49. NOVOGODIŠNJI ŠAHOVSKI TURNIR
MEMORIJAL PRVOGA HRVATSKOG VELEMAJSTORA MIJE UDOVČIĆA"
Zagreb, 2. siječnja 2012. u 10,00 sati


Poluzavršnica: 21. prosinca 2011. u 17,00 sati


Konačan poredak

Mjesto Sbr.   Ime Rtg FED Klub Bod Rez. Koya SB ratP
1 7 GM Jovanović, Zoran 2556 CRO ŠK ETF-Osijek, Osijek 23,0 0,0 11,0 323,50 2602
2 3 IM Šebenik, Matej 2529 SLO ŠK Petrinja, Petrinja 22,5 0,0 11,0 309,50 2594
3 17 GM Šarić, Ante 2528 CRO ŠK Liburnija, Rijeka 22,0 0,5 12,5 319,75 2577
4 14 GM Brkić, Ante 2578 CRO ŠK Đuro Đaković Holding, Slavonski Brod 22,0 0,5 10,5 308,75 2575
5 28 GM Stević, Hrvoje 2624 CRO HAŠK Mladost, Zagreb 21,0 1,5 11,5 304,00 2549
6 9 IM Lončar, Robert 2410 CRO ŠK Zagreb, Zagreb 21,0 1,0 8,5 289,75 2556
7 32 GM Palac, Mladen 2572 CRO ŠK Zagreb, Zagreb 21,0 0,5 9,0 282,25 2551
8 21 GM Mohr, Georg 2492 SLO   20,5 2,5 9,0 279,50 2537
9 16 GM Kožul, Zdenko 2601 CRO HAŠK Mladost, Zagreb 20,5 1,5 9,0 284,75 2534
10 24 GM Zelčić, Robert 2558 CRO ŠK Zagreb, Zagreb 20,5 1,0 8,0 270,25 2535
11 22 GM Bosiočić, Marin 2580 CRO ŠK Liburnija, Rijeka 20,5 1,0 7,5 266,25 2534
12 15 GM Cvitan, Ognjen 2528 CRO ŠK Rijeka, Rijeka 19,5 0,0 10,5 279,00 2514
13 19 GM Janković, Alojzije 2568 CRO HAŠK Mladost, Zagreb 18,5 0,5 10,0 261,25 2490
14 1 GM Jovanić, Ognjen 2483 CRO ŠK Liburnija, Rijeka 18,5 0,5 7,5 241,50 2492
15 13 GM Kuljašević, Davorin 2569 CRO HAŠK Mladost, Zagreb 17,5 0,0 6,0 225,00 2461
16 5 GM Vukić, Milan 2411 BIH   16,5 1,0 7,0 214,50 2444
17 18 IM Mrđa, Milan 2389 CRO ŠK Vukovar '91, Vukovar 16,5 0,0 6,0 205,50 2444
18 4 FM Đurović, Goran 2361 CRO ŠK Borac, Bobota 16,0 0,0 8,5 228,00 2438
19 30 IM Dorić, Darko 2511 CRO ŠK Liburnija, Rijeka 15,5 0,0 8,0 212,25 2420
20 23 IM Rogulj, Branko 2390 CRO ŠK Zagreb, Zagreb 15,0 0,0 6,0 198,75 2409
21 10 GM Hulak, Krunoslav 2484 CRO HAŠK Mladost, Zagreb 13,5 1,0 5,5 166,75 2377
22 20 GM Martinović, Saša 2505 CRO ŠK Casper, Zadar 13,5 0,0 7,0 175,75 2377
23 2 FM Krištović, Marijan 2269 CRO ŠD Braslav Rabar, Hercegovac 12,5 1,0 4,5 153,75 2355
24 26 NM Pavičić, Željko 2395 CRO ŠK Zagreb, Zagreb 12,5 0,0 4,5 143,50 2351
25 12 IM Hrešć, Vladimir 2399 CRO   11,0 0,0 4,5 139,75 2313
26 8 FM Pandurević, Miro 2243 CRO ŠK Ilok, Ilok 10,0 1,0 3,5 121,25 2295
27 29 MK Mravunac, Damir 2211 CRO ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb 10,0 0,0 5,0 126,00 2296
28 11 MK Muslija, Idris 2228 CRO ŠK Karlobag, Karlobag 9,0 0,0 2,0 93,00 2271
29 27 IM Biti, Ozren 2406 CRO ŠD Varaždin, Varaždin 6,5 0,0 1,0 55,00 2193
30 25 MK Hrupački, Milan 2099 CRO ŠK Turopolec, Velika Gorica 4,5 0,0 0,5 48,00 2137
31 6 MK Vajić, Hrvoje 2071 CRO ŠK Novi Zagreb, Zagreb 3,0 0,0 1,0 27,00 2068
32 31 MK Brajković, Željko 1969 CRO ŠK Stjepan Bosak, Zagreb 2,0 0,0 0,0 23,75 1993

Rezultati po kolima

Mj Sbr.   Ime Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 Bod
1 7 GM Jovanović, Z 2556 * 1 0 1 = 0 0 1 1 = 0 1 0 1 1 1 1 0 1 = 1 1 1 1 1 1 1 1 1 = 1 1 23,0
2 3 IM Šebenik, M 2529 0 * = 0 = = 1 0 1 1 = = = 1 = 1 1 = 1 = 1 = 1 = 1 1 1 1 1 1 1 1 22,5
3 17 GM Šarić, A 2528 1 = * = 0 = = 1 1 1 1 = = 0 = 1 1 1 1 = = 0 1 1 0 = 1 1 1 1 1 1 22,0
4 14 GM Brkić, A 2578 0 1 = * 0 0 = = 1 1 1 = = 0 = 1 1 1 = 1 1 1 1 1 1 1 0 = 1 1 1 1 22,0
5 28 GM Stević, H 2624 = = 1 1 * = 1 = 0 0 1 = 1 1 0 0 1 1 1 0 1 = 1 1 0 1 0 1 1 1 1 1 21,0
6 9 IM Lončar, R 2410 1 = = 1 = * = 1 0 = 1 0 0 = = 0 0 0 1 1 1 1 1 = 1 1 1 1 1 1 1 1 21,0
7 32 GM Palac, M 2572 1 0 = = 0 = * 0 1 = 0 = = 1 = 1 1 = 0 = = 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 21,0
8 21 GM Mohr, G 2492 0 1 0 = = 0 1 * = 1 1 = 0 1 = 0 = 0 1 = = 1 = 1 1 1 1 1 1 1 1 1 20,5
9 16 GM Kožul, Z 2601 0 0 0 0 1 1 0 = * 0 1 1 1 1 1 0 = 1 0 1 1 1 1 = 1 1 1 1 1 1 0 1 20,5
10 24 GM Zelčić, R 2558 = 0 0 0 1 = = 0 1 * 0 = 1 1 1 = = 0 0 = 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 20,5
11 22 GM Bosiočić, M 2580 1 = 0 0 0 0 1 0 0 1 * 0 1 0 = 1 0 1 = 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 20,5
12 15 GM Cvitan, O 2528 0 = = = = 1 = = 0 = 1 * 1 1 1 = = = = = 1 1 0 0 1 0 1 = 1 1 1 1 19,5
13 19 GM Janković, A 2568 1 = = = 0 1 = 1 0 0 0 0 * = 1 = 1 1 1 1 0 0 1 1 0 0 = 1 1 1 1 1 18,5
14 1 GM Jovanić, O 2483 0 0 1 1 0 = 0 0 0 0 1 0 = * 1 1 = 0 1 1 0 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1 18,5
15 13 GM Kuljašević, D 2569 0 = = = 1 = = = 0 0 = 0 0 0 * = = 0 = 1 1 0 1 1 1 1 1 = 1 1 1 1 17,5
16 5 GM Vukić, M 2411 0 0 0 0 1 1 0 1 1 = 0 = = 0 = * 1 0 0 0 1 0 0 1 1 1 = 1 1 1 1 1 16,5
17 18 IM Mrđa, M 2389 0 0 0 0 0 1 0 = = = 1 = 0 = = 0 * 1 0 = 1 0 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 16,5
18 4 FM Đurović, G 2361 1 = 0 0 0 1 = 1 0 1 0 = 0 1 1 1 0 * 0 1 0 1 0 0 0 1 0 = 1 1 1 1 16,0
19 30 IM Dorić, D 2511 0 0 0 = 0 0 1 0 1 1 = = 0 0 = 1 1 1 * 1 0 0 1 0 = 1 0 1 0 1 1 1 15,5
20 23 IM Rogulj, B 2390 = = = 0 1 0 = = 0 = 0 = 0 0 0 1 = 0 0 * 1 1 0 1 = = 1 1 0 1 1 1 15,0
21 10 GM Hulak, K 2484 0 0 = 0 0 0 = = 0 0 0 0 1 1 0 0 0 1 1 0 * 1 1 0 0 1 1 1 1 0 1 1 13,5
22 20 GM Martinović, S 2505 0 = 1 0 = 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1 1 0 1 0 0 * 0 1 = 1 0 = 1 1 1 = 13,5
23 2 FM Krištović, M 2269 0 0 0 0 0 0 0 = 0 0 0 1 0 0 0 1 1 1 0 1 0 1 * 1 = 0 1 = 1 1 1 0 12,5
24 26 NM Pavičić, Ž 2395 0 = 0 0 0 = 0 0 = 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 * 1 1 1 0 1 1 1 1 12,5
25 12 IM Hrešć, V 2399 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 = = 1 = = 0 * 0 0 1 1 0 1 1 11,0
26 8 FM Pandurević, M 2243 0 0 = 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 = 0 0 1 0 1 * 1 = = 0 1 1 10,0
27 29 MK Mravunac, D 2211 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 = 0 0 = 0 1 1 0 0 1 0 0 1 0 * 0 0 1 1 1 10,0
28 11 MK Muslija, I 2228 0 0 0 = 0 0 0 0 0 0 0 = 0 0 = 0 0 = 0 0 0 = = 1 0 = 1 * 1 1 1 = 9,0
29 27 IM Biti, O 2406 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 = 1 0 * 1 1 1 6,5
30 25 MK Hrupački, M 2099 = 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 1 0 0 0 * 0 1 4,5
31 6 MK Vajić, H 2071 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 * 1 3,0
32 31 MK Brajković, Ž 1969 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 = 1 0 0 0 0 = 0 0 0 * 2,0

Startna lista (sortirana po rejtingu)

Sbr.   Ime NRtg IRtg FED Klub
1 GM Stević, Hrvoje 2553 2624 CRO HAŠK Mladost, Zagreb
2 GM Kožul, Zdenko 2562 2601 CRO HAŠK Mladost, Zagreb
3 GM Bosiočić, Marin 2554 2580 CRO ŠK Liburnija, Rijeka
4 GM Brkić, Ante 2568 2578 CRO ŠK Đuro Đaković Holding, Slavonski Brod
5 GM Palac, Mladen 2546 2572 CRO ŠK Zagreb, Zagreb
6 GM Kuljašević, Davorin 2503 2569 CRO HAŠK Mladost, Zagreb
7 GM Janković, Alojzije 2507 2568 CRO HAŠK Mladost, Zagreb
8 GM Zelčić, Robert 2545 2558 CRO ŠK Zagreb, Zagreb
9 GM Jovanović, Zoran 2522 2556 CRO ŠK ETF-Osijek, Osijek
10 IM Šebenik, Matej 2518 2529 SLO ŠK Petrinja, Petrinja
11 GM Cvitan, Ognjen 2471 2528 CRO ŠK Rijeka, Rijeka
12 GM Šarić, Ante 2462 2528 CRO ŠK Liburnija, Rijeka
13 IM Dorić, Darko 2438 2511 CRO ŠK Liburnija, Rijeka
14 GM Martinović, Saša 2485 2505 CRO ŠK Casper, Zadar
15 GM Mohr, Georg 2492 2492 SLO  
16 GM Hulak, Krunoslav 2450 2484 CRO HAŠK Mladost, Zagreb
17 GM Jovanić, Ognjen 2431 2483 CRO ŠK Liburnija, Rijeka
18 GM Vukić, Milan 2411 2411 BIH  
19 IM Lončar, Robert 2383 2410 CRO ŠK Zagreb, Zagreb
20 IM Biti, Ozren 2375 2406 CRO ŠD Varaždin, Varaždin
21 IM Hrešć, Vladimir 2395 2399 CRO  
22 NM Pavičić, Željko 2375 2395 CRO ŠK Zagreb, Zagreb
23 IM Rogulj, Branko 2399 2390 CRO ŠK Zagreb, Zagreb
24 IM Mrđa, Milan 2375 2389 CRO ŠK Vukovar '91, Vukovar
25 FM Đurović, Goran 2308 2361 CRO ŠK Borac, Bobota
26 FM Krištović, Marijan 2250 2269 CRO ŠD Braslav Rabar, Hercegovac
27 FM Pandurević, Miro 2248 2243 CRO ŠK Ilok, Ilok
28 MK Muslija, Idris 2189 2228 CRO ŠK Karlobag, Karlobag
29 MK Mravunac, Damir 2175 2211 CRO ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb
30 MK Hrupački, Milan 2098 2099 CRO ŠK Turopolec, Velika Gorica
31 MK Vajić, Hrvoje 2051 2071 CRO ŠK Novi Zagreb, Zagreb
32 MK Brajković, Željko 1947 1969 CRO ŠK Stjepan Bosak, Zagreb

Raspis turnira

Organizator: "Zagrebački šahovski savez"

Generalni pokrovitelj Grad Zagreb

Mjesto održavanja: Prostorije Zagrebačkog šahovskog saveza, Masarykova 22 Zagreb

Vrijeme održavanja: POLUZAVRŠNICA: srijeda 21. prosinca 2011. u 17.00 sati
Dom sportova Zagreb

ZAVRŠNICA:
Ponedjeljak, 2. siječnja 2012. u 10,00 sati
Masarykova 22.

Način igranja: Brzopotezni turnir prema Pravilniku FIDE za brzopotezne turnire

Izbor parova: ZAVRŠNICA, po Bergeru

POLUZAVRŠNICA, švicarski sustav (11-15 kola)

Vrijeme razmišljanja: 5 minuta po igraču

Broj natjecatelja: ZAVRŠNICA 30

Pravo sudjelovanja: ZAVRŠNICA
- Hrvatski velemajstori s rejtingom preko 2500 od 1.11.2011.

- 15 najuspješnijih s 48. turnira 9 Jovanović, Cvitan, Brkić, Stević, Palac, A. Šarić, Rogić, Mohr, Janković, Lončar, I. Šarić, Zelčić, Kožul, Hulak i Vukić.
- prvih osam sa poluzavršnice 49. turnira.
- 5 pričuva koje odredi Organizator, odnosno sa rejting liste ukoliko nije ispunjen broj sudionika po prethodnim točkama.

Predviđene nagrade: Ukupno 15 nagrada, bez poluzavršnice koja se samofinancira,

Završnica - seniori
1) 3.000,00
2) 2.500,00
3) 2.000,00
4) 1.500,00
5) 1.000,00
6) 800,00
7) 750,00
8) 700,00
9) 650,00
10) 600,00
11) 550,00
12) 500,00
13) 450,00
14) 400,00
15) 350,00 kuna

Nagradni fond na finalnom turniru: 15.750,00 kn netto.

Nagradni fond u poluzavršnici formira se od upisnine 50 kn po sudioniku a 80 % ulazi u nagradni fond.
Broj i visina nagrada bit će objavljeni neposredno prije početka natjecanja.
U slučaju diobe mjesta novčane nagrade se ne dijele.
Pobjednik turnira dobiva pokal.

Kriteriji kod diobe mjesta:
1.Međusobni susret
2.Bolji uspjeh prema pobjednicima (Koya sustav)
3.Bolji Sonneborn-Berger
4.Performans
5.Veći broj pobjeda

Prijave za natjecanje: ZAVRŠNA NATJECANJA
Za završnicu 49. novogodišnjeg turnira - Memorijala prvog hrvatskog velemajstora Mije Udovčića prijave se zaprimaju, u Tajništvu ZSS tel 01/6398-595
i mobitel 098/218 890 do 23. prosinca 2011.
Zakašnjele prijave Organizator će prihvatiti samo u slučaju da nije dostignut planirani broj igrača.

POLUZAVRŠNICA
Kriteriji za plasman odnosno raspodjelu nagrada su sljedeći:
1. Srednji buholz
2. Ukupan buholz
3. Kumulativ
4. Veći broj pobjeda

Prijave se primaju kod organizatora 21. prosinca 2011. u Domu sportova
prije početka turnira od 16,30 -17,00 sati.
 

Konačan poredak / poluzavršnica novogodišnjega brzopoteznog turnira / "49. MEMORIJAL PRVOG HRVATSKOG VM MIJE UDOVČIĆA"

Mjesto Sbr.   Ime Rtg FED Klub Bod BH. BH. Kum pobj
1 5 IM Biti, Ozren 2407 CRO ŠD Varaždin, Varaždin 9,5 92,0 107,5 74,0 6
2 14 FM Pandurević, Miro 2281 CRO ŠK Ilok, Ilok 9,5 90,0 105,0 69,0 8
3 1 GM Jovanić, Ognjen 2476 CRO ŠK Liburnija, Rijeka 9,5 88,5 104,0 71,5 8
4 7 IM Hrešć, Vladimir 2399 CRO   9,5 87,0 100,5 65,0 7
5 26 MK Muslija, Idris 2220 CRO ŠK Karlobag, Karlobag 9,5 86,0 99,0 63,5 7
6 11 FM Đurović, Goran 2342 CRO ŠK Borac, Bobota 9,0 90,5 105,0 69,5 7
7 35 MK Hrupački, Milan 2115 CRO ŠK Turopolec, Velika Gorica 9,0 84,5 97,0 58,5 8
8 6 IM Mrđa, Milan 2407 CRO ŠK Vukovar '91, Vukovar 8,5 92,5 107,0 68,0 6
9 3 GM Cebalo, Mišo 2446 CRO   8,5 85,0 101,0 62,5 8
10 9 FM Vidović, Saša 2360 CRO ŠK Stridon, Štrigova 8,0 90,0 105,5 63,5 6
11 27 MK Mravunac, Damir 2211 CRO ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb 8,0 88,5 104,0 62,0 8
12 20   Novak, Gorazd 2254 SLO   8,0 83,5 97,5 60,0 7
13 10 IM Brumen, Dinko 2345 CRO   8,0 83,0 98,5 59,0 8
14 13 FM Trbojević, Mladen 2315 CRO ŠK Stridon, Štrigova 8,0 83,0 96,5 62,5 6
15 8 IM Franić, Milan 2381 CRO ŠK Pula, Pula 8,0 82,5 98,0 58,0 8
16 61 I Pavičić, Tomislav 2080 CRO ŠK Labin, Labin 8,0 77,0 90,5 53,5 7
17 23 NM Zečević, Dean 2247 CRO ŠK Turopolec, Velika Gorica 8,0 77,0 89,5 51,5 7
18 4 IM Lovrić, Branko 2414 CRO   8,0 76,5 90,5 51,0 6
19 12 NM Jurković, Ante 2340 CRO ŠK Goranka, Ravna Gora 8,0 72,0 86,0 50,0 8
20 16 FM Krištović, Marijan 2270 CRO ŠD Braslav Rabar, Hercegovac 7,5 85,5 100,0 61,0 6
21 24 MK Vidović, Mario 2236 CRO ŠK Stridon, Štrigova 7,5 85,0 99,0 55,0 6
22 15 MK Čop, Tomislav 2272 CRO ŠK Bjelovar, Bjelovar 7,5 76,5 90,5 53,0 7
23 30 MK Blažeka, Matej 2193 CRO HAŠK Mladost, Zagreb 7,0 84,5 99,5 54,0 7
24 21 FM Rosandić, Denis 2252 CRO ŠK Vukovar '91, Vukovar 7,0 83,0 98,0 54,5 6
25 19 MK Ševo, Igor 2256 CRO ŠK Sveta Nedelja, Bestovje 7,0 83,0 96,0 59,0 7
26 18 FM Bender, Ivan 2260 CRO ŠK Dubrovnik, Dubrovnik 7,0 79,0 93,0 53,0 7
27 31 MK Basarić, Srđan 2182 CRO ŠK Hrvatska Radio televizija, Zagreb 7,0 77,0 91,0 49,0 6
28 22 NM Mihalinčić, Tomislav 2249 CRO ŠK Zanatlijski, Zagreb 7,0 76,5 90,0 53,0 7
29 43 MK Mitrović, Milivoj 1996 CRO ŠK Hrvatska Radio televizija, Zagreb 7,0 73,5 86,0 46,0 7
30 17 MK Skrbin, Krešimir 2268 CRO ŠK Zanatlijski, Zagreb 7,0 72,5 84,0 50,0 7
31 33 MK Starčević, Krešimir 2138 CRO ŠK Dalekovod, Zagreb 7,0 72,0 84,0 49,0 7
32 36 MK Bender, Zdenko 2107 CRO ŠK Dubrovnik, Dubrovnik 7,0 66,0 79,0 42,0 6
33 40 I Livaić, Damir 2051 CRO ŠK Banja Luka, Zagreb 7,0 65,5 78,0 43,0 7
34 28 MK Kalajžić, Ivan 2210 CRO ŠK Sveta Nedelja, Bestovje 6,5 78,5 92,5 49,0 6
35 38 MK Zelenika, Zoran 2058 CRO ŠK Gaj, Mače 6,5 74,0 88,0 45,0 5
36 2 IM Krstić, Uroš 2448 CRO ŠK Đakovo, Đakovo 6,5 66,0 79,5 41,5 6
37 29 MK Jelečević, Ivo 2205 CRO ŠK Samobor, Samobor 6,0 76,5 88,0 49,5 5
38 41 MK Ikica, Ante 2029 CRO ŠK Vladimir Gortan, Poreč 6,0 76,5 87,5 45,0 5
39 37 MK Havaš, Juraj 2070 CRO HAŠK Mladost, Zagreb 6,0 71,5 83,5 43,0 6
40 62 II Kosović, Miroslav 1948 CRO ŠK Brda, Split 6,0 70,5 84,0 43,0 6
41 25 MK Matić, Željko 2222 CRO ŠK Univerzal, Zagreb 6,0 69,5 79,5 44,0 6
42 34 MK Vukić, Aleksandar 2121 CRO ŠK Hrvatska Radio televizija, Zagreb 6,0 67,0 80,0 43,0 6
43 60 II Lesar, David 1535 CRO ŠK Stridon, Štrigova 6,0 64,0 75,5 36,0 6
44 42 I Mikacinić, Jelenko 2028 CRO ŠK Pliva, Zagreb 6,0 62,0 74,0 36,5 5
45 50 II Poljak, Nikola 1916 CRO ŠK Končar, Zagreb 6,0 60,5 70,0 34,0 6
46 51 II Đođ, Goran 1883 CRO ŠK Zanatlijski, Zagreb 6,0 60,0 69,0 36,0 6
47 47 III Damjanović, Tomislav 1952 CRO ŠK Contrada, Zagreb 6,0 55,5 67,0 33,0 6
48 57 III Lacko, Zlatko 1727 CRO ŠK Krapinske Toplice, Krapinske Toplice 5,5 66,0 77,0 39,0 4
49 45 I Galoić, Boris 1982 CRO ŠK Gaj, Mače 5,5 64,5 76,5 38,5 5
50 63 IV Jazvić, Tomislav 1733 CRO ŠK Sveta Nedelja, Bestovje 5,5 57,5 68,0 33,5 5
51 39 MK Vajić, Hrvoje 2058 CRO ŠK Novi Zagreb, Zagreb 5,0 71,0 83,5 40,0 5
52 49 II Jazvić, Ivan 1918 CRO ŠK Samobor, Samobor 5,0 67,0 78,0 36,5 4
53 44 I Bačić, Mile 1995 CRO ŠK Ban Jelačić, Zaprešić 5,0 64,0 75,5 32,0 5
54 64 IV Prodanović, Branko 1702 CRO   5,0 61,5 72,5 37,0 4
55 54 II Đilas, Ivan 1761 CRO ŠK Jasenovac, Jasenovac 5,0 61,0 71,0 31,0 5
56 67   Cvrk, Veljko 1600 CRO ŠK Krapinske Toplice, Krapinske Toplice 5,0 57,5 67,0 30,0 4
57 48 II Sindik, Dario 1929 CRO ŠK Ban Jelačić, Zaprešić 5,0 53,5 64,0 29,0 4
58 53 II Livaić, Leon 1770 CRO ŠK Banja Luka, Zagreb 4,5 63,0 74,0 34,5 4
59 55 III Peles, Ivan 1753 CRO ŠK Samobor, Samobor 4,0 59,0 69,5 25,0 4
60 59 II Mišković, Branko 1702 CRO ŠK Pliva, Zagreb 4,0 53,0 64,5 25,0 3
61 65   Krznar, Dragutin 1612 CRO ŠK Laufer, Sveti Križ Začretje 4,0 53,0 64,0 28,0 3
62 56 III Husajina, Nikola 1752 CRO ŠK Stridon, Štrigova 4,0 51,0 61,0 20,0 4
63 66   CESAR, Dražen 1600 cro   4,0 50,0 59,0 26,0 4
64 52 II Novaković, Ivan 1853 CRO ŠK Hrvatski branitelj 90-96, Zagreb 3,5 56,5 67,0 21,5 2
65 32 MK Jerković, Ivan 2159 CRO ŠK Makarska, Makarska 3,0 61,0 73,5 32,0 3
66 46 I Sučić, Mihael 1965 CRO ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo 3,0 59,0 69,0 22,0 2
67 58 III Bakota, Tomislav 1704 CRO ŠK Contrada, Zagreb 3,0 51,5 59,5 14,0 2

Opće napomene:
Organizator zadržava pravo da ne prihvati prijavu ili udaljiti sa turnira igrače ili gledatelje koji se nedolično ponašaju,
dođu u alkoholiziranom i neurednom stanju, izazivaju nered u dvorani i ometaju druge u igri.

U Zagrebu, 25. studenoga 2011.
 

Zagrebački šahovski savez
Predsjednik: Nenad Škare