46. NOVOGODIŠNJI  ŠAHOVSKI TURNIR
"MEMORIJAL  PRVOGA HRVATSKOG VELEMAJSTORA MIJE UDOVČIĆA"

    2. siječnja 2009.
 

SENIORI

ŽENE

JUNIORI

VETERANI

KVALIFIKACIJE

 

Organizatori:

“Zagrebački  šahovski savez”
“Šahovski klub “Pješak” MEGA

Medijski pokrovitelji:

Hrvatski radio
“Sportske novosti “, Zagreb

Generalni sponzor: Zagrebački  športskii savez
Elektro-kontakt d. d., Zagreb
Sponzor turnira:

Zagrebački športski savez

   
Mjesto održavanja:

Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog, prizemlje, Trg Stjepana Radića 4, Zagreb
 

Vrijeme održavanja

- muških turnira





- ž
enskog turnira

- juniorskog turnira

POLUZAVRŠNICA

ponedjeljak, 22. prosinca 2008. u 17,00 sati -  Dom sportova Zagreb
 

ZAVRŠNICA - SENIORI

Petak, 2. siječnja 2009. u 10,00 sati sati
 

ZAVRŠNICA  -  VETERANI

Petak, 2. siječnja 2009. u 11,00 sati
 

ZAVRŠNICA - SENIORKE, JUNIORI I KADETI

Petak, 2. siječnja 2009.  u 12,00 sati.

   

Način igranja:

Brzopotezni turnir prema Pravilniku FIDE za brzopotezne turnire

Izbor parova:

- ZAVRŠNICA, po Bergeru

- POLUZAVRŠNICA, švicarski sustav (11-15 kola)

Vrijeme razmišljanja:

5 minuta po igraču / igračici za seniore i juniore
5 minuta + 3 sekunde po potezu
za veterane

Broj natjecatelja:

 

ZAVRŠNICA  SENIORI                 - 28

ZAVRŠNICA VETERANI              - 16

ZAVRŠNICA SENIORKE             - 22

ZAVRŠNICA KADETI I JUNIORI  - 20

POLUZAVRŠNICA                        - do 80 

Pravo sudjelovanja za muškarce: ZAVRŠNICA - SENIORI:
 

1. Hrvatski velemajstori s rejtingom preko 2500 od 1.10.2008.

2. 14 najuspješnijih s  45. novogodišnjeg  turnira: Mladen Palac, Zdenko Kožul, Ognjen Cvitan, Ante Brkić, Ante Šarić, Krunoslav Hulak, Hrvoje Stević, Marin Bosiočić, Zoran Jovanović, Georg Mohr, Robert Lončar, Alojzije Janković, Davor Rogić i Robert Zelčić.
3. Prva šestorica s poluzavršnice 46. novogodišnjeg turnira
2-4 pričuve s rejting-liste, ukoliko nije ispunjen broj sudionika po prethodnim
točkama.
 

ZAVRŠNICA - VETERANI:

Svi igrači sa 60 i više godina po pozivu organizatora zaključno s kategorijom MK,

rođeni 1949. godine ili stariji.
 

Pravo sudjelovanja za

žene:

ZAVRŠNICA-ŽENE

  22 šahistice po izboru Zagrebačkog šahovskog saveza u suradnji s Hrvatskim šahovskim savezom.
Pravo sudjelovanja za kadete
i juniore:
ZAVRŠNICA- KADETI I JUNIORI
 

20 kadeta i juniora po izboru ZŠS-a i HŠS-a.

Predviđene nagrade: Ukupno 39 nagrada,  bez poluzavršnice, koja se samofinancira.
   

Završnica - seniori

Nagradni fond:

18.350 kn netto

1) 3.500, 2) 3.000, 3) 2.500, 4) 2.000, 5) 1.500, 6) 1.250,
7) 1.000,  8) 750, 9) 600, 10) 550, 11) 500, 12) 450,
13) 400, 14) 350 kuna

   

Završnica - veterani

Nagradni fond:
6.100 kn netto

1) 1.600, 2) 1.300, 3) 1.000, 4) 700, 5) 600,
6) 500, 7) 400 kuna

  U slučaju manjeg odaziva - ispod 12, nagrade će se reducirati na 60% prvoplasiranih sudionika. U slučaju manjeg broja turnir će se odigrati dvokružno po Bergeru.
 

Završnica  - žene:

Nagradni fond:
6.100 kn  netto

1) 1.600, 2) 1.300, 3) 1.000, 4) 700, 5) 500,
6) 400, 7) 300 kuna
Najbolje plasirana veteranka (rođ. 1959. i starija) 200 kn

   
Završnica kadeti i juniori

Nagradni fond:

2.850,00 kn

8 nagrada u predmetima vrijednosti bonova:

1) 750, 2) 500, 3) 400, 4) 300, 5.) 250, 6) 200,
7) 150, 8) 125, 9). 100, 10) 75 kuna.

   
Sveukupno novčane nagrade u završnicama  iznose 30.550,00 kuna netto
   

Nagradni fond u poluzavršnici  formira se od upisnine 50 kn po sudioniku u 100% -om iznosu.
Broj i visina nagrada bit će  objavljeni neposredno prije početka natjecanja.

   
U slučaju diobe mjesta nagrade se ne dijele.
Pobjednici turnira dobivaju pokale a drugo i trećeplasirani plakete.
Kriteriji za plasman odnosno raspodjelu nagrada su sljedeći:

1.Međusobni susret

2.Bolji uspjeh prema pobjednicima (Koya sustav)

3.Bolji Sonneborn-Berger

4.Performans
5.Veći broj pobjeda
Kod žena i juniora igra se švicarski sustav, a kod diobe mjesta
primjenjuju se sljedeći dodatni kriteriji:
1.Srednji Buholc
2.Buholc
3.Sonneborn-Berger
4.Progres
5.Veći broj pobjeda

Putni i drugi troškovi

vezani za sudjelovanje

Organizator ne snosi troškove  vezane za sudjelovanje.
Nakon završnice natjecanja tradicionalni je novogodišnji domjenak.
 
Prijave  za natjecanje: ZAVRŠNA NATJECANJA
 

Za završnicu 46. novogodišnjeg  turnira - Memorijala prvog hrvatskog velemajstora Mije Udovčića  prijave se zaprimaju u Tajništvu ZŠS tel. 01/6398 595; 01/3650 655 ili mobitel 098/ 218 890 do 24. prosinca 2008.

Zakašnjele prijave Organizator će prihvatiti samo u slučaju da nije dostignut planirani broj igrača.

   
 

POLUZAVRŠNICA

Prijave se daju  Organizatoru 21. prosinca 2008. u turnirskoj dvorani, pola sata prije početka turnira uz uplatu upisnine od 50 kn.

  Nagrade će se dijeliti u gotovini, s time da je kod upisa u tabelu svaki igrač obvezan priopćiti svoj  JMBG i točno mjesto prijavljena  boravka.
   
Opće napomene: Organizator  zadržava pravo da ne prihvati prijavu ili isključi s turnira igrače
 

ili gledatelje koji izazivaju  nered u dvorani i ometaju druge u igri.

   
U Zagrebu,  4. prosinca 2008.
   

Zagrebački šahovski savez

Za šahovski klub Pješak MEGA

Tajnica Vlasta Maček

Đuro Gavrilović

 


46. NOVOGODIŠNJI BRZOPOTEZNI TURNIR "MIJO UDOVČIĆ" 2009. - SENIORI
Konačan poredak / 25 kola

Mjesto SBr.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 Bod Rez. Koya
1 17 GM Palac Mladen 2523 CRO * 0 = 1 1 0 1 1 = = 1 = 1 1 = 1 = 0 1 1 1 1 1 1 1 1 19,0 0,0 9,5
2 11 GM Kožul Zdenko 2582 CRO 1 * 1 = = = 1 1 = 1 = 1 = 1 0 1 1 = = 1 1 = 0 1 1 1 18,5 1,0 10,0
3 1 GM Cvitan Ognjen 2533 CRO = 0 * 0 = 1 = 1 1 = = 0 1 1 1 1 1 1 1 = = 1 1 1 1 1 18,5 0,0 8,5
4 7 GM Jovanović Zoran 2524 CRO 0 = 1 * 1 = = 0 = 0 = 1 0 1 = 1 1 1 = 1 1 1 1 1 1 1 17,5 0,0 7,0
5 5 IM Bosiočić Marin 2461 CRO 0 = = 0 * 0 1 = 0 = 1 1 = 1 = = 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 16,5 0,0 7,0
6 19 GM Stević Hrvoje 2547 CRO 1 = 0 = 1 * 1 1 = 0 = 0 1 = = 1 0 0 1 1 1 1 1 1 0 1 16,0 0,0 8,0
7 2 GM Rogić Davor 2495 CRO 0 0 = = 0 0 * = 1 1 = 1 1 1 1 1 0 1 1 = 0 = = 1 1 1 15,5 0,0 8,0
8 8 IM Dorić Darko 2433 CRO 0 0 0 1 = 0 = * 1 = = 0 1 0 = 0 1 1 1 = = 1 1 1 1 1 14,5 1,0 5,5
9 4 GM Hulak Krunoslav 2505 CRO = = 0 = 1 = 0 0 * 1 0 1 = = 0 1 1 1 1 = 1 1 0 0 1 1 14,5 0,0 6,0
10 15 GM Zelčić Robert 2551 CRO = 0 = 1 = 1 0 = 0 * 1 0 0 = = 0 1 1 1 1 1 = 0 1 = 1 14,0 1,0 6,0
11 9 GM Lalić Bogdan 2501 CRO 0 = = = 0 = = = 1 0 * = = 1 1 = 0 1 = = = = = 1 + 1 14,0 0,0 7,0
12 16 GM Šarić Ante 2482 CRO = 0 1 0 0 1 0 1 0 1 = * 1 1 0 0 1 0 0 = 1 0 1 1 1 1 13,5 0,0 7,0
13 21 GM Mohr Georg 2495 SLO 0 = 0 1 = 0 0 0 = 1 = 0 * = = 1 1 0 1 0 1 0 1 1 1 1 13,0 0,0 5,0
14 6 IM Lončar Robert 2403 CRO 0 0 0 0 0 = 0 1 = = 0 0 = * 1 1 = 1 0 1 0 1 1 1 1 1 12,5 1,0 4,0
15 12 GM Leventić Ivan 2465 CRO = 1 0 = = = 0 = 1 = 0 1 = 0 * 0 0 1 0 = 0 1 1 1 = 1 12,5 0,0 6,5
16 24 IM Mrđa Milan 2364 CRO 0 0 0 0 = 0 0 1 0 1 = 1 0 0 1 * 1 1 0 1 0 1 1 = = 1 12,0 0,0 5,0
17 26 GM Jovanić Ognjen 2453 CRO = 0 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 = 1 0 * 1 1 1 1 0 1 0 = = 11,0 0,0 5,0
18 25 FM Lovrić Branko 2317 CRO 1 = 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 * 1 0 1 1 1 1 0 1 10,5 0,0 4,5
19 23 NM Pavičić Željko 2375 CRO 0 = 0 = 0 0 0 0 0 0 = 1 0 1 1 1 0 0 * 0 1 = 0 1 1 0 9,0 0,0 4,5
20 22 GM Brkić Ante 2518 CRO 0 0 = 0 0 0 = = = 0 = = 1 0 = 0 0 1 1 * 1 0 = 0 0 = 8,5 1,0 4,5
21 14 IM Šarić Ivan 2495 CRO 0 0 = 0 0 0 1 = 0 0 = 0 0 1 1 1 0 0 0 0 * 1 0 1 0 1 8,5 1,0 4,5
22 20 IM Rogulj Branko 2392 CRO 0 = 0 0 0 0 = 0 0 = = 1 1 0 0 0 1 0 = 1 0 * 1 0 0 1 8,5 1,0 4,0
23 13 IM Levačić Patrick 2278 CRO 0 1 0 0 0 0 = 0 1 1 = 0 0 0 0 0 0 0 1 = 1 0 * 0 1 = 8,0 0,0 4,0
24 10 MK Pandurević Miro 2220 CRO 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 = 1 0 0 1 0 1 1 * 1 1 7,5 0,0 1,0
25 18 NM Jurković Ante 2306 CRO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 = - 0 0 0 = = = 1 0 1 1 1 0 0 * 0 7,0 0,0 2,0
26 3 IM Biti Ozren 2371 CRO 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 = 0 1 = 0 0 = 0 1 * 4,5 0,0 1,0

X. ženski novogodišnji turnir

Konačan poredak / 13 kola

Mjesto SBr.   Ime Rtg FED 1.Rd. 2.Rd. 3.Rd. 4.Rd. 5.Rd. 6.Rd. 7.Rd. 8.Rd. 9.Rd. 10.Rd. 11.Rd. 12.Rd. 13.Rd. Bod BH.
1 2 WIM Frančišković Borka 2260 CRO 9 c 1 13 b 1 2 c 1 5 b = 6 c 1 10 b 1 3 c 0 7 b 1 4 c 1 8 b 1 14 c 1 12 b 1 16 c 1 11,5 80,5
2 3 WIM Šolić Kristina 2204 CRO 3 b 1 19 c 1 1 b 0 11 c 1 4 b 0 6 c 1 5 c 1 13 b 0 8 b = 9 c 1 7 b = 15 c 1 14 b 1 9,0 80,0
3 13 WFM Švaljek Radmila 1968 CRO 2 c 0 12 b 1 13 c 1 7 b 1 5 c = 8 b 1 1 b 1 4 c 1 9 c 0 16 b 1 15 c = 6 b 0 17 c 1 9,0 79,5
4 4 WIM Šargač Rajna 2198 CRO 10 c = 9 b 0 21 c 1 18 b 1 2 c 1 5 b 1 13 c 1 3 b 0 1 b 0 7 c 1 20 b 1 8 c 1 6 b = 9,0 75,0
5 1 WGM Medić Mirjana 2303 CRO 6 b 1 11 c 1 18 b 1 1 c = 3 b = 4 c 0 2 b 0 8 c = 10 b 1 13 b 1 16 c 1 9 c 1 7 b 0 8,5 80,5
6 11 NM Kruljac Petra 2052 CRO 5 c 0 10 b 1 16 c 1 8 c 1 1 b 0 2 b 0 14 c = 18 b 1 13 c 0 19 b 1 21 b 1 3 c 1 4 c = 8,0 74,5
7 9 WFM Berke Ana 2081 CRO 17 b 1 8 c 1 11 b 0 3 c 0 15 b 1 9 c 0 16 b 1 1 c 0 12 b 1 4 b 0 2 c = 19 c 1 5 c 1 7,5 77,5
8 6 NM Štadler Brigita 2121 CRO 20 c 1 7 b 0 9 c 1 6 b 0 17 c 1 3 c 0 15 b 1 5 b = 2 c = 1 c 0 13 b 1 4 b 0 - - 1 7,0 81,0
9 12 MK Deur Zrinka 2007 CRO 1 b 0 4 c 1 8 b 0 21 c 1 13 c 0 7 b 1 - - 1 11 c 1 3 b 1 2 b 0 12 c 0 5 b 0 20 c 1 7,0 78,5
10 14 MK Iveković Ivana 1942 CRO 4 b = 6 c 0 14 b 1 19 c 1 16 b 1 1 c 0 11 b 0 17 c 1 5 c 0 12 b 0 - - 1 20 c = 21 b 1 7,0 68,0
11 8 NM Purgar Ivona 2088 CRO 12 c 1 5 b 0 7 c 1 2 b 0 18 c 1 13 b 0 10 c 1 9 b 0 16 c 0 20 b 1 17 b 0 - - 1 19 c 1 7,0 66,5
12 18 MK Iveković Tihana 1766 CRO 11 b 0 3 c 0 - - 1 13 b 0 20 b 1 16 c 0 19 c 1 21 b 1 7 c 0 10 c 1 9 b 1 1 c 0 18 b 1 7,0 65,5
13 7 WFM Biti Ana 2109 SLO 14 b 1 1 c 0 3 b 0 12 c 1 9 b 1 11 c 1 4 b 0 2 c 1 6 b 1 5 c 0 8 c 0 17 b = 15 b 0 6,5 81,5
14 17   Jaćimović Sara 1791 BIH 13 c 0 20 b 1 10 c 0 16 b 0 19 b 1 17 c 1 6 b = 15 c 0 - - 1 21 c 1 1 b 0 18 b 1 2 c 0 6,5 63,0
15 15 MK Iveković Ana 1931 CRO 16 c 0 21 b = 20 c 1 17 b = 7 c 0 18 b 1 8 c 0 14 b 1 19 c 0 - - 1 3 b = 2 b 0 13 c 1 6,5 62,5
16 5 WFM Mihevc-Mohr Narcisa 2137 SLO 15 b 1 18 c 0 6 b 0 14 c 1 10 c 0 12 b 1 7 c 0 - - 1 11 b 1 3 c 0 5 b 0 21 c 1 1 b 0 6,0 74,0
17 19 I Mrakovčić Karmen 1661 CRO 7 c 0 - - 1 19 b = 15 c = 8 b 0 14 b 0 21 c 1 10 b 0 20 c 0 18 b = 11 c 1 13 c = 3 b 0 5,0 61,0
18 21 I Kukić Lora 1794 CRO - - 1 16 b 1 5 c 0 4 c 0 11 b 0 15 c 0 20 b 1 6 c 0 21 b 0 17 c = 19 b 1 14 c 0 12 c 0 4,5 62,5
19 10 WFM Režek-Jambrak Anet 2060 CRO 21 c 1 2 b 0 17 c = 10 b 0 14 c 0 - - 1 12 b 0 20 c 1 15 b 1 6 c 0 18 c 0 7 b 0 11 b 0 4,5 62,5
20 16 MK Raguž Ivanka 1931 CRO 8 b 0 14 c 0 15 b 0 - - 1 12 c 0 21 b 1 18 c 0 19 b 0 17 b 1 11 c 0 4 c 0 10 b = 9 b 0 3,5 60,0
21 20 I Smokvina-Korbar Rajka 1835 CRO 19 b 0 15 c = 4 b 0 9 b 0 - - 1 20 c 0 17 b 0 12 c 0 18 c 1 14 b 0 6 c 0 16 b 0 10 c 0 2,5 60,5

46. NOVOGODIŠNJI BRZOPOTEZNI TURNIR "MIJO UDOVČIĆ" 2009. - VETERANI

Konačan poredak / 17 kola

Mjesto SBr.   Ime Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Bod Rez. Koya
1 8 GM Nikolac Juraj 2390 * 1 = = = = 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15,0 0,0 6,0
2 4 IM Marangunić Srđan 2377 0 * = = 0 = 1 1 1 1 1 1 1 1 1 = 1 1 13,0 0,0 4,5
3 13 IM Vujaković Branko 2364 = = * = 0 1 1 1 = 1 1 1 1 1 = 1 0 1 12,5 0,5 5,0
4 5 FM Vuković Ivo 2238 = = = * = 1 0 1 1 = 1 = 1 1 1 = 1 1 12,5 0,5 5,0
5 3 GM Kovačević Vlatko 2485 = 1 1 = * = 1 0 = 0 1 0 1 1 1 1 1 1 12,0 0,0 5,0
6 10 IM Messing Hrvoje 2328 = = 0 0 = * = = = 1 = 1 1 1 1 1 = 1 11,0 0,0 3,0
7 12 FM Fučak Emilijo 2262 0 0 0 1 0 = * 1 0 1 = 1 0 1 1 1 1 1 10,0 0,0 2,5
8 16 MK Šunjić Vitomir 2114 0 0 0 0 1 = 0 * 1 1 = 1 1 1 0 1 0 1 9,0 1,0 2,5
9 7 FM Petrović Zvonko 2210 0 0 = 0 = = 1 0 * 0 = 1 1 = = 1 1 1 9,0 0,0 2,5
10 9 MK Štefan Krešimir 2170 0 0 0 = 1 0 0 0 1 * 1 = 0 = = 0 1 1 7,0 0,0 2,5
11 11 MK Šribar Peter 2178 0 0 0 0 0 = = = = 0 * 1 1 0 0 = 1 1 6,5 2,0 2,0
12 17 MK Paić Ivica 2073 0 0 0 = 1 0 0 0 0 = 0 * = = = 1 1 1 6,5 0,5 1,5
13 6 MK Ćosić Radoslav 2126 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 = * 1 1 1 0 1 6,5 0,5 1,0
14 14 FM Devčić Ivan 2131 0 0 0 0 0 0 0 0 = = 1 = 0 * 1 1 = 1 6,0 1,0 0,5
15 2 FM Drčelić Josip 2210 0 0 = 0 0 0 0 1 = = 1 = 0 0 * 0 1 1 6,0 0,0 2,0
16 1 MK Margitić Zdravko 2116 0 = 0 = 0 0 0 0 0 1 = 0 0 0 1 * 1 1 5,5 0,0 1,0
17 15 MK Jakovljevski Radivoje 2036 0 0 1 0 0 = 0 1 0 0 0 0 1 = 0 0 * 1 5,0 0,0 2,5
18 18   Čajkovski Željko 1600 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 * 0,0 0,0 0,0

X. novogodišnji turnir - KADETI I JUNIORI

Konačan poredak / 13 kola

Mjesto SBr.   Ime Rtg 1.Rd. 2.Rd. 3.Rd. 4.Rd. 5.Rd. 6.Rd. 7.Rd. 8.Rd. 9.Rd. 10.Rd. 11.Rd. 12.Rd. 13.Rd. Bod BH.
1 2 MK Plenča Julijan 2248 11 b 1 5 c 1 3 b 1 10 c 1 2 b 1 8 c 1 6 b 1 12 c 1 7 c 1 4 b 1 9 c 0 14 b 1 15 b 1 12,0 78,5
2 4 MK Novosel Tomislav 2189 10 b = 9 c 1 8 b 1 3 c 1 1 c 0 4 b 1 7 b 1 13 c 1 5 c 1 6 b 1 16 c 1 17 c 1 11 b 1 11,5 76,0
3 3 MK Srbiš Jurica 2222 12 - + 4 b 1 1 c 0 2 b 0 14 c 1 10 b 1 8 c 1 11 b 1 9 c 1 12 b 1 5 b 1 6 c 0 7 c 0 9,0 83,0
4 10 I Blažeka Matej 2013 9 b 1 3 c 0 11 b 1 6 c 0 5 b 1 2 c 0 13 b 0 17 b 1 15 c 1 1 c 0 7 b 1 10 c 1 18 b 1 8,0 74,0
5 8 I Petrušić Toni 2028 17 b 1 1 b 0 12 c 1 13 b 0 4 c 0 9 c 1 10 b 1 6 c 1 2 b 0 8 b = 3 c 0 15 c 1 14 b 1 7,5 78,5
6 7 I Bjeličić Jan 2031 14 c 1 13 b 0 7 c 1 4 b 1 10 c 0 11 b 1 1 c 0 5 b 0 16 b 1 2 c 0 18 b 1 3 b 1 9 c = 7,5 77,5
7 6 I Iveković Josip 2085 16 b 1 8 c = 6 b 0 11 c 0 15 b 1 13 b 1 2 c 0 10 c 1 1 b 0 18 c 1 4 c 0 12 b 1 3 b 1 7,5 75,5
8 9 MK Havaš Janko 2013 18 c 1 7 b = 2 c 0 12 b 1 13 c 1 1 b 0 3 b 0 16 c 1 14 b 1 5 c = 10 b = 9 b 0 17 c 1 7,5 71,5
9 1 MK Iveković Zvonimir 2266 4 c 0 2 b 0 18 c 1 16 b 1 11 c 0 5 b 0 17 c 1 15 b 1 3 b 0 14 c 1 1 b 1 8 c 1 6 b = 7,5 70,5
10 13 I Vujec Ivan 1963 2 c = 15 b 1 13 c 1 1 b 0 6 b 1 3 c 0 5 c 0 7 b 0 18 c 1 17 b 1 8 c = 4 b 0 16 b 1 7,0 72,5
11 11 I Greb Nikola 1984 1 c 0 14 b 1 4 c 0 7 b 1 9 b 1 6 c 0 18 b 1 3 c 0 12 b 0 15 c 0 17 b 1 16 c 1 2 c 0 6,0 71,0
12 12 I Čupić Lovro 1971 3 - - 17 c 1 5 b 0 8 c 0 18 b 1 16 c 1 14 b 1 1 b 0 11 c 1 3 c 0 15 b 0 7 c 0 13 b 1 6,0 65,0
13 14 II Iveković Božidar 1940 15 b 1 6 c 1 10 b 0 5 c 1 8 b 0 7 c 0 4 c 1 2 b 0 17 c 1 16 b 0 14 c 0 18 b = 12 c 0 5,5 65,5
14 16 II Vučić Mihovil 1890 6 b 0 11 c 0 16 b 1 15 c 1 3 b 0 17 c 1 12 c 0 18 b 1 8 c 0 9 b 0 13 b 1 1 c 0 5 c 0 5,0 65,5
15 5 I Filipović Tomislav 2102 13 c 0 10 c 0 17 b 1 14 b 0 7 c 0 18 c 1 16 b 0 9 c 0 4 b 0 11 b 1 12 c 1 5 b 0 1 c 0 4,0 65,5
16 15 I Havaš Juraj 1936 7 c 0 18 b 1 14 c 0 9 c 0 17 b = 12 b 0 15 c 1 8 b 0 6 c 0 13 c 1 2 b 0 11 b 0 10 c 0 3,5 65,5
17 17 III Meglić Antun 1783 5 c 0 12 b 0 15 c 0 18 b 1 16 c = 14 b 0 9 b 0 4 c 0 13 b 0 10 c 0 11 c 0 2 b 0 8 b 0 1,5 68,0
18 18 IV Pavčević Bruno 1719 8 b 0 16 c 0 9 b 0 17 c 0 12 c 0 15 b 0 11 c 0 14 c 0 10 b 0 7 b 0 6 c 0 13 c = 4 c 0 0,5 67,5

Konačan poredak poluzavršnice / 13. kola, 22. prosinca 2008.

Mjesto SBr.   Ime Rtg FED 1.Rd. 2.Rd. 3.Rd. 4.Rd. 5.Rd. 6.Rd. 7.Rd. 8.Rd. 9.Rd. 10.Rd. 11.Rd. 12.Rd. 13.Rd. Bod
1 7 IM Mrđa Milan 2364 CRO 42 c 1 12 b 1 4 c 1 7 b = 13 c 1 10 b 0 20 c 1 9 b 1 8 c 1 3 b 1 2 c = 11 b 1 5 c 0 10,0
2 5 NM Pavičić Željko 2375 CRO 24 c 1 29 b 1 19 c 1 13 b = 18 c 1 7 b = 10 c = 8 b = 3 b = 11 c 1 1 b = 9 c = 14 c 1 9,5
3 11 FM Lovrić Branko 2317 CRO 54 c 1 69 b 1 7 c 0 16 b = 12 c 1 18 b 1 21 c 1 10 b 1 2 c = 1 c 0 19 b 1 8 c = 9 b 1 9,5
4 20 MK Pandurević Miro 2220 CRO 62 b 1 76 c 1 1 b 0 17 c 0 33 c 1 16 b 1 23 b 0 42 c 1 14 c = 20 b 1 10 b 1 22 c 1 8 b 1 9,5
5 15 IM Levačić Patrick 2278 CRO 56 c = 35 b 1 16 c = 43 b 1 54 c = 11 b 1 15 c 0 69 b 1 10 c 0 40 b 1 27 c 1 7 b 1 1 b 1 9,5
6 1 IM Dorić Darko 2433 CRO 48 c 1 25 b = 55 c 1 18 b = 14 c 1 21 b = 8 c 0 29 b 1 9 c = 19 b 0 23 c 1 15 c 1 7 b 1 9,0
7 4 IM Rogulj Branko 2392 CRO 47 b 1 23 c 1 3 b 1 1 c = 11 b 1 2 c = 9 b = 25 c = 15 b 1 10 c 1 8 b = 5 c 0 6 c 0 8,5
8 6 IM Biti Ozren 2371 CRO 49 b 1 28 c 1 30 b 1 11 c = 9 b = 26 c 1 6 b 1 2 c = 1 b 0 25 c 1 7 c = 3 b = 4 c 0 8,5
9 13 NM Jurković Ante 2306 CRO 36 c 1 16 b = 25 c 1 38 b 1 8 c = 13 b 1 7 c = 1 c 0 6 b = 32 b 1 14 c 1 2 b = 3 c 0 8,5
10 2 IM Petrov Jole 2406 CRO 26 b 0 57 c 1 49 b 1 28 c 1 30 b 1 1 c 1 2 b = 3 c 0 5 b 1 7 b 0 4 c 0 38 c 1 13 b 1 8,5
11 10 FM Vidović Saša 2320 CRO 60 b 1 21 c 1 26 b 1 8 b = 7 c 0 5 c 0 31 b 1 55 b 1 18 c 1 2 b 0 25 c 1 1 c 0 20 b 1 8,5
12 26 MK Kalajžić Ivan 2186 CRO 77 b 1 1 c 0 75 b 1 47 c = 3 b 0 33 c 1 13 c 1 20 b 0 34 c 1 18 b 0 54 b 1 27 c 1 22 b 1 8,5
13 8 IM Brumen Dinko 2335 CRO 39 b 1 37 c 1 31 b 1 2 c = 1 b 0 9 c 0 12 b 0 17 c = 42 b 1 16 c 1 26 b 1 30 c 1 10 c 0 8,0
14 18 NM Mihalinčić Tomislav 2240 CRO 41 b 1 26 c 0 39 b 1 45 c 1 6 b 0 31 c = 17 b 1 27 c 1 4 b = 15 c 1 9 b 0 19 c 1 2 b 0 8,0
15 9 IM Jušić Zdenko 2328 CRO 71 c 1 31 b 0 22 b 1 21 c 0 24 c 1 28 b 1 5 b 1 23 c 1 7 c 0 14 b 0 36 c 1 6 b 0 29 c 1 8,0
16 34 MK Pavković Mario 2135 CRO 72 b 1 9 c = 5 b = 3 c = 25 b = 4 c 0 41 b 1 62 c 1 19 c 0 13 b 0 64 c 1 36 b 1 30 b 1 8,0
17 37 MK Starčević Krešimir 2111 CRO 63 c 1 19 b 0 50 c 1 4 b 1 20 c 0 55 b = 14 c 0 13 b = 36 c 0 67 b 1 42 c 1 32 b 1 25 c 1 8,0
18 14 FM Krištović Marijan 2299 CRO 34 - + 45 c 1 27 b 1 6 c = 2 b 0 3 c 0 26 b 1 40 c 1 11 b 0 12 c 1 22 b 0 25 b = 23 c = 7,5
19 16 NM Trbojević Mladen 2254 CRO 52 b 1 17 c 1 2 b 0 31 c 1 26 b 0 44 c 0 22 b 1 47 c 1 16 b 1 6 c 1 3 c 0 14 b 0 21 c = 7,5
20 12 FM Črepan Marjan 2317 SLO 61 b 1 22 c = 38 b 0 56 c 1 17 b 1 40 c 1 1 b 0 12 c 1 25 b 0 4 c 0 41 b 1 37 c 1 11 c 0 7,5
21 31 MK Đurović Goran 2169 CRO 50 c 1 11 b 0 34 c 1 15 b 1 27 b 1 6 c = 3 b 0 30 c 0 38 b 0 39 c = 63 b 1 41 c 1 19 b = 7,5
22 33 MK Soldo Robert 2136 CRO 59 c 1 20 b = 15 c 0 55 b 0 58 b 1 57 c 1 19 c 0 35 b 1 29 c 1 38 b 1 18 c 1 4 b 0 12 c 0 7,5
23 25 MK Muslija Idris 2189 CRO 66 c 1 7 b 0 24 c 1 54 b 0 64 c 1 72 b 1 4 c 1 15 b 0 32 c 0 47 b 1 6 b 0 26 c 1 18 b = 7,5
24 42 MK Basarić Srđan 2069 CRO 2 b 0 67 c 1 23 b 0 32 c 1 15 b 0 62 c 0 57 b 1 73 c 1 54 b = 29 b 0 69 - + 40 c 1 38 c 1 7,5
25 21 NM Zečević Dean 2215 CRO 74 c 1 6 c = 9 b 0 35 b 1 16 c = 48 b 1 44 c 1 7 b = 20 c 1 8 b 0 11 b 0 18 c = 17 b 0 7,0
26 39 MK Hrupački Milan 2079 CRO 10 c 1 14 b 1 11 c 0 29 b 1 19 c 1 8 b 0 18 c 0 32 b 0 65 c 1 55 b 1 13 c 0 23 b 0 52 c 1 7,0
27 3 IM Hrešć Vladimir 2395 CRO 33 c 1 40 b 1 18 c 0 69 b 1 21 c 0 54 b 1 29 c = 14 b 0 39 c 1 30 c 1 5 b 0 12 b 0 37 c = 7,0
28 27 MK Lalić Kristijan 2181 CRO 32 c 1 8 b 0 42 c 1 10 b 0 71 c 1 15 c 0 39 b = 43 b 1 55 c = 36 b 0 47 c 1 33 b = 34 b = 7,0
29 24 MK Vidović Mario 2196 CRO 75 b 1 2 c 0 70 b 1 26 c 0 49 b 1 47 c 1 27 b = 6 c 0 22 b 0 24 c 1 33 b = 39 c 1 15 b 0 7,0
30 19 MK Mihalinec Damir 2221 CRO 65 c 1 53 b 1 8 c 0 48 b 1 10 c 0 69 b = 54 c = 21 b 1 44 c 1 27 b 0 32 c 1 13 b 0 16 c 0 7,0
31 28 MK Jelečević Ivo 2179 CRO 70 b 1 15 c 1 13 c 0 19 b 0 42 c 1 14 b = 11 c 0 34 b 0 71 c 0 58 b 1 56 c 1 54 b 1 33 c = 7,0
32 66 IV Kosović Miroslav 1817 CRO 28 b 0 39 c 0 65 b 1 24 b 0 52 c 1 61 c 1 64 b 1 26 c 1 23 b 1 9 c 0 30 b 0 17 c 0 47 b 1 7,0
33 40 MK Mabić Goran 2078 CRO 27 b 0 62 c 1 63 b 1 40 c = 4 b 0 12 b 0 72 c 1 38 c 0 46 b 1 35 b 1 29 c = 28 c = 31 b = 7,0
34 52 I Mesarić Darko 2002 CRO 18 - - 72 c 1 21 b 0 68 c 1 37 b = 45 c 1 40 b 0 31 c 1 12 b 0 43 b 1 38 c 0 55 b 1 28 c = 7,0
35 56 I Livaić Damir 1965 CRO 38 b = 5 c 0 60 b 1 25 c 0 56 b 1 37 c 0 58 b 1 22 c 0 45 b 1 33 c 0 43 c = 64 b 1 55 c 1 7,0
36 51 I Gujić Vladimir 2004 CRO 9 b 0 59 c 0 46 b 0 58 c 0 60 b 1 50 c 1 70 b 1 63 c 1 17 b 1 28 c 1 15 b 0 16 c 0 48 b 1 7,0
37 29 NM Vadla Željko 2172 CRO 51 c 1 13 b 0 54 c 0 66 b 1 34 c = 35 b 1 55 c 0 39 b 0 56 c 1 71 b 1 40 c 1 20 b 0 27 b = 7,0
38 17 FM Bender Ivan 2245 CRO 35 c = 56 b 1 20 c 1 9 c 0 40 b 0 43 b 1 69 c 0 33 b 1 21 c 1 22 c 0 34 b 1 10 b 0 24 b 0 6,5
39 46 I Grabar Božidar 2053 CRO 13 c 0 32 b 1 14 c 0 50 b 1 69 c 0 66 b 1 28 c = 37 c 1 27 b 0 21 b = 44 c 1 29 b 0 43 c = 6,5
40 23 MK Machata Martin 2201 SVK 67 c 1 27 c 0 52 b 1 33 b = 38 c 1 20 b 0 34 c 1 18 b 0 69 c 1 5 c 0 37 b 0 24 b 0 61 c 1 6,5
41 57 MK Brajković Željko 1937 CRO 14 c 0 43 b 0 66 c 0 73 b 1 51 c 1 59 b 1 16 c 0 48 b 1 64 c 1 44 b 1 20 c 0 21 b 0 42 c = 6,5
42 45 I Majer Ivan 2056 CRO 1 b 0 77 c 1 28 b 0 46 c 1 31 b 0 75 c 1 63 b 1 4 b 0 13 c 0 72 c 1 17 b 0 62 c 1 41 b = 6,5
43 36 MK Šunjić Vitomir 2114 CRO 68 b 0 41 c 1 59 b 1 5 c 0 57 b = 38 c 0 56 b 1 28 c 0 62 b 1 34 c 0 35 b = 63 c 1 39 b = 6,5
44 32 MK Frouth Nenad 2156 CRO 76 b 0 58 c = 57 b = 75 c 1 59 c 1 19 b 1 25 b 0 54 c 1 30 b 0 41 c 0 39 b 0 48 c = 56 b 1 6,5
45 35 WFM Biti Ana 2114 SLO 73 c 1 18 b 0 51 c 1 14 b 0 72 c 0 34 b 0 66 c 1 65 b 0 35 c 0 50 b 1 67 c 1 61 b = 54 c 1 6,5
46 69 II Mitrović Dragan 1795 CRO 69 c 0 54 b 0 36 c 1 42 b 0 74 c 1 64 b 0 60 c = 58 b 1 33 c 0 52 b 0 75 c 1 71 b 1 66 c 1 6,5
47 41 MK Takač Zvonko 2075 CRO 7 c 0 74 b 1 53 c 1 12 b = 55 c = 29 b 0 65 c 1 19 b 0 72 c 1 23 c 0 28 b 0 66 b 1 32 c 0 6,0
48 38 MK Maslać Zvonimir 2090 CRO 6 b 0 65 c 1 68 b 1 30 c 0 63 b 1 25 c 0 62 b 0 41 c 0 73 b 1 59 c 1 55 c = 44 b = 36 c 0 6,0
49 43 MK Ganić Martin 2062 CRO 8 c 0 66 b 1 10 c 0 51 b 1 29 c 0 65 b 0 59 c 1 72 b 0 67 c 0 53 b 1 71 c 1 52 b 0 64 c 1 6,0
50 70 IV Jazvić Ivan 1756 CRO 21 b 0 61 c 1 17 b 0 39 c 0 62 b 0 36 b 0 53 c 0 76 c 1 74 b 1 45 c 0 - - 1 67 b 1 65 c 1 6,0
51 68 III Krištović Robert 1809 CRO 37 b 0 60 c 1 45 b 0 49 c 0 41 b 0 68 c 1 61 b 1 64 c 0 57 b 0 70 c 1 62 b 0 75 c 1 63 b 1 6,0
52 54 MK Gujić Leonard 1987 CRO 19 c 0 73 b 1 40 c 0 59 b 0 32 b 0 56 c 0 76 b 1 77 c 1 63 b 0 46 c 1 72 b 1 49 c 1 26 b 0 6,0
53 77   Vukušić Mario 1600 CRO - - 1 30 c 0 47 b 0 57 c 0 75 b 0 70 c 0 50 b 1 60 c 0 77 b 1 49 c 0 73 b 1 72 c 1 62 b 1 6,0
54 49 I Džidić Alen 2032 CRO 3 b 0 46 c 1 37 b 1 23 c 1 5 b = 27 c 0 30 b = 44 b 0 24 c = 69 b 1 12 c 0 31 c 0 45 b 0 5,5
55 22 FM Drčelić Josip 2210 CRO 57 b = 68 c 1 6 b 0 22 c 1 47 b = 17 c = 37 b 1 11 c 0 28 b = 26 c 0 48 b = 34 c 0 35 b 0 5,5
56 53 II Novaković Ivan 1999 CRO 5 b = 38 c 0 58 b 1 20 b 0 35 c 0 52 b 1 43 c 0 75 c 1 37 b 0 57 c 1 31 b 0 69 - + 44 c 0 5,5
57 61 II Đilas Ivan 1887 CRO 55 c = 10 b 0 44 c = 53 b 1 43 c = 22 b 0 24 c 0 71 b 0 51 c 1 56 b 0 58 c 0 - - 1 69 b 1 5,5
58 55 I Jergović Andrija 1979 CRO - - - 44 b = 56 c 0 36 b 1 22 c 0 74 b 1 35 c 0 46 c 0 60 b 1 31 c 0 57 b 1 65 b 0 71 c 1 5,5
59 72 IV Peles Ivan 1706 CRO 22 b 0 36 b 1 43 c 0 52 c 1 44 b 0 41 c 0 49 b 0 74 c 1 61 b 1 48 b 0 66 c 0 70 c = 72 b 1 5,5
60 48 MK Korov Zvonko 2035 CRO 11 c 0 51 b 0 35 c 0 65 b 0 36 c 0 - - 1 46 b = 53 b 1 58 c 0 61 c 0 68 b 1 77 c 1 70 b 1 5,5
61 50 MK Vajić Hrvoje 2027 CRO 20 c 0 50 b 0 74 c 0 67 b 1 77 c 1 32 b 0 51 c 0 66 b 1 59 c 0 60 b 1 65 c 1 45 c = 40 b 0 5,5
62 59 II Križan Ivan 1909 CRO 4 c 0 33 b 0 73 c 1 72 b 0 50 c 1 24 b 1 48 c 1 16 b 0 43 c 0 64 b 0 51 c 1 42 b 0 53 c 0 5,0
63 76   Prodanović Bogdan 1600 CRO 17 b 0 - - 1 33 c 0 74 b 1 48 c 0 71 b 1 42 c 0 36 b 0 52 c 1 65 b 1 21 c 0 43 b 0 51 c 0 5,0
64 44 MK Zlomislić Vinko 2062 CRO - - - 75 c 0 67 b 1 70 c 1 23 b 0 46 c 1 32 c 0 51 b 1 41 b 0 62 c 1 16 b 0 35 c 0 49 b 0 5,0
65 58 I Vukalović Željko 1924 CRO 30 b 0 48 b 0 32 c 0 60 c 1 70 b 1 49 c 1 47 b 0 45 c 1 26 b 0 63 c 0 61 b 0 58 c 1 50 b 0 5,0
66 64 III Pfeifer Antun 1859 CRO 23 b 0 49 c 0 41 b 1 37 c 0 76 b 1 39 c 0 45 b 0 61 c 0 75 b 1 73 c 1 59 b 1 47 c 0 46 b 0 5,0
67 62 II Đođ Goran 1869 CRO 40 b 0 24 b 0 64 c 0 61 c 0 68 b 1 76 c 1 73 b 0 70 c 1 49 b 1 17 c 0 45 b 0 50 c 0 - - 1 5,0
68 75   Pavlović Oliver 1600 CRO 43 c 1 55 b 0 48 c 0 34 b 0 67 c 0 51 b 0 77 c 0 - - 1 70 b 0 74 c 1 60 c 0 76 b 1 73 b 1 5,0
69 30 MK Vukić Aleksandar 2169 CRO 46 b 1 3 c 0 76 b 1 27 c 0 39 b 1 30 c = 38 b 1 5 c 0 40 b 0 54 c 0 24 - - 56 - - 57 c 0 4,5
70 67 I Golemović Tvrtko 1816 CRO 31 c 0 71 b 1 29 c 0 64 b 0 65 c 0 53 b 1 36 c 0 67 b 0 68 c 1 51 b 0 76 c 1 59 b = 60 c 0 4,5
71 47 I Greb Nikola 2050 CRO 15 b 0 70 c 0 77 b 1 76 c 1 28 b 0 63 c 0 75 b = 57 c 1 31 b 1 37 c 0 49 b 0 46 c 0 58 b 0 4,5
72 73 IV Prodanović Branko 1702 CRO 16 c 0 34 b 0 - - 1 62 c 1 45 b 1 23 c 0 33 b 0 49 c 1 47 b 0 42 b 0 52 c 0 53 b 0 59 c 0 4,0
73 74   Marković Tomo 1600 CRO 45 b 0 52 c 0 62 b 0 41 c 0 - - 1 77 b 1 67 c 1 24 b 0 48 c 0 66 b 0 53 c 0 74 b 1 68 c 0 4,0
74 60 II Sontag Zvonimir 1900 CRO 25 b 0 47 c 0 61 b 1 63 c 0 46 b 0 58 c 0 - - 1 59 b 0 50 c 0 68 b 0 77 b 1 73 c 0 76 c 1 4,0
75 63 MK Kalanj Mirko 1859 CRO 29 c 0 64 b 1 12 c 0 44 b 0 53 c 1 42 b 0 71 c = 56 b 0 66 c 0 - - 1 46 b 0 51 b 0 77 - - 3,5
76 71 II Mišković Branko 1737 CRO 44 c 1 4 b 0 69 c 0 71 b 0 66 c 0 67 b 0 52 c 0 50 b 0 - - 1 77 c 1 70 b 0 68 c 0 74 b 0 3,0
77 65 I Sontag Bruno 1822 CRO 12 c 0 42 b 0 71 c 0 - - 1 61 b 0 73 c 0 68 b 1 52 b 0 53 c 0 76 b 0 74 c 0 60 b 0 75 - + 3,0