI NOVO VIRJE 2.5    6.50    1
  4   CUPAN, IVAN      1875 247 ŠK IVAN DVORŽAK      2.5    4.50    1
  5   KRSNIK, VEDRAN   1832 247 ŠK IVAN DVORŽAK      2      3.00    1
  6   CIGANOVIĆ, DARIO 1751 175 ŠK KONAKI NOVO VIRJE 0.5    1.25    0
  

Rezultati po kolima


No Name Loc Id Rtg Loc Club Total 1 2 3 4 5 6
1. BABIĆ, DALIBOR 6590   1905 229 ŠK OROSLAVJE 3.5 * 1 = 1 0 1
2. RADMAN, MARIJAN 8907 1712 1793 175 ŠK KONAKI NOVO VIRJE 2.5 0 * = = 1 =
3. CUPAN, IVAN 8065 1560 1875 247 ŠK IVAN DVORŽAK 2.5 = = * = 0 1
4. KRSNIK, VEDRAN 8066 1637 1832 247 ŠK IVAN DVORŽAK 2,0 0 = = * 0 1
5. SRŠAN, MATIJA 7247 1782 1972 131 ŠK PRETETINEC 4,0 1 0 1 1 * 1
6. CIGANOVIĆ, DARIO 5567   1751 175 ŠK KONAKI NOVO VIRJE 0.5 0 = 0 0 0 *

	

Organizator: ŠK “MLADOST” VARAŽDINSKE TOPLICE
ŠAHOVSKI SAVEZ VARAŽDINSKE ŽUPANIJE
Mjesto i vrijeme održavanja: OSNOVNA ŠKOLA «A. i I. Kukuljević», M.PUŠTEKA 1, VARAŽDINSKE TOPLICE ; 9., 10. i 11.travnja 2009. godine (petak, subota, nedjelja)
Pravo sudjelovanja: sve igračice i igrači iz Hrvatske i inozemstva., rođeni nakon 1.1.1990. godine
Sustav natjecanja: švicarski sustav, 7 kola, FIDE-varijanta / dva turnira:
1. kadeti: do 15 godina starosti (rođeni nakon 1.1.1995.) i kadetkinje  do 17 god. (rođene nakon 1.1.1993)
2. juniori do 20 godina starosti
Tempo igre: 30 minuta po igraču+dodatak od 30 sekundi za svaki potez.
Turniri će biti rejtingirani za HNRL.
Upisnina: uz prethodnu prijavu -60 Kuna, prijava na dan turnira -80 kuna.
Nagrade: 1. do 3. mjesto: pehari + predmetne nagrade
-svi sudionici primiti će predmetne nagrade!

Turnirski program: prijave do 9. travnja 2010. godine zaključno do 14,30 sati.
PETAK, 9.4.2010:
15:00 sati: Otvorenje turnira
- I. kolo
- II. kolo

SUBOTA, 10.4.2010:
09:00 sati III. kolo
IV. kolo
- PAUZA: ručak (osigurava organizator)
V. kolo
NEDJELJA, 11.4.2010:
09:00 sati VI. kolo
VII. kolo
Zatvaranje i podjela nagrada

Obveze sudionika: Donijeti digitalne satove!

Smještaj: Hotel “Tonimir”, Ul. Kralja Tomislava 1, Varaždinske Toplice, tel.: 042 633 504;
- Hotel “Minerva”, Trg Slobode 1, Varaždinske Toplice, tel.: 042 630 831;
- privatni smještaj: Turistička zajednica Varaždinske  Toplice, tel: 042 633 133.

Prijave i obavijesti: Željko Matkun, mobitel: 098 935 45 16 / e-mail: zeljko.matkun@vz.t-com.hr