45. NOVOGODIŠNJI  ŠAHOVSKI TURNIR
"MEMORIJAL  PRVOGA HRVATSKOG VELEMAJSTORA MIJE UDOVČIĆA"

    2. siječnja 2008.
 

SENIORI

ŽENE

JUNIORI

VETERANI

KVALIFIKACIJE

 

Organizatori:

“Zagrebački  šahovski savez”
“Šahovski klub “Pješak”

Medijski pokrovitelji:

Hrvatski radio
“Sportske novosti “, Zagreb

Generalni sponzor: Zagrebački  šahovski savez
Elektrokontakt d. d., Zagreb
Sponzor turnira:

Zagrebački športski savez

   
Mjesto održavanja:

Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog, prizemlje, Trg Stjepana Radića 4, Zagreb
 

Vrijeme održavanja

- muških turnira





- ž
enskog turnira

- juniorskog turnira

POLUZAVRŠNICA

nedjelja, 23. prosinca 2007. u 10,00 sati -  Dom sportova
sudac: Mate Ivančić

ZAVRŠNICA - SENIORI

Utorak, 2. siječnja 2008. u 10,00 sati sati
 

ZAVRŠNICA  -  VETERANI

Utorak, 2. siječnja 2008. u 11,00 sati
 

ZAVRŠNICA - SENIORKE, JUNIORI I KADETI

Utorak, 2. siječnja 2008.  u 12,00 sati.

   

Način igranja:

Brzopotezni turnir prema Pravilniku FIDE za brzopotezne turnire

Izbor parova:

- ZAVRŠNICA, po Bergeru

- POLUZAVRŠNICA, švicarski sustav (11-15 kola)

Vrijeme razmišljanja:

5 minuta po igraču / igračici za seniore i juniore
7 minuta po
igraču za veterane

Broj natjecatelja:

 

ZAVRŠNICA  SENIORI               

ZAVRŠNICA VETERANI            

ZAVRŠNICA SENIORKE            

ZAVRŠNICA KADETI I JUNIORI

POLUZAVRŠNICA 

28
16
22
20
do 80
Pravo sudjelovanja za muškarce: ZAVRŠNICA - SENIORI:
 

1. Hrvatski velemajstori s rejtingom preko 2500 od 1.10.2007.

2. 14 najuspješnijih s  44. novogodišnjeg  turnira: Ognjen Cvitan, Zoran Jovanović, Zdenko Kožul, Mladen Palac,  Marin Bosiočić, Hrvoje Stević, Milan Vukić, Ante Šarić, Branko Rogulj, Ognjen Jovanić, Ibro Šarić, Georg Mohr, Ante Brkić i Robert Zelčić
3. Prva šestorica s poluzavršnice 45. novogodišnjeg turnira
2-4 pričuve s poluzavršnice, ukoliko po prethodnim
točkama planirani broj sudionika ne bude dostignut.

ZAVRŠNICA - VETERANI:

Svi igrači sa 60 i više godina po pozivu organizatora zaključno s kategorijom MK,

rođeni 1948. godine ili stariji.

Mario Bertok , Jure Nikolac, Vlado Kovačević, Srđan Marangunić, Goran Antunac, Hrvoje Messing, Ivan Rukavina, Jan Banas, Vlado Bukal, Zvonimir Grdinić, Zdravko Margitić , Ante Jadrijević, Ibrahim Kapić, Tomislav Ledić, Radoslav Ćosić, Jovo Runić, Stanko Košanski,  Željko Banušić, Idriz Sušić

Pravo sudjelovanja za

žene:

ZAVRŠNICA-ŽENE

  22 šahistice po izboru Zagrebačkog šahovskog saveza u suradnji s Hrvatskim šahovskim savezom.
Pravo sudjelovanja za kadete i juniore: ZAVRŠNICA- KADETI I JUNIORI
 

20 kadeta i juniora po izboru ZŠS-a i HŠS-a.

Predviđene nagrade: Ukupno 39 nagrada,  bez poluzavršnice, koja se samofinancira.
   

Završnica - seniori

Nagradni fond:

18.350 kn netto

1) 3.500, 2) 3.000, 3) 2.500, 4) 2.000, 5) 1.500, 6) 1.250,
7) 1.000,  8) 750, 9) 600, 10) 550, 11) 500, 12) 450,
13) 400, 14) 350 kuna

   

Završnica - veterani

Nagradni fond:
6.100 kn netto

1) 1.600, 2) 1.300, 3) 1.000, 4) 700, 5) 600,
6) 500, 7) 400 kuna

  U slučaju manjeg odaziva - ispod 12, nagrade će se reducirati na 60% prvoplasiranih sudionika. U slučaju manjeg broja turnir će se odigrati dvokružno po Bergeru.
 

Završnica  - žene:

Nagradni fond:
6.100 kn  netto

1) 1.600, 2) 1.300, 3) 1.000, 4) 700, 5) 500,
6) 400, 7) 300 kuna
Najbolje plasirana veteranka (rođ. 1958. i starija) 200 kn

   
Završnica kadeti i juniori

Nagradni fond:

2.850,00 kn

8 nagrada u predmetima vrijednosti bonova:

1) 750, 2) 500, 3) 400, 4) 300, 5.) 250, 6) 200,
7) 150, 8) 125, 9). 100, 10) 75 kuna.

   
Sveukupno novčane nagrade u završnicama  iznose 30.550,00 kuna netto
   

Nagradni fond u poluzavršnici  formira se od upisnine 50 kn po sudioniku u 100% -om iznosu.
Broj i visina nagrada bit će  objavljeni neposredno prije početka natjecanja.

   
U slučaju diobe mjesta nagrade se ne dijele.
Pobjednici turnira dobivaju pokale a drugo i trećeplasirani plakete.
Kriteriji za plasman odnosno raspodjelu nagrada su sljedeći:

1.Međusobni susret

2.Bolji uspjeh prema pobjednicima (Koya sustav)

3.Bolji Sonneborn-Berger

4.Performans
5.Veći broj pobjeda
Kod žena i juniora igra se švicarski sustav, a kod diobe mjesta
primjenjuju se sljedeći dodatni kriteriji:
1.Srednji Buholc
2.Buholc
3.Sonneborn-Berger
4.Progres
5.Veći broj pobjeda

Putni i drugi troškovi

vezani za sudjelovanje

Organizator ne snosi troškove  vezane za sudjelovanje.
Nakon završnice natjecanja tradicionalni je novogodišnji domjenak.
 
Prijave  za natjecanje: ZAVRŠNA NATJECANJA
 

Za završnicu 45. novogodišnjeg  turnira - Memorijala prvog hrvatskog velemajstora Mije Udovčića  prijave se zaprimaju u Tajništvu ZŠS tel. 01/3650 550 ili mob. 098/ 218 890 i HŠS tel. 01/ 301 23 52 do 24. prosinca 2007.

Zakašnjele prijave Organizator će prihvatiti samo u slučaju da nije dostignut planirani broj igrača.

   
 

POLUZAVRŠNICA

Prijave se daju  Organizatoru 23. prosinca 2007. u turnirskoj dvorani, pola sata prije početka turnira uz uplatu upisnine od 50 kn.

  Nagrade će se dijeliti u gotovini, s time da je kod upisa u tabelu svaki igrač obvezan priopćiti svoj  JMBG i točno mjesto prijavljena  boravka.
   
Opće napomene: Organizator  zadržava pravo da ne prihvati prijavu ili isključi s turnira igrače
 

 ili gledatelje koji izazivaju  nered u dvorani i ometaju druge u igri.

   
U Zagrebu,  6. prosinca 2007.
   

Zagrebački šahovski savez

 


45. NOVOGODIŠNJI BRZOPOTEZNI TURNIR "MIJO UDOVČIĆ" 2008.
Konačan poredak

Mjesto SBr.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 Bod Rez. Koya
1 23 GM PALAC Mladen 2567 CRO 1 = 1 0 = 1 1 0 0 1 1 1 = 1 = 1 1 1 = 1 = 1 0 1 1 18,0 1,0 9,5
2 17 GM KOŽUL Zdenko 2609 CRO 0 0 1 = 1 1 = 1 = 1 0 1 0 1 = 1 1 = 1 1 = 1 1 1 1 18,0 0,0 8,5
3 19 GM CVITAN Ognjen 2543 CRO = 1 = = 1 = = 0 1 1 0 1 1 = 0 = 1 1 1 1 1 1 1 1 0 17,5 0,0 9,0
4 20 GM BRKIĆ Ante 2577 CRO 0 0 = = 1 0 = 0 1 1 1 = 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1 0 1 17,0 0,5 8,0
5 24 GM ŠARIĆ Ante 2441 CRO 1 = = = 0 = 0 1 1 1 = 0 1 0 = 1 1 1 = = 1 1 1 1 1 17,0 0,5 7,5
6 5 GM HULAK Krunoslav 2562 CRO = 0 0 0 1 = 0 1 = 1 1 1 1 0 = 0 1 0 1 1 1 1 1 1 1 16,0 0,0 7,5
7 21 GM STEVIĆ Hrvoje 2531 CRO 0 0 = 1 = = 1 = 0 0 1 1 0 1 1 1 1 = 0 1 1 = 1 = 1 15,5 0,0 7,0
8 11 IM BOSIOČIĆ Marin 2491 CRO 0 = = = 1 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 = 1 1 1 1 1 0 0 0 1 15,0 0,0 7,5
9 12 GM JOVANOVIĆ Zoran 2549 CRO 1 0 1 1 0 0 = 0 1 = 0 0 1 0 1 0 1 = 0 1 1 1 1 1 1 14,5 1,0 6,0
10 22 GM MOHR Georg 2480 SLO 1 = 0 0 0 = 1 0 0 = 1 = 1 1 1 = 0 = 1 = 1 = 1 = 1 14,5 0,0 7,0
11 1 IM LONČAR Robert 2451 CRO 0 0 0 0 0 0 1 1 = = 1 1 = = 1 1 0 = = 1 0 1 1 1 1 14,0 1,0 6,0
12 15 GM JANKOVIĆ Alojzije 2548 CRO 0 1 1 0 = 0 0 0 1 0 0 0 = 1 = 1 0 1 1 1 = 1 1 1 1 14,0 0,0 5,0
13 14 GM ROGIĆ Davor 2505 CRO 0 0 0 = 1 0 0 0 1 = 0 1 0 0 1 = = 1 1 1 1 1 1 1 = 13,5 0,0 4,0
14 7 GM ZELČIĆ Robert 2578 CRO = 1 0 0 0 0 1 1 0 0 = = 1 0 0 1 1 1 1 = 1 0 0 1 1 13,0 0,0 5,5
15 26 IM ROGULJ Branko 2386 CRO 0 0 = 0 1 1 0 1 1 0 = 0 1 1 0 0 1 0 1 = = 0 = 1 1 12,5 0,0 7,0
16 6 IM ŠARIĆ Ivan 2466 CRO = = 1 0 = = 0 0 0 0 0 = 0 1 1 1 1 0 1 0 0 = 1 1 1 12,0 1,0 5,5
17 25 GM ŠARIĆ Ibro 2541 BIH 0 0 = 0 0 1 0 = 1 = 0 0 = 0 1 0 1 1 1 0 1 1 1 1 0 12,0 0,0 5,0
18 13 GM VUKIĆ Milan 2474 BIH 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 1 = 0 0 0 0 1 1 = 0 1 1 1 1 11,0 0,0 4,5
19 3 GM JOVANIĆ Ognjen 2492 CRO 0 = 0 0 0 1 = 0 = = = 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 0 1 1 1 10,5 0,0 4,5
20 10 IM PETROV Jole 2420 CRO = 0 0 0 = 0 1 0 1 0 = 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1 1 1 8,5 0,0 3,5
21 2 IM FELETAR Darko 2367 CRO 0 0 0 0 = 0 0 0 0 = 0 0 0 = = 1 1 = 1 0 1 = 0 1 0 8,0 1,5 2,0
22 4 IM BITI Ozren 2374 CRO = = 0 0 0 0 0 0 0 0 1 = 0 0 = 1 0 1 0 1 0 1 0 0 1 8,0 1,0 3,0
23 18 NM JURKOVIĆ Ante 2324 CRO 0 0 0 0 0 0 = 1 0 = 0 0 0 1 1 = 0 0 1 0 = 0 1 0 1 8,0 0,5 4,0
24 9 IM ARMANDA Ivica 2340 CRO 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 = 0 0 0 0 0 1 1 0 = 1 7,0 0,0 3,5
25 16 IM BRUMEN Dinko 2402 CRO 0 0 0 1 0 0 = 1 0 = 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 = 1 6,5 0,0 3,0
26 8 NM PAVIČIĆ Željko 2395 CRO 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 = 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 3,5 0,0 1,5

IX. NOVOGODIŠNJI ŠAHOVSKI TURNIR - ŽENE
Konačan poredak

Mjesto SBr.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Bod Rez. Koya
1 9 WIM Frančišković Borka 2227 CRO 0 1 = = 1 = 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15,5 0,0 5,5
2 10 WIM Maček Vlasta 2246 CRO 1 = 1 = = 1 = 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1 1 15,0 0,0 6,0
3 18 WGM Medić Mirjana 2240 CRO 0 = 1 1 0 1 1 = 1 1 = 1 1 1 0 1 1 1 13,5 0,0 5,0
4 2 WFM Mihevc-Mohr Narcisa 2131 SLO = 0 0 1 0 1 = 1 1 1 0 1 1 1 1 1 = 1 12,5 0,0 4,0
5 1 WIM Šolić Kristina 2148 CRO = = 0 0 1 0 = 1 1 1 1 1 = 1 1 0 1 1 12,0 0,0 3,5
6 6 NM Purgar Ivona 2028 CRO 0 = 1 1 0 1 0 = 0 1 1 0 = = 1 1 1 1 11,0 1,0 4,0
7 8 WIM Šargač Rajna 2170 CRO = 0 0 0 1 0 0 = 1 0 1 1 1 1 1 1 1 1 11,0 0,0 2,0
8 17 NM Berke Ana 2055 CRO 0 = 0 = = 1 1 0 1 = 0 0 = = 1 1 1 1 10,0 0,0 3,5
9 13 MK Deur Zrinka 1955 CRO 0 0 = 0 0 = = 1 0 1 1 1 1 = 1 = 0 1 9,5 0,0 2,5
10 19 NM Kruljac Petra 2063 CRO 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 1 0 1 1 = = 1 8,0 0,0 2,0
11 15 NM Štadler Brigita 2128 CRO 0 1 0 0 0 0 1 = 0 1 = 1 0 0 0 1 = 1 7,5 0,5 2,5
12 7 WIM Belamarić Tanja 2103 CRO 0 0 = 1 0 0 0 1 0 0 = 0 0 = 1 1 1 1 7,5 0,5 2,5
13 4 WFM Režek Anet 2069 CRO 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 1 1 1 0 0 1 1 7,0 2,0 2,0
14 5 NM Đeno Snježana 1940 CRO 0 0 0 0 = = 0 = 0 1 1 1 0 = 1 0 0 1 7,0 0,5 1,5
15 3 MK Vujnović Patricija 1874 CRO 0 0 0 0 0 = 0 = = 0 1 = 0 = = 1 1 1 7,0 0,5 1,5
16 16 MK Iveković Ana 1767 CRO 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 = 1 1 1 6,5 0,0 1,0
17 11 WFM Grobelšek Ana 2105 SLO 0 0 0 0 1 0 0 0 = = 0 0 1 1 0 0 = 1 5,5 0,0 1,5
18 12 I Iveković Tihana 1730 CRO 0 0 0 = 0 0 0 0 1 = = 0 0 1 0 0 = 1 5,0 0,0 1,5
19 14 MK Horžić Adriana 1836 CRO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0,0 0,0

45. NOVOGODIŠNJI BRZOPOTEZNI TURNIR "MIJO UDOVČIĆ" 2008. - VETERANI
Konačan poredak

Mjesto SBr.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Bod Rez. Koya
1 6 GM KOVAČEVIĆ Vlatko 2504 CRO = = 1 1 = 1 0 1 1 1 1 1 1 10,5 1,0 4,5
2 4 IM MARANGUNIĆ Srđan 2407 CRO = = = = = 1 1 1 1 1 1 1 1 10,5 1,0 3,5
  9 IM BUKAL Vladimir 2403 CRO = = = = = 1 1 1 1 1 1 1 1 10,5 1,0 3,5
4 11 IM KOŠANSKI Stanko 2355 CRO 0 = = = = 1 1 1 1 = 1 1 1 9,5 0,0 3,0
5 13 IM ANTUNAC Goran 2400 CRO 0 = = = 0 1 1 1 = 1 1 1 1 9,0 0,0 2,5
6 3 MK ŠTEFAN Krešimir 2195 CRO = = = = 1 1 0 0 1 0 1 1 1 8,0 0,0 4,0
7 7 GM NIKOLAC Juraj 2410 CRO 0 0 0 0 0 0 1 1 1 1 1 1 1 7,0 0,0 0,0
8 14 MK KLAPŠIĆ Matija 2175 CRO 1 0 0 0 0 1 0 = 0 1 1 0 1 5,5 0,5 2,0
9 10 MK STOJKOVIĆ Josip 2176 CRO 0 0 0 0 0 1 0 = 1 1 0 1 1 5,5 0,5 1,0
10 2 MK MARGITIĆ Zdravko 2177 CRO 0 0 0 0 = 0 0 1 0 1 1 0 1 4,5 0,0 0,5
11 5 IM BERTOK Mario 2282 CRO 0 0 0 = 0 1 0 0 0 0 = 1 1 4,0 0,0 1,5
12 12 MK PAIĆ Ivica 2088 CRO 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 = = 1 3,0 0,0 0,0
13 1 MK RUNIĆ Jovo 2085 CRO 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 = 0 2,5 0,0 0,0
14 8 MK JADRIJEVIĆ Ante 2258 CRO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1,0 0,0 0,0

45. NOVOGODIŠNJI BRZOPOTEZNI TURNIR MEMORIJAL"MIJO UDOVČIĆ" 2008. - JUNIORI
Konačan poredak

Mjesto SBr.   Ime Rtg 1.rd 2.rd 3.rd 4.rd 5.rd 6.rd 7.rd 8.rd 9.rd 10.rd 11.rd 12.rd 13.rd Bod BH.
1 2 MK PLENČA Julijan 2221 19 c1 9 b1 2 c 1 4 b= 3 c = 8 b 1 6 c 1 5 b= 7 c = 12 b 1 13 c1 15 b = 10 c = 10,0 81,5
2 5 MK NOVOSEL Tomislav 2094 18 b1 14 c1 1 b0 7 c 1 12 b 1 4 b 1 8 c 1 3 c 0 13 b= 5 c = 6 b1 9 c 1 15 b 1 10,0 81,5
3 9 MK SRBIŠ Jurica 2055 16 b1 10 c1 5 b 1 6 c 0 1 b= 7 c = 4 c = 2 b 1 9 b= 13 c 1 12 c1 8 b 1 17 b 1 10,0 81,0
4 1 MK RUKAVINA Dario 2292 13 b1 7 c1 6 b 1 1 c = 5 b= 2 c 0 3 b= 9 c 1 12 b= 18 c 1 10 b1 16 c 1 14 b 1 10,0 81,0
5 4 MK VRŠEK Ivan 2122 20 c1 11 b1 3 c 0 19 b 1 4 c = 6 b 0 7 c = 1 c = 14 b 1 2 b = 17 c1 13 b 0 12 b 1 8,0 82,0
6 6 I IVEKOVIĆ Josip 2094 15 c1 22 b1 4 c 0 3 b 1 8 c 0 5 c 1 1 b 0 7 b 0 19 c 1 9 b 1 2 c 0 11 c = 13 b 1 7,5 83,0
7 10 II VUJEC Ivan 1961 23 c1 4 b0 11 c 1 2 b 0 19 c 1 3 b= 5 b= 6 c 1 1 b= 16 c 1 8 b0 12 c 0 22 c 1 7,5 78,0
8 3 MK IVEKOVIĆ Zvonimir 2138 14 b0 18 c1 10 b 1 12 c 1 6 b 1 1 c 0 2 b 0 13 c 0 16 b 0 - - 1 7 c1 3 c 0 23 b 1 7,0 78,5
9 11 II BLAŽEKA Matej 1943 21 b1 1 c0 16 b 0 23 c 1 18 b 1 15 c 1 13 b= 4 b 0 3 c = 6 c 0 20 b1 2 b 0 - - 1 7,0 77,0
10 18 II VUČIĆ Mihovil 1845 17 c1 3 b0 8 c 0 21 b= 14 c 1 13 c 0 15 b 1 12 c 0 11 b 1 19 b 1 4 c0 - - 1 1 b = 7,0 76,0
11 19 II BERTUSI Mišel 1839 12 b1 5 c0 7 b 0 18 c 0 - - 1 20 c = 22 b 1 14 c 0 10 c 0 23 b 1 21 c1 6 b = 19 b 1 7,0 63,5
12 8 MK STARČEVIĆ Krešimir 2087 11 c0 20 b1 14 c 1 8 b 0 2 c 0 17 b 1 16 c 1 10 b 1 4 c= 1 c 0 3 b0 7 b 1 5 c 0 6,5 82,5
13 12 II ČUPIĆ Lovro 1938 4 c0 15 b1 22 c = 17 b 0 21 c 1 10 b 1 9 c = 8 b 1 2 c = 3 b 0 1 b0 5 c 1 6 c 0 6,5 80,5
14 14 II GREB Nikola 1914 8 c1 2 b0 12 b 0 16 c = 10 b 0 18 c 1 21 c 1 11 b 1 5 c 0 17 b 0 22 c1 20 b 1 4 c 0 6,5 70,0
15 17 II HAVAŠ Juraj 1854 6 b0 13 c0 - - 1 22 b 1 17 c 1 9 b 0 10 c 0 19 b 0 23 c 1 21 b 1 18 b1 1 c = 2 c 0 6,5 66,0
16 20 III IVEKOVIĆ Božidar 1773 3 c0 17 b0 9 c 1 14 b = 22 c 1 19 b = 12 b 0 - - 1 8 c 1 7 b 0 23 c1 4 b 0 20 c 0 6,0 68,5
17 7 I BJELIČIĆ Jan 2090 10 b0 16 c1 18 b 0 13 c 1 15 b 0 12 c 0 23 b 1 20 c 0 - - 1 14 c 1 5 b0 21 b 1 3 c 0 6,0 67,0
18 16 II SINKOVIĆ Hrvoje 1874 2 c0 8 b0 17 c 1 11 b 1 9 c 0 14 b 0 - - 1 22 c 1 20 b 1 4 b 0 15 c0 23 b 1 21 c 0 6,0 65,5
19 13 II BLAŽEKA Damjan 1927 1 b0 21 c1 23 b 1 5 c 0 7 b 0 16 c= 20 b= 15 c 1 6 b 0 10 c 0 - -1 22 b 1 11 c 0 6,0 65,5
20 15 II HAVAŠ Janko 1896 5 b0 12 c0 21 b 0 - - 1 23 c 1 11 b= 19 c = 17 b 1 18 c 0 22 b 1 9 c0 14 c 0 16 b 1 6,0 60,5
21 22 IV PAVČEVIĆ Bruno 1725 9 c0 19 b0 20 c 1 10 c = 13 b 0 - - 1 14 b 0 23 c 0 22 b 1 15 c 0 11 b0 17 c 0 18 b 1 4,5 62,5
22 23   SESAR Ivan 1633 - -1 6 c0 13 b = 15 c 0 16 b 0 23 b 1 11 c 0 18 b 0 21 c 0 20 c 0 14 b0 19 c 0 7 b 0 2,5 65,5
23 21 IV ŠTEFANEC Kristijan 1757 7 b0 - -1 19 c 0 9 b 0 20 b 0 22 c 0 17 c 0 21 b 1 15 b 0 11 c 0 16 b0 18 c 0 8 c 0 2,0 63,5

POLUZAVRŠNICA 45. NOVOGODIŠNJEG BRZOPOTEZNOG TURNIRA / 23.12.2007
Konačan poredak

Mjesto SBr.   Ime Rtg FED Klub Bod BH. BH.
1 3 IM PETROV Jole 2420 CRO ŠK RIJEKA, RIJEKA 9,5 87,0 101,5
2 11 IM ARMANDA Ivica 2340 CRO ŠK PETAR SEDLAR-PEPE, KAŠ 9,0 88,5 104,0
3 5 IM BRUMEN Dinko 2402 CRO ŠK CASINO INTERNATIONAL, 9,0 87,5 103,5
4 2 IM DORIĆ Darko 2471 CRO ŠK LIBURNIJA, RIJEKA 9,0 83,5 99,5
5 10 FM BILIĆ Mario 2343 CRO   9,0 83,5 98,0
6 13 NM JURKOVIĆ Ante 2324 CRO ŠK GORANKA, RAVNA GORA 9,0 77,5 90,0
7 9 IM FELETAR Darko 2367 CRO GŠK POŽEGA, POŽEGA 8,5 86,0 101,0
8 6 NM PAVIČIĆ Željko 2395 CRO ŠK ZAGREB, ZAGREB 8,5 81,5 97,0
9 8 IM BITI Ozren 2374 CRO HAŠK MLADOST, ZAGREB 8,5 81,5 95,0
10 14 FM ČREPAN Marjan 2323 SLO   8,5 81,0 94,0
11 57 I DŽIDIĆ Alen 2032 CRO   8,0 88,0 102,5
12 21 NM MIHALINČIĆ Tomislav 2274 CRO ŠK C S S, ZAGREB 8,0 85,5 100,0
13 4 IM HREŠĆ Vladimir 2408 CRO   8,0 83,5 98,0
14 1 IM KOVAČEVIĆ Blažimir 2482 CRO ŠK VUKOVAR ' 91, VUKOVAR 8,0 76,5 91,0
15 19 FM BOŽINOVIĆ Bogdan 2299 CRO ŠK DALEKOVOD, ZAGREB 8,0 75,5 89,0
16 23 MK MUSLIJA Idris 2251 CRO ŠK KVARNER, RIJEKA 7,5 89,5 104,5
17 26 MK MRAVUNAC Damir 2222 CRO ŠK ERICSSON-NIKOLA TESLA, 7,5 87,0 102,5
18 16 FM VIDOVIĆ Saša 2318 CRO ŠK STRIDON, ŠTRIGOVA 7,5 79,0 93,0
19 24 MK TRBOJEVIĆ Mladen 2242 CRO ŠK STRIDON, ŠTRIGOVA 7,5 77,5 91,0
20 37 MK HRUPAČKI Milan 2129 CRO ŠK STANOOBJEKT, ZAPREŠIĆ 7,5 77,5 89,5
21 17 FM KRIŠTOVIĆ Marijan 2316 CRO ŠK I N A, ZAGREB 7,5 72,5 85,0
22 31 FM LEVAR Nenad 2181 CRO ŠK KARLOBAG, KARLOBAG 7,5 69,5 83,0
23 27 MK KRANJČEVIĆ Mario 2211 CRO ŠK KARLOBAG, KARLOBAG 7,0 83,0 96,5
24 15 FM SAMOVOJSKA Damir 2318 CRO ŠK VUKOVAR ' 91, VUKOVAR 7,0 81,5 96,5
25 22 MK PANDUREVIĆ Miro 2270 CRO ŠK SLADORANA, ŽUPANJA 7,0 79,0 91,5
26 12 NM ZEČEVIĆ Dean 2331 CRO ŠK C S S, ZAGREB 7,0 78,5 93,5
27 20 MK RUKAVINA Dario 2292 CRO HAŠK MLADOST, ZAGREB 7,0 60,5 74,5
28 18 FM DEVČIĆ Darko 2309 CRO OGULINSKI ŠAHOVSKI KLUB, 6,5 83,5 98,0
29 29 MK FROUTH Nenad 2192 CRO ŠK KRAPINA, KRAPINA 6,5 75,5 87,5
30 35 MK HEGED Vlado 2133 CRO ŠK ERICSSON-NIKOLA TESLA, 6,5 75,0 87,5
31 7 FM LAZOVIĆ Gordan 2380 CRO   6,5 73,0 87,0
32 41 MK MASLAĆ Zvonimir 2090 CRO ŠK KRAPINA, KRAPINA 6,5 73,0 86,5
33 32 MK KRKLJEŠ Slaven 2178 CRO ŠK MAESTRAL, RIJEKA 6,5 66,5 79,0
34 50 MK BRAJKOVIĆ Željko 1935 CRO   6,5 61,5 73,0
35 30 MK VIDOVIĆ Mario 2189 CRO ŠK STRIDON, ŠTRIGOVA 6,0 76,0 86,5
36 25 MK KALAJŽIĆ Ivan 2236 CRO ŠK ILOK, ILOK 6,0 73,0 84,5
37 43 I GRABAR Božidar 2087 CRO   6,0 72,0 85,5
38 42 MK STARČEVIĆ Krešimir 2087 CRO HAŠK MLADOST, ZAGREB 6,0 70,0 80,5
39 48 I BASARIĆ Srđan 1983 CRO OGULINSKI ŠAHOVSKI KLUB, 6,0 69,5 82,5
40 39 MK VRŠEK Ivan 2122 CRO HAŠK MLADOST, ZAGREB 6,0 68,5 80,5
41 28 MK PETROVIĆ Silvije 2210 CRO ŠK ZAGREB, ZAGREB 6,0 63,5 74,0
42 36 MK JAKUPEC Denis 2133 CRO ŠK UNIVERZAL, ZAGREB 6,0 61,0 71,0
43 54 III PFEIFER Antun 1861 CRO ŠK DALEKOVOD, ZAGREB 6,0 56,0 67,0
44 33 MK ŠUNJIĆ Vitomir 2169 CRO ŠK BANJA LUKA, ZAGREB 5,5 72,5 86,5
45 34 MK OGNJAN Renato 2144 CRO ŠD BRASLAV RABAR, HERCEGO 5,5 72,5 86,0
46 46 III BAŠIĆ Krešimir 1993 CRO ŠK ILOK, ILOK 5,5 68,0 78,5
47 59   NOVAKOVIĆ Ivan 1631 CRO ŠK HRVATSKI BRANITELJ 90- 5,5 65,0 77,0
48 40 I TOMIŠIĆ Filip 2116 CRO ŠK PLIVA, ZAGREB 5,5 63,0 74,0
49 49 II ČESMADŽISKI Tin 1977 CRO ŠK KONČAR, ZAGREB 5,5 59,5 68,5
50 55 III NOVAK Vjekoslav 1784 CRO ŠK CAISSA, ZAGREB 5,5 57,5 68,0
51 60   LIVAIĆ Damir 1600 CRO   5,0 66,5 78,5
52 47 I JERGOVIĆ Andrija 1984 CRO ŠK CASINO INTERNATIONAL, 5,0 66,5 76,5
53 51 II GREB Nikola 1914 CRO ŠK ZAGREB, ZAGREB 5,0 61,0 69,5
54 52 III KRIŠTOVIĆ Robert 1895 CRO   5,0 59,0 69,5
55 58 III MUŽAR Željko 1800 CRO   5,0 56,5 65,0
56 45 I GABELICA Damir 2028 CRO ŠK UNIVERZAL, ZAGREB 4,5 67,5 80,5
57 38 MK ZLOMISLIĆ Vinko 2128 CRO ŠK CASINO INTERNATIONAL, 4,5 54,5 64,0
58 44 I ĆELEPIROVIĆ Vinko 2049 CRO ŠK PLIVA, ZAGREB 4,0 62,0 72,5
59 53 II JORGIĆ Nikola 1864 CRO ŠK SREBRO, ZAGREB 4,0 61,0 70,0
60 56   SINDIK Dario 1770 CRO ŠK ZAGREB, ZAGREB 3,0 53,0 61,0
61 61   MIŠERIĆ Mislav 1600 CRO   2,0 55,0 64,0